|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   angel care
8.11.2010 20:44:43   
lipikica
zanimam se za angel care, za nadzor dihanja- imate kaj izkušenj z njimi' MENE TAKA PANIKA GRABI da kar naprej gledam v zibko če diha otročk
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: angel care
8.11.2010 20:51:12   
eee35
Pol pa ga kupi. Smo ga uporabljali, zelo smo bili zadovoljni.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: angel care
8.11.2010 20:51:44   
tančir
Še vedno ga uporabljam pri obeh frajlah,čeprav ni več potebno(3 in 1 leto),a imam boljši občutek in mirno noč. Pa še preden pridirka katera k nama vem,da prihaja ker začne alarm tulit.user posted image

Zame vrhunski nakupuser posted image

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: angel care
8.11.2010 22:31:28   
lipikica
-ma a ta naprava vse skozi piska ali je tiha? jaz imam malo v torbi katero premikam iz prostora v prostor, ali možno potem uporabljat to blazino'

(odgovor članu tančir)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: angel care
8.11.2010 22:47:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

-ma a ta naprava vse skozi piska ali je tiha? jaz imam malo v torbi katero premikam iz prostora v prostor, ali možno potem uporabljat to blazino'

Lahko jo nastaviš, da za vsak vdih/izdih pa gib čisto potiho da signal, lahko je pa skos tiho, razen ko se otrok kaj oglasi ali (boknedaj) neha dihat.
Mislim pa, da v navodilih piše, da morajo biti senzorske plošče postavljene na trdo podlago.

(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: angel care
9.11.2010 6:44:18   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

-ma a ta naprava vse skozi piska ali je tiha? jaz imam malo v torbi katero premikam iz prostora v prostor, ali možno potem uporabljat to blazino''


Naprava je za nočno spanje, čez dan je ne rabiš, če je otrok v prostoru, kjer si ti, ker ga imaš, ti pa tudi  itak skoz na uču. Ponoči otrok tone v globok spanec in takrat se se lahko zgodi da preneha za nekaj časa dihat, ti pa tudi spiš. Če otrok spi v drugi sobi tudi čez dan, se lahko uporabi zadeva tudi podnevi. Otrok rabi trdo podlago za spanje, trdo podlago pa rabi tudi angel care. Če je tale posteljka mehka, potem ni dobro ne za otroka in ne za angel care.

Moja nečakinja je praktično vsak dan do 1 leta nehala dihat, tako podnevi, kot ponoči. Naš malček pa je parkrat v prvih mesecih. Za nas zlata vredna zadevauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.11.2010 6:45:40 >

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: angel care
9.11.2010 7:06:27   
Mushroom
Mi ga imamo, ampak mi nekaj ni jasno pri tej napravi. Včasih ga pozabim izklopit, ko vzamem mojo pupo iz posteljice in začne piskat komaj po nekaj minutah. Je to normalno ali ga imam čudno nastavljenega??

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: angel care
9.11.2010 7:31:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mushroom
Mi ga imamo, ampak mi nekaj ni jasno pri tej napravi. Včasih ga pozabim izklopit, ko vzamem mojo pupo iz posteljice in začne piskat komaj po nekaj minutah. Je to normalno ali ga imam čudno nastavljenega??

Pravilno je, da da opozorilni pisk 15s po zadnjem gibu/dihu še 5s kasneje pa zašene vik in krik ... če ti ne dela tako, ga pojdi reklamirat, ker mislim da se tega ne da nastavljat.

(odgovor članu Mushroom)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: angel care
10.11.2010 7:32:38   
tančir
Danes je v akciji v Baby centru.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: angel care
10.11.2010 11:43:37   
lipikica
mislila sem da bi jo kupila kar iz druge roke, na bolhi sem zasledila eno staro pol leta za 65 eura. kaj mislite?

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: angel care
10.11.2010 16:42:41   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: Mushroom

Mi ga imamo, ampak mi nekaj ni jasno pri tej napravi. Včasih ga pozabim izklopit, ko vzamem mojo pupo iz posteljice in začne piskat komaj po nekaj minutah. Je to normalno ali ga imam čudno nastavljenega??


