|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 10:10:40   
Felicita
če zjutrej ne jem sem lačna cel dan. ampak prov lačna lačna - mi kruli v želodcu. če se zjutri najem sem pa potem navidezno lačna cel dan oz. bi skoz kej sladkega. pol pa odvisno od tega kakšno in kok dela mam kok pol dejansko pojem.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 10:44:16   
branka81
No ravno papcam in pišem,packaa,pa kavicaaaa,potem kosilo,pa spet še kaj vmes,pol pa še večerja,šlaufki okrog trebuha pa kr rastejo hehe..sm se razvadla,kar naprej pečt neke sladice pol pa itak sam jem jem

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 10:48:44   
water lily
Skozuser posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 11:51:12   
alda
najbolj lačna/ kot vreča brez dna/ sem v času gostovanja tete iz Rusijeuser posted image user posted image
Takrat se mi zdi da komaj dam zadnji grižljaj kosila v usta, že razmišljam kaj bi pa malcala!
Ostale dneve pa kot je napisala Felicita: zajtrk je obvezen, če ga slučajno ni/kar se redko zgodi/ potem pa mlin dela skoz cel dan v polno user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 11:59:44   
Rožica I
Nikoli lačna..........ker ves čas nekaj jem user posted image . Oz želodček se mi začne oglašat vsake 2,5-3h, kot dojenčku.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 14:09:39   
liliana
Težko povem kako pogosto sem lačna......ker se navadno ne spustim do take faze, da bi lakoto občutila......sem običajno sita.......

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 19:58:49   
poli*
Jaz imam tudi večino življenja hrano kot nujno zlo... vsake par let pa me prime neko "žretje"... trenutno sem ravnokar iz te faze (sem pridobila 2 kili in ju tudi skoraj že zgubila)... je pa moj oče isti-je do 2x dnevno... nismo neki gurmani, res ne.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 20:11:19   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Skozuser posted image


Tudi jaz.user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 21:17:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Packa, si me morala spomnit na ogrsko v hladilniku... user posted image




Ooooo, ti pa imaš lepe zaloge.

A boš moja prijateljica za krizne čase user posted image ?

user posted image

Drugače pa je salama ostala nedotaknjena, ker sem se včeraj zvečer nekako uprla skušnjavi - saj veš, salame ne moreš jest brez kruha, kruha pa načeloma zvečer ne jem...


Ni bil stran vržen čas za kratek čvek o hrani user posted image .

Se mi zdi, da bi se bilo fajn večkrat pogovarjat o tako lušni stvari kot je hrana, čist tko, pogovor o hrani kot duhovna hrana.

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 21:19:21   
blaža
Da bi bla lih lačna, to ne. Mi se pa zmeraj nekaj je. Npr zapaše mi malo sladkega, pol pa valda nekaj slanega, pa spet sladkega,...

In pol me še prsti zasrbijo in moram nekaj spečt in pol se valda vsi bašemo.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 21:22:02   
Anonimen
In pol me še prsti zasrbijo in moram nekaj spečt in pol se valda vsi bašemo.user posted image user posted image


Zanimivi stranski učinki lakote user posted image .

Samo ne razumem, zakaj se malo ne razširijo user posted image .

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako pogosto...
13.10.2010 21:22:29   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Jaz sem zelo malokdaj- včasih me glavobol zvečer spomne, da nisem že cel dan nič jedla. Hrana je zame eno takšno nujno zlo. Zato imam verjetno tudi problem z kuhanjem, ker nemaram jest- ne maram niti kuhat.


Enako je pri meni.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako pogosto...
14.10.2010 1:18:42   
ronja
Non stop. In non stop jem. Ravno včeraj sem se pritoževala v službi: jem, pa jem, pa jem, pa sem še kar lačna...

Malidve sta tudi taki - ko kobilici, non stop futrat... Samo da jaz ne ratam tečna, če nimam nič za jest - če ni, tudi vojska ne vzameuser posted image , potem pač počakam. Sicer pa pri nas res veliko (tudi časa) jemo... Pa kuhamo tudi radiuser posted image .

Pa kaj ti bo nerodno? Saj zato ti ponudijo, a ne? Meni je všeč, če ljudje radi pojejo, če kaj ponudim. In tudi jaz vedno vzamem, sploh če majo kaj sladkegauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako pogosto...
14.10.2010 8:48:21   
alda
Ronja jaz tudi zelo rada vzamem, če mi kdo kaj ponudi:še najrajš kako orehovo potico, ki je sama ne obvladam user posted image  imam jo pa zelo rada, al pa dober domač pršut .
Se mi je pa že zgodilo, da je po obisku znanka klicala, če lahko pride iskat kak kos peciva, ker jo mulo mori, da bi jedel, ko so pa bili pri nas pa ga je samo poskusil. Še sreča da ga je nekaj ostalo!

