|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je katera tukaj veterinarka? pomoč.....
16.11.2010 19:54:54   
urša28
danes mi je en hrček drugega močno obgrizel gobček vidim kako se matra in bi mu rada pomagala,ker ga močno boli in skoz joka,prosim ne se smejat,ampak res bi rada nekaj storila pa ne vem kaj...


pomagajte mi prosim,se mi tako smili....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je katera tukaj veterinarka? pomoč.....
16.11.2010 19:57:00   
Dadi
Hrčkov fajt....Sicer nisem veterinarka ampak probaj mu mal medu na gobček dat, med celi rane.

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je katera tukaj veterinarka? pomoč.....
16.11.2010 20:29:37   
birdy
Nisem veterinarka bi pa rekla da če vidiš da ga res boli pol pejt k veterinarju z njim, se ti ne bi smeli smejat... Oni pa že morajo dat kako žavbo.
Pa nasvet... Smo mel enkrat dva hrčka v isti kletki... Nikoli več, sta se tko zgrizla da je blo joj, smo pol dal raj vsakega v svojo kletko. Menda hrčki ko so večji (odrasli) ne grejo dobro skupaj.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je katera tukaj veterinarka? pomoč.....
16.11.2010 20:32:47   
mini11
Sicer ne vem, če je to prava primerjava, pa vendar... Naš mucek je prišel večkrat pogrižen domov od drugih muckov in sem seveda zagnala paniko in ga vozila k veterinarki (seveda ponavadi k dežurni, ker se mu je to zgodilo v nedeljo). Nakar sem ga enkrat peljala k svoji veterinarki, ki mi je takoj povedala, da to ni nič strašansko hudega. Hudo bi bilo, če bi bile notranje krvavitve, kar bi se poznalo po obnašanju in na mestu ugzira bi bila kakšna oteklina. Drugače pa mi je svetovala naj ga lepo mažem z ognjičevo kremo. Lahko domačo, drugače pa kupljeno v lekarni. V lekarni je dobra, ker je v tubi in se dosti lažje maže. Je pa našega mucka zelo bolelo in je javkal kak dan. Pa upam, da se hrček čim prej pozdravi!

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je katera tukaj veterinarka? pomoč.....
16.11.2010 21:32:20   
urša28
hvala punce za nasvete,grem takoj v oskrbo,drugače sem jih pa že ločila,tako,da se ne bosta cufala in upam,da čimprej "okreva"

hvala še enkrat iz srcauser posted image user posted image

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




finale - julijski otročki
katrinka



cesarčki in cesarične (12%)

sončki (32%)

piščančki (6%)

poletne žabice (21%)

morski ježki in zvezdice (29%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!