|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sprejeti slepo dudo
5.11.2010 12:34:15   
petera
Pozdravljene,

naš fantic 2mes noče sprejeti slepe dude, drugače pa flaško sprejme brez problema. Poskusila sem z : aventovo, chico, mam, pa nič ven pljune. Namreč cele dneve se želi samo nosit, pa tudi krče ima, in bi se z dudo v saj malo pomiril. A obstaja še katera duda ki sem jo pozabila omeniti?Se da kaj sladkega namaz gor, da jo bolj prime?user posted image  Prvi sinek pa brez dude sploh ni hotel utihniti, kako so si različni. Hvala za vsakršen nasvet. Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sprejeti slepo dudo
5.11.2010 12:38:26   
eva1
lahko kupiš kakšne kapljicepriti krčem(kuminove), so sladke pokapaj po dudi in v usta..ponavadi tako zgrabijo! na neonatalne odd. dajo saharozo na dudko, vsi tko dudkajo, da je le kajuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 13:39:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sprejeti slepo dudo
5.11.2010 16:59:48   
mamsi
Naše prve dve nista mele dude, drugi sem jo celo pol leta skušala "podturit" pa je ni nikoli sprejela. Tko da lahko samo probavaš, mogoče bo sčasoma le sprejel, ampak mislim da tisti ki je noče, je niti ne bo preveč maral.

Naša tretja pa je že v porodnišnici imela tak sesalni reflex, da je bila name priklopljena takoj po porodu kar 3 ure skupaj, potem pa sem ji dala dudo in jo ima strašno rada. Različni so si, in tudi tvoj je, po moje je vse kar lahko narediš samo dajat dajat dajat, MOGOČE jo bo sčasoma sprejel.

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sprejeti slepo dudo
5.11.2010 17:50:46   
Tjasa27
jz sem tud pokupila vse dude in vse možne kapljice dala gor pa ni šlo. sem si zelo želela da bi jo imel, ker se mi zdi da je malo lažje. pol sem pa obupala in se potolažila da vsaj ne bomo imeli probleme z odvajanjem.

lp

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sprejeti slepo dudo
5.11.2010 18:51:41   
m_o_i
vcasih so pac otroc pametnejsi od starsev user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Tjasa27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sprejeti slepo dudo
6.11.2010 7:21:03   
smokyhawk
poskusi z nukovo dudo pa pokapaj malo koroških kapljic gor.....mogoče bo......ali pa res nebo maral dude.......kako naprej s tem nenvem,ker nimam problemov z mojmu user posted image ...kako bo z drugemu raje ne pomislim,ko pravjo da so si tako različni,ko moj gre vse po priročniku,priden,spi,ni da ni,kako bo drugi me je strah pomislituser posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sprejeti slepo dudo
2.12.2010 7:39:01   
UrbanU
naš je zagrabil dudo MAMuser posted image (rabili smo 2 meseca da jo je zagrabil) in jo še zaj uporablajmo. NAš pa noče prejeti flaše nobene katera koli pač je, igra se z njo. če pa vidi kozarec ali lonček pa kao pije po požirkih ali pa na žličko

(odgovor članu petera)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!