No punca pa ko je bila mlajša pa je po navadi, ko smo kam prišli, takoj rekla: jaz pa sem tako lačna. Danes še nismo nič jedli!user posted image   čeprav smo šli od kosila.
Si morete misliti, kako mi je kdaj bilo nerodno, ker bi kaka nončka res mislila, da bogo detece še ob 5h popoldne brez hrane- lačno!user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 14.10.2010 8:49:16 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako pogosto...
14.10.2010 18:49:32   
ronja
ja, to so tamali! Ronja je eno obdobje povsod fehtala hrano - ko kuža - dobesedno! Smo šli na sprehod (jasno, da od kosila) in bliz nas je ena picerija, kjer imajo mize na pločniku. Ona je šla do vsakega, ki je mel kaj na krožniku in ga milo gledalauser posted image . Res, ko kuža! Smo jo vedno morali nest tam mimouser posted image .

Še zdaj so pa vsi lačni, kadar pridemo od obiskov: bolj ko se tam napokamo, hitreje smo doma lačniuser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako pogosto...
14.10.2010 21:31:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa kaj ti bo nerodno? Saj zato ti ponudijo, a ne? Meni je všeč, če ljudje radi pojejo, če kaj ponudim. In tudi jaz vedno vzamem, sploh če majo kaj sladkegauser posted image .



Kaj pa vem..ker vedno planem kot ne bi jedla že od lanskega božiča. Samo kaj, ko mi je običajno dobro - no, saj če ni dobro, potem ne diram user posted image .

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako pogosto...
15.10.2010 8:48:17   
ronja
Torej to vzamejo kot kompliment. Jaz sem vedno vesela, kadar ljudje radi pojejo - sploh se mi fajn zdi, če so najprej fini, potem se pa za 2 krožnik ne pustijo več prosituser posted image . Še boljši so pa naši domači, ko kar sami rečejouser posted image . Ne sekriaj se, vsak rad dobi kompliment, da je njegova hrana dobra - hrana združujeuser posted image - od nekdaj smo se družili pri hrani in jo delili z ljudmi, ki jih imamo radi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako pogosto...
15.10.2010 9:51:11   
tamiflu
Pa non stop bi nekaj jedlaoz. saj tudi jem.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako pogosto...
15.10.2010 17:27:27   
aprilčica07
Če sem fejst zaposlena, pozabim tudi na hrano in ne zaznam lakote. Če nimam kaj delat, bi jedla non stop. Volčja lakota me pa zagrabi zvečer, ko oba tamala zaspita.. Takrat je pa moj cajt...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako pogosto...
15.10.2010 20:07:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa kaj ti bo nerodno? Saj zato ti ponudijo, a ne? Meni je všeč, če ljudje radi pojejo, če kaj ponudim. In tudi jaz vedno vzamem, sploh če majo kaj sladkegauser posted image .



Kaj pa vem..ker vedno planem kot ne bi jedla že od lanskega božiča. Samo kaj, ko mi je običajno dobro - no, saj če ni dobro, potem ne diram user posted image .


O, take obiske imam pa zelo rada. Ne da se delajo fine. Če je hrana na mizi, se je user posted image .

Drgač pa sem lačna dopoldne fuuuul, popoldne pa redko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kako pogosto...
16.10.2010 11:14:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa kaj ti bo nerodno? Saj zato ti ponudijo, a ne? Meni je všeč, če ljudje radi pojejo, če kaj ponudim. In tudi jaz vedno vzamem, sploh če majo kaj sladkegauser posted image .



Kaj pa vem..ker vedno planem kot ne bi jedla že od lanskega božiča. Samo kaj, ko mi je običajno dobro - no, saj če ni dobro, potem ne diram user posted image .


O, take obiske imam pa zelo rada. Ne da se delajo fine. Če je hrana na mizi, se je user posted image .

Drgač pa sem lačna dopoldne fuuuul, popoldne pa redko.


Najboljša je malecka, kadar je kaj kuhanega ali pečenega - vedno pove, tega moja mama nikoli ne skuha user posted image .

Mama pa v jok in na luster. Bi, če bi lahko user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako pogosto...
16.10.2010 15:15:26   
stonogae
Lačna sem ko odprem oči, pa lačna preden jih zaprem. Imam pa to srečo glede na kličino koliko pojem, da mi kile ne gredo takoj gor.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?