Tudi meni je tako delal, potem pa sem ugotovila, da je košek naslonjen na posteljo in ko sem vzela malo ven sem se premikala in zraven tresla tudi koš. Ko smo koš odmaknili od postelje, se je alarem oglasil po nekje 20 sekundah.

(odgovor članu Mushroom)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: angel care
12.11.2010 15:08:34   
lipikica
danes sem dobila angelcare. sej me je kar strah to napravo montirat. zanima me. mala spi v prenosnem košku, oziroma torbi. vzmetnice je pribl. 3 cm, je to v redu.?odspodaj je taka trda podlaga.

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: angel care
13.11.2010 17:10:57   
jakipaki83
Mislim, da v navodilih piše, da mora biti vzmetnice več. Itak se mi pa 3 cm za vzmetnico zdi ekstreno malo. A si prav pomerila.  Ampak naj me kdo popravi, če se motim, ker navodil ne najdem... Mora pa biti trda podlaga spodaj. 

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: angel care
13.11.2010 18:09:13   
lipikica
ma ta prenosna torba v akteri spi ima tako tanko spužvo, ni pravi jogi

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: angel care
20.11.2010 12:06:46   
lipikica
HALO. TISTE KI IMATE angel care- na koliko občutljivosti imate regulirano? jaz ne vem na koliko naj dam, danes em imela skoraj na 3. bojim se da ni premalo oz da ni preve- . da mi ne bo zaznalo če bi bilo potrebno.

pa še to- koliko seva ta reč? ali je sploh zdrava, kaj menite?

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: angel care
20.11.2010 12:42:41   
Anonimen
Jaz imam nastavljeno tovarniško nastavitev, samo zdejle ne morem pogledat koliko je to, ker tamala ravno spi. Glede sevanja sem imela pa tut jaz pomisleke, pa mi je moj povedal, ko je tut bol iz tega foha, da zadeva seva veliko manj, kot pa naprimer vtičnice po sobi itd. ...

(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: angel care
24.11.2010 11:25:19   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Mushroom

Mi ga imamo, ampak mi nekaj ni jasno pri tej napravi. Včasih ga pozabim izklopit, ko vzamem mojo pupo iz posteljice in začne piskat komaj po nekaj minutah. Je to normalno ali ga imam čudno nastavljenega??


Mushroom tako kot ti pravi Otika, najbrž imaš preveč občutljivo nastavitev. Tudi jaz sem na začetku gledala kot bedak in štela sekunde, pa štopala, pa mi ni bilo nič jasno... zakaj ne tuli po 20 sek...
Seveda smo imeli občutljivost na največ (mislim, da je to 5, a ne?, ne grem zdej gledat...). In že ko sma z možem samo stopala okoli kinderpeta je zaznavalo te tresljaje, ni rabil nič kinderpet bil naslonjen na posteljo. Naštimaj manj občuljitovsti, pa probaj.



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Mushroom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: angel care
24.11.2010 11:27:16   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

HALO. TISTE KI IMATE angel care- na koliko občutljivosti imate regulirano? jaz ne vem na koliko naj dam, danes em imela skoraj na 3. bojim se da ni premalo oz da ni preve- . da mi ne bo zaznalo če bi bilo potrebno.

pa še to- koliko seva ta reč? ali je sploh zdrava, kaj menite?


Če boš imela preveč, ne bo tulil v primeru, če bi moral, ker bo zaznalo še tvoje obračanje na postelji ponoči. Pri nas je bilo tako, potem smo dali na manj (mislim da 2 ali 3, ne spomnim se več, zdaj pa smo ga že pospravili in čaka  na sestrico user posted image ).
Ko smo imeli na 5 je zaznal, če sem se jaz obračala na svoji postelji, kinderpet pa je bil 10 cm stran od moje postelje.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




meso
čevap

katero meso va je bolše

na žaru (66%)

v pečici (10%)

k kotličku (3%)

v ponvi (4%)

na ražnju (8%)

pohane (9%)


Število vseh glasov: 77

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!