|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nega gubic
19.10.2010 10:21:34   
sajka
Mene pa zanima kako in s cim otroku cistite gubice pod vratom,pod rokico...mojmu so se vnele pa jih namazem z B-panten kremo..je to ok?
Ima katera boljsi predlog..s cim ga med gubicami umivate?
Hvala vam,lp

_____________________________

********
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nega gubic
19.10.2010 10:40:19   
Katy78
Jaz sem vedno umila samo z vodo, mazala sem pa z riboderminom ali Bepanthenom - po nasvetu patronažne. Ampak pazi, po kakšnih 2 mesecih je imel gubice rdeče, sploh pod pazduho. In sem ga nehala mazat, rdečina je pa tudi izginila.

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nega gubic
19.10.2010 10:42:54   
Kiya
Umivam z vodo, zaenkrat še ni bilo zelo rdeče. Pazim pa da je gubica vedno suha in da se ne vname, največji problem je pri nas guba na vratu user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nega gubic
19.10.2010 11:00:14   
kristinaj
pod vratom moraš redno brisati, ker se slinijo, kupčkajo in mlekec jim uteče.. jaz sem jih po hranjenju vedno z mokro tetra pleničko obrisala in nato še s suho, pod rokico - pazduho pa je dovolj če ga 1x dnevno obrišeš z mokro in posušiš s suho... rokico fajn gor stegneš, da se gubice zravnajo in potem obrišeš, vrat pa tako, da ga poležeš in z eno roko primeš pod vratom, rahlo vzdigneš in nagneš glavčko nazaj, da je vrat lepo raztegnjen in nežno obrišeš...

moji niso imeli nikoli rdeče in vneto...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nega gubic
19.10.2010 21:27:27   
Anonimen
Čist navaden puder beby v prahu je za te zadeve super! Umiješ, obrišeš do suhega in posipaš. Prav lepo vpija vlago. Vse kreme samo še podaljšujejo vnetja  in pacajo kožo.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nega gubic
19.10.2010 21:42:46   
nananaja
Pri nas se je bolje od Bepantena obnesla Welede kremica za dojenčke, je kamilična. Sicer pog brado ni imela nobena vneto, je pa tamala imela rdeče pod pazduho.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nega gubic
19.10.2010 22:37:33   
nusi
dobro umijem, zbrišem do suhega in namažem z riboderminom user posted image , za enkrat nisemo imeli še nobenih težav

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nega gubic
19.10.2010 22:41:47   
m_o_i
dokler ni res tak v zivo rdece, sem tudi jaz za baby puder (tudi sama ga uporabljam, sploh po depilaciji user posted image ), drugace pa zdravim z bepantenom - ravnokar imamo ta problem na ritki (ciiiisto okoli luknjice je rdeca, hrapava koza)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nega gubic
21.10.2010 11:49:40   
rogljicek
pri nas ima na eni strani vrata eno gubico že dalj časa rdečo. Brišem redno. Ko sem posipala s pudrom je blo mal boljš, potem sem probala z bepantenom, je blo slabš. Šla v lekarno, kupila eucerin omega 3 - po njihoven predlogu in naslednje jutro katastrofa. Odprta ranica. sem jo takoj k zdravniku peljala in mi je tam dale no kremo. Po enem dnevu se je ranica zaprla.

Ampak sem tako jezna, sem dala za tisto trapasto eucerin kremo 15 eur in kaj zdej, naj jo vržem stran?!?!?!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nega gubic
21.10.2010 19:01:40   
anya.xy
Hej, pri nas smo imeli takoj po rojstvu kr fejst vnete vratke, smo pozdravli z Bepantenom, pol smo ugotovili da bo oljih dobita spet rdeče vratke. No zdaj pa uporabljamo od Niveje negovalno mleko, se mažemo pod vratom, pazduhami, pod koleni in od takrat je mir. HB

_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Najpogostejše podarjena darila
Porodne zgodbe

Kaj najpogosteje podarjate svojim bližnjim in najbližnjim?

Predmete za osebno nego in kozmetiko. (24%)

Reči za dom in gospodinjske zadeve. (13%)

Romantična darila. (1%)

Nenavadna in izvirna darila. (12%)

Bone za razne dogodke, doživetja. (41%)

Drugo. (KAJ?) (9%)


Število vseh glasov: 85

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!