|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nabrusiti vile in prižgati kresove? Kdaj ...
26.10.2010 23:53:39   
nejcko
Kot vedno, ankica, se podpišem pod tvoje poste.

No, meni osebno se ne zdi, da se je ljudstvo nehalo deliti na leve in desne, je pa res, da se je na vrhu ena stran zdaj malo potuhnila - že videno, ko se je cca leto in pol pred zadnjimi volitvami zgodilo isto.

Definitivno pa je res, da je folk zapadel v popolno apatijo, edino česar smo še zmožni, da malo sprostimo ventile, je lajati na sosedov vrt.

Čudni in žalostni časi so user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nabrusiti vile in prižgati kresove? Kdaj ...
27.10.2010 10:19:25   
liliana
Ogromno vas je na tem forumu, ki želite revolucijo......ogromno je takih na drugih forumih.....pa, dajte, organizirajte se in stopite vkup.....stopite iz anonimnosti in ukrepajte......user posted image

Ne pa da samo jamrate čez državo, kako nas vrle delovne ljudi krega med sabo......ukrepajte......ker to, da bi zgolj z besedami v anonimnosti brusili vile in prižigali kresove, ne zaleže, je pa najbolj enostavno, to pa res......in s tem samo dokazujete svojo trditev, da smo Slovenci pohlevni in si nič ne upamo.....pa dajte, upajte si......ne pa da samo naštevate razloge in iščete opravičila zakaj vi to ne bi.....

Vendar, kot pravi nejcko.....le lajati na sosedov vrt....to je najlažje.....



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nabrusiti vile in prižgati kresove? Kdaj ...
27.10.2010 10:27:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Sicer izven konteksta, ampak mi nekaj ni jasno. Kako je lahko Simonca glede na svojo plačo dobila tako visok kredit...torej bi po "njeni računici" en delavec s 500evri plače lahko dobil cca 87.000evrov kredita, ampak dvomim, da tak obstaja.

S pomočjo poroka (npr. moža).

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nabrusiti vile in prižgati kresove? Kdaj ...
31.10.2010 21:11:20   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Misliš? To sem opazila ja, da ni več toliko deljenja levi - desni (mogoče prav zaradi apatije?) ampak pameten človek je itak sposoben gledati sogovornika skozi širši objektiv, ne zgolj samo skozi njegovo politično orientiranost, skuša se vživet v sogovornikov point of view, kar pa ne pomeni, da se strinja. Samo razumeti skuša.

Absolutno! Sogovornikovo mnenje sloni na neskončnih spremenljivkah. In le tem smo podvrženi vsi mi. Tu je familija, preteklost, vzgoja, izkušnje, lastne ugotovitve....pisan konglomerat idej ki se spoji v eno samo celoto, torej mnenje.



IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Ti si recimo veren, jaz sem povsem anti, pa si mi vseeno kot celota zdiš človek na mestu, je to pomemben del tebe, torej mora že biti tako.

Ma nisi anti. Isto si verna kot jaz. Samo da svoje ''bogove'' poimenuješ drugače kot jaz. Vsota seštevkov je ista. In niti ni važno kako jim daš ime. Tudi jaz zadnje čase skušam prisluhniti ''drugače mislečim'' in presenečen ugotavljam da pravzaprav mislimo isto. Če pa še dodam misel da je različnost tista ki nas bogati (citiram našega gospoda škofa) pa je zadeva požegnana user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Meni se zdi, da čas še zdaleč ni dozorel. Se je začelo kopičiti, ampak je še vedno veliko preveč apatizma. Še tukaj se vidi: ta debata je zamrla po dveh straneh, o (ne)uporabi vegete pa s(m)o se pa pripravljeni kregat 10 strani.

S prvim delom se težko popolnoma strinjam, morda delno. Drugi del pa...''vegeta stlye'' bo vedno aktualna srčika diskusije.  V bistvu grozljiva misel, da se je narod pripravljen skregat zaradi navadne vegete, tako pomembna tema pa gre u maloru. Ben...

Ben, zdaj ma kar cel cajt tel je met...user posted image

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!