|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:35:47   
Salja
Sem kreditno sposobna in vse...nastane problem ker imam pogodbo za določen čas.Mislim da bodo dalje tudi podpisali in vse.

V banki so mi rekli da mi mora firma pač podpisat papir kjer označijo da sem zaposlena za nedoločen čas in je kredit moj.Zdaj pa nastane problem ker firma tega ne želi naredit, čeprav kredit ne bi bremenil njih nebi bil vezan na plačo in nič.

Ima kdo izkušnje??user posted image user posted image


_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:38:03   
Kerensa*
Firma tega res ne sme naredit', ker bi bilo to KZ ponarejanja in je firma materialno in kazensko odgovorna tudi v primeru, da ti potem od banke kredit dobiš, (od)plačuješ ga pa ne.
Jasno, da se njim (firmi) načeloma nič ne pozna na budžetu, če ti križec naredijo pri sosednjem okencu. Saj ti tudi porok niso, četudi bi bila zaposlena za nedoločen čas. Ampak tega pač ne smejo.
Tako, da... kompenziraj. Zaposlijo naj te za nedoločen čas samo toliko, da dobiš kredit, potem pa podpišite sporazumno pogodbo o spremembi pogodbe o zaposlitvi nazaj v določen čas. Kot razlog lahko napišete "osebna želja delavca". Ni nezakonito.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:38:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Salja

Sem kreditno sposobna in vse...nastane problem ker imam pogodbo za določen čas.Mislim da bodo dalje tudi podpisali in vse.

V banki so mi rekli da mi mora firma pač podpisat papir kjer označijo da sem zaposlena za nedoločen čas in je kredit moj.Zdaj pa nastane problem ker firma tega ne želi naredit, čeprav kredit ne bi bremenil njih nebi bil vezan na plačo in nič.

Ima kdo izkušnje??user posted image user posted image



vzameš kredit pač za toliko časa, dokler imaš pogodbo. druge rešitve tukaj ne vidim.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:40:01   
ajataja
tu ne moreš nič,če nočejo pač nočejo,ker če podpišejo nekaj kar ni res so kazensko odgovorni.V takem primeru pač poišči nekoga ki ti gre za poroka in lahko dobiš kredit.

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:40:32   
Salja
Kredit za 2 mesca?Neizvedljivo..user posted image

Bom poskusila to ...da me zaposlijo...ni drugeuser posted image


_____________________________

Niti slučajno me ne moreš prestrašiti....Imam otroka!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:49:02   
sazi
 
IZVIRNO SPOROČILO: Salja
Bom poskusila to ...da me zaposlijo...ni drugeuser posted image


Ti želim, da se ti uspe dogovoriti.

IZVIRNO SPOROČILO: Salja

Sem kreditno sposobna in vse...nastane problem ker imam pogodbo za določen čas.Mislim da bodo dalje tudi podpisali in vse.

Žal s službo za določen čas, pa četudi je plača ogromna dolgoročno nisi kreditno sposoben, saj nihče ne garantira, da boš po poteku pogobe še imela službo. Banka želi biti prepričana, da boš še v službi in boš pridno odplačevala dolg, v podjetju pa tudi ne smejo lagati.


(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 13:50:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: sazi


IZVIRNO SPOROČILO: Salja
Bom poskusila to ...da me zaposlijo...ni drugeuser posted image


Ti želim, da se ti uspe dogovoriti.

IZVIRNO SPOROČILO: Salja

Sem kreditno sposobna in vse...nastane problem ker imam pogodbo za določen čas.Mislim da bodo dalje tudi podpisali in vse.

Žal s službo za določen čas, pa četudi je plača ogromna dolgoročno nisi kreditno sposoben, saj nihče ne garantira, da boš po poteku pogobe še imela službo. Banka želi biti prepričana, da boš še v službi in boš pridno odplačevala dolg, v podjetju pa tudi ne smejo lagati.




res je, ja. Potem pa počakaj čez dva meseca, boš videla, za koliko časa ti bodo dali, pa boš potem kredite jemala.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kredit help, problem v službi
12.10.2010 18:07:49   
Anonimen
Kot so ti že rekle, ni variante, da ti v resni firmi podpišejo falsificiran papir.
Opcija je še lizing, odvisno sicer do tega, kaj kupuješ. Tukaj lahko financiranje zavaruješ s porokom. Sicer pa počakaj, kaj bo s službo - če ti res podaljšajo. Ker kredit je treba v vsakem primeru vrnit. Za dobit še ščaraš, ampak treba je tudi odplačat.

(odgovor članu Salja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kredit help, problem v službi
13.10.2010 7:46:33   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Kot so ti že rekle, ni variante, da ti v resni firmi podpišejo falsificiran papir.
Opcija je še lizing, odvisno sicer do tega, kaj kupuješ. Tukaj lahko financiranje zavaruješ s porokom. Sicer pa počakaj, kaj bo s službo - če ti res podaljšajo. Ker kredit je treba v vsakem primeru vrnit. Za dobit še ščaraš, ampak treba je tudi odplačat.


Jaz bi tudi počakala, sploh če je to začetek zaposlitve ker ni nujno da ti bodo podaljšali potem pa nastane velik problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kredit help, problem v službi
13.10.2010 8:25:35   
mamicaTaja
IZVIRNO SPOROČILO: Salja

Sem kreditno sposobna in vse...nastane problem ker imam pogodbo za določen čas.Mislim da bodo dalje tudi podpisali in vse.

V banki so mi rekli da mi mora firma pač podpisat papir kjer označijo da sem zaposlena za nedoločen čas in je kredit moj.Zdaj pa nastane problem ker firma tega ne želi naredit, čeprav kredit ne bi bremenil njih nebi bil vezan na plačo in nič.

Ima kdo izkušnje??user posted image user posted image



Tudi jst sm mela pogodbo za določen čas in sem hotela vzeti hipotekarni kredit ali stanovanjski kredit. Na unicredit so bili edini, ki bi mi pod temi pogoji dali kredit. Edino kar je, da sem morala napisati na list papirja, da mi po  poteku pogodbe nameravajo podaljšati pogodbo in to v službi potrditi (žig, podpis) in s tem se banka zavaruje. Tudi če ti potem ne podaljšajo pogodbe, jih to ne zanima. Važn da so oni zavarovani s tem papirjem. Upam, da boš kaj uredila. user posted image

(odgovor članu Salja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kredit help, problem v službi
13.10.2010 8:33:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja
Tudi če ti potem ne podaljšajo pogodbe, jih to ne zanima. Važn da so oni zavarovani s tem papirjem.

Eh, en drek so zavarovani. Delodajalec ni nikoli odgovoren za dolgove svojega (bivšega) delavca, razen v primeru, da mu je porok.

Sicer pa bank tudi jaz ne razumem. Pogodba za nedoločen čas že zdavnaj ni več garancija, temveč pomeni enako, kakor 1-mesečni odpovedni rok. Pred leti sem jaz žensko v banki vprašala, kako lahko, kot nezaposlena, že 10 let plačujem najemnino v 2x višjem znesku, kakor bi bil kredit - kot zaposlena, a za njihove pojme za malce prekratek čas, pa kredita ne bi dobila. Pa je samo skomignila z rameni. Razumi, kdor more.

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kredit help, problem v službi
13.10.2010 10:50:58   
water lily
Mene pa samo nekaj v zgodbi moti....ti si zihr da ti bodo podaljšali pogodbo. Si res ziher? Ker če ti jo bodo....v čem je štos da ti jo ne že sedaj?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?