|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea jogi
25.10.2010 8:43:19   
PC Baby
Našega malčka bomo dali ven iz posteljice z ograjico in ga dali v navadno malo posteljico. Kupili smo jo v Ikei in ker ima Ikea nestandardne mere, smo tam vzeli tudi jogi, zaščito za jogi in posteljnino. Vse lepo in prav, dokler nam prodajalka ni rekla, da čeprav so pri njih vse zadeve homologirane itd, so posteljica zaščita itd kvalitetni, jogi pa ne preveč. ampak oni nimajo boljših. ko smo doma zadeve razpakirali, se nam je jogi zdel res zelo mehek, kar so pa v šoli za starše odsvetovali pa še ni iz lateksa ali kamoli kokosovih vlaken itd, ampak navadna pena z vzmetmi.
Sploh pa naš spi na trebuhu z obrazom direkt v jogi in ker je ta čisto mehek ima obraz zakopan notri.

A mislite, a bi morali nabaviti drugega? Ampak ne vem kje, ker dimenzje 160x70 menda pri nas ne dobiš...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea jogi
25.10.2010 8:56:46   
*bubi*
Ikea ima tudi jogije (te dimenzije) v različnih kvalitetah oz materialih.
Morda vam je prodajalka skušala povedat, da ste najslabši jogi izbrali user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea jogi
25.10.2010 8:56:58   
majana79
mi imamo njihov latex, sicer 120x60, pa je super

nekatere njihove modele jogijev izdeluje Meblo, tako da ne bi rekla da nimajo najboljših, je pa najbrž odvisno kaj vzameš

mislim da lahko Dormeo dobiš izdelan po meri


(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea jogi
25.10.2010 9:40:12   
kiss 4 me
kolikor sem razumela, potrebuješ jogi za otroško posteljic, velikosti 160x70 cm
teh imaš 6 vrst
http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18724/

vse imaš v ikei tudi razstavljene in prikazan njihov prerez. Pač ne bi izbrali z vzmetmi, temveč kateri drug material...
mi imamo njihovo lateksovo (SOMNAT) in mala spi fantastično na njej

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea jogi
25.10.2010 9:58:26   
PC Baby
Sej v tem je fora,
mi smo rekli, da želimo najbolj kvalitetnega in nam je takega dala, ob tem pa povedala, da vseeno gre za srednji nižji razred po kvaliteti. Drugačnih pač nimajo. Oz. imajio iz latexa itd, ampak za majne posteljice - tiste z ograjico, za te večje pa ne.

(odgovor članu kiss 4 me)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea jogi
25.10.2010 15:35:36   
agataema
Tudi za 160*70 imajo iz lateksa, sem ga sama gledala v celovcu. http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30158904

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?