|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalna vreča
20.11.2010 20:07:25   
natasarobi
Pozdrav!

Razmišljam, da bi malemu kupila vrečo za spanje. Po pregledu trgovin sem ugotovila, da kakšne pretirane izbore ni. Zanima me kje ste jih vi nabavile.

Zanima me tudi katero številko bi bilo smiselno vzeti. Mali je velik 65 cm - 70 cm bi bilo verjetno premalo, 90 pa preveč. Ali pač ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spalna vreča
20.11.2010 20:18:21   
nusi
90 ni nič preveč, saj potrebuje prostor med spanjem user posted image . Ponavadi vreče ne kupujemo vsak mesec in je bolje da je malo večja user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spalna vreča
20.11.2010 20:37:33   
mayci
Naša punčka ima 63 cm, pa ima spalno vrečo od H&M števila 68-80 (je tudi dolga 80 cm) user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spalna vreča
20.11.2010 21:17:30   
tassika
Mi imamo vrečo za dve leti, pa je stara 1 leto. Ni nič prevelika.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spalna vreča
20.11.2010 22:11:01   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Pozdrav!

Razmišljam, da bi malemu kupila vrečo za spanje. Po pregledu trgovin sem ugotovila, da kakšne pretirane izbore ni. Zanima me kje ste jih vi nabavile.

Zanima me tudi katero številko bi bilo smiselno vzeti. Mali je velik 65 cm - 70 cm bi bilo verjetno premalo, 90 pa preveč. Ali pač ne?

Letno sem kupila v BC, je čisto tanka kot da bi dal dve rjuhi skupaj, zimsko pa v Eleclerku. Izbire res ni ogromne, pa še nekatere so trde, da jaz v takoh že ne bi spala. Kupila sem pa vedno kar precej večje, ker je res nesmiselno vsak drug mesec kupovati večjo.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spalna vreča
20.11.2010 22:19:25   
Bonnie_RR
Js sem v Avstriji (Graz) v trgovini Baby One videla ful lepih (sicer nisem kupovala, ker jih imamo še od tavečjega), se mi je zdela ful večja izbira kot pri nas.

Drugače pa ja, večje je, boljše je.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spalna vreča
21.11.2010 8:56:14   
smokyhawk
jaz sem jo kupila v kiku,je mehka in topla brez rokavov, glede barve pa nisem izbirčna sam da mu je toplo....velik je tam nekje75cm ima pa vrečo za 110cm mislim da,da malo pobrca pa ker je rad bol kamot pa jo bom mela še za dlje cajta.....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spalna vreča
23.11.2010 9:24:15   
sanelaa
H&M, C&A, SPAR, kik, muller (ljubljana in maribor)...........tudi v baby centru jih imajo, ampak so malo dražje. Kupiš pa itak večjo, ker se otrok med spanjem obrača in da ima prostor. 

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spalna vreča
2.12.2010 7:00:59   
UrbanU
Pozdravljena, jaz sem kupila prvo vrečo v Leclerku velikost 65 cm in je bila ful podložena, zdaj pa sem kupila večo v hoferju velikost 70 cm in 90 cm (akcijauser posted image ) a ni tak podložena a je vseeno vredu.
Spa pa super v vreči in se ne more razbrcat .
Lep zimski pozdrav

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spalna vreča
2.12.2010 7:26:43   
aprilčica07
V hoferjuuser posted image 90cm, se nam super obnese..

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu UrbanU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spalna vreča
2.12.2010 7:51:04   
UrbanU
super nam tudiuser posted image user posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spalna vreča
3.12.2010 13:26:34   
lija30
koliko, pa potem obleče 2 meseca starega dojenčka, preden ga daste v vrečo;in koliko ga še pokrijete potem?

(odgovor članu UrbanU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spalna vreča
3.12.2010 15:31:00   
urshak
Jaz tako majhne nisem dajala v vrečo, saj se še ne razbrca in pri miru spi. Naša je stara 1 leto, ima vrečo za 2 leti, kupila sem jo pa v pikapolonici, je ful debela. Pokrijem je ne, bod pižamo ji pa oblečem bodi brez rokav, majčko z dolgimi rokavi in žabe

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spalna vreča
3.12.2010 16:27:43   
zaspancek1
Oba naša user posted image sta se pri dveh mesecih še kako zbrcala ali pa zlezla kam, kjer naj ne bi bila (in se seveda odkrila). Starejšega res nisem imela v spalni vreči (sem zataknila deko za oba roba posteljice, pa je nekako držalo, poleg tega pa je bil bolj vroče sorte), mali pa sedaj je - oblečen pa je pod vrečo v dva bodija in bombažne žabice+nogavičke. V sobi sicer ni hladno - ponoči je sigurno 21 - 22 stopinj, ampak če je manj oblečen, ga pa zebe in se zbuja.
Imamo pa za oba takšne vreče.

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spalna vreča
3.12.2010 18:49:30   
divans1
Moj bo zdj star 7 mesecev, pa ga mam tud v vreči, oblečem ga pa samo v bodi in hlačke, pa s kovtrčkom ga še pokrijem.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spalna vreča
3.12.2010 20:00:16   
Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Pozdrav!

Razmišljam, da bi malemu kupila vrečo za spanje. Po pregledu trgovin sem ugotovila, da kakšne pretirane izbore ni. Zanima me kje ste jih vi nabavile.

Zanima me tudi katero številko bi bilo smiselno vzeti. Mali je velik 65 cm - 70 cm bi bilo verjetno premalo, 90 pa preveč. Ali pač ne?


Zakon med spalnimi vrečami so vreče znamke Grobag. narejene so iz naravnih materialov, pralne v stroju, lahko jih tudi posušiš v sušilcu.
Svoje čase, ko je bil v Emporiumu še Mothercare, si jih dobil tudi pri nas, zdaj jih mislim da ne dobi več.

Zato ti ne preostane drugega kot, da jih naročiš preko interneta.
Obstajajo v velikostih od novorojenčka do 10 let.

So tudi različnih debelin (oznaka "tog") - zato izberi tako, ki ustreza pogojem v vaši spalnici.
Otrok pa se čez spalko naj ne bi pokrivalo, ker jih zlahka "pregreješ".




(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




razvajenost
Siana

Je vaš otrok razvajen

Da (55%)

Ne (45%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!