|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   alergije
20.11.2010 15:19:41   
rogljicek
Zanima me kako so se vašim dojenčkom kazale alergije na določeno hrano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: alergije
20.11.2010 18:43:56   
sabi
naša je bila alergična na jajce in je imela rdeče pikice na rokicah, za vratom, za ušeski in močno jo je srbelo, včasih si je spraskala tudi do krvi.
lp.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: alergije
20.11.2010 19:57:12   
Lantea
Mi še sicer nismo dobili izvidov, ampak sumijo pa, da je alergija. Že zelo dolgo zeleno in sluzasto kaka (nekajkrat so bile tudi krvave nitke v blatu), pa izpuščaje (sicer je videt ne dražijo in smo jih z eucerinom že zelo ublažili) ima po nekaterih delih, ampak ne prehudih.

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: alergije
20.11.2010 20:04:00   
Sonček in poletje
Pri nas se kaže alergija na dva različna načina.

Alergija na jajce - kot atopijski dermatitis (suha in hrapava koža).
Alergija na lešnike - koprivnica, ta nastane tudi drugače, nisem še pogruntala pri čemu, vendar glede na vse prebrano mislim, da se pojavi, kadar je v moji prahrani preveč konzervansov (še dojim)


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: alergije
20.11.2010 21:13:34   
rogljicek
Pri nas se ji je pojavlo najprej na čelu (hrapava in suha koža) in sedaj še zadaj na vratu, rdečica, luske, hrapavo. Praska se ves čas, pogosto do krvi. Sem jo mela pri zdravniku, so delali test za mleko in jajca, a odkrili nič. Je pa vse slabše. Meni se ful smili in mam namen težit dokler tale srbečica ne poneha.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: alergije
21.11.2010 11:16:21   
Lantea
Rogljiček, kakšne teste so pa naredili? Na koži, ali tudi na krvi? Ker menda pogosto malim na koži ne pokaže nič...tudi naši ni, zdaj pa čakamo še izvide krvi.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: alergije
21.11.2010 11:17:27   
Lantea
Pa še to...si poskusila kljub temu iti na dieto? Jaz sem zdaj en teden, tako da še čakam, ali bo kakšno izboljšanje.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: alergije
22.11.2010 21:37:28   
naja78
da nadaljujem pa tudi če bote mele izvide KRVI negativne še ne pomeni da otrok nima alergije,le odkrii jo je težko.

drugače pa ja: pikice,AD,ki je z dieto izginil.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: alergije
23.11.2010 9:21:47   
sanelaa
Naš je imel do prvega meseca dalje suho, hrapavo možo, rdečico, srbečico. Vse to je postajalo čedalje hujše, nastali so ekcemi, lišaji.........kožni testi vsi negativni, krvni pa minimalni ige na jajca in lecitin. Dieta pri nas ni pomagala, dermatolg je potem postavil diagnozo atopični dermatitis. Smo nekaj mesecev poskušali vse žive kolekcije iz lekarne in kortikosteroide, nič kaj ni pomagalo. No, potem smo pa v tujini našli kremo ki nam je čudežno pomagala v boju z at.dermatitisom.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: alergije
23.11.2010 21:53:32   
rogljicek
teste so delali samo na koži user posted image Trenutno smo na dopustu, ampak ko pridemo nazaj domov, jim nameravam težit, dokler kaj ne najdejo. Se mi tamala tolk smili, ko je ves čas popraskana. Drugače sem pa šla zdej tud jaz na dieto (2. dan), bomo videli kako bo. Sem pa ravno danes slišala, da za dermatitis pomaga od mustele. Tud to grem jutri kupit.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: alergije
23.11.2010 22:08:39   
Lantea
Moja hči ima pod kolenom nekaj, kar mal sliči na AD, pa mi je tudi v lekarni svetovala od Mustele kremo. Pa sem jo kupila, ampak nisem dobila občutka, da ji kaj pomaga, zato sem kupila še Eucerinov losijon, pa je ful bolš koža.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: alergije
24.11.2010 10:30:21   
rogljicek
mela eucerin, pa je blo se slabse

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: alergije
24.11.2010 21:40:44   
sanelaa
eucerin, aderma, mustela, laroche posay..............isto sranje, drugo pakovanje. Mi smo vse sprobali, pa ne vem no, nam nič ni pomagalo.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: alergije
4.12.2010 11:48:30   
Daisy_
Hej

JOj te alergije...tudi nas skrat je ves pikast in rdec po obrazu user posted image Probali smo pa tudi ze kar nekaj krem pa zal nobena ni pamagala. Sanelaa ti si napisala da ste odkrili neko kremo v tujini. Nam lahko zaupas kako se imenuje in kje se jo da dobit, ker res ne vem vec kaj kupit user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: alergije
4.12.2010 13:47:04   
Anonimen
moja je 14 dni nazaj dubla alergijo na ananas k je bil v čaju in v frutku...pa je dubla rdeče fleke po celi glavi,vratu,hrbtu in trupu pol je blo pa čez en dan že velik boljše k smo ji nehali ta čaj dajat pa frutk

(odgovor članu Daisy_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




razvajenost
Siana

Je vaš otrok razvajen

Da (55%)

Ne (45%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!