|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtopralnica
10.10.2010 13:06:21   
valerija77
v petek sem prala avto in šele včeraj opazila, da mi je dobesedno vtrgalo anteno ven (z žicami vred)user posted image   Danes sem šla vprašat, če so slučajno menjali krtače in so jih res. Saj na tabli piše, da za te stvari ne odgovarjajo, ampak jst baba furjasta, pozabla dat anteno dol, oni študentek pa mi tudi ni nič rekel.user posted image in sem pozabla dol vzet... danes pa mi je rekel, da se naj jutri zvečer oglasim, da se pomenim z šefom. Saj vem da se sama kriva, ampak a lahko morda vseeno nekaj stroškov oni pokrijejo ali bom morala sama. Je imela že katera kaj podobnega?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtopralnica
10.10.2010 17:23:31   
gita10
Čisto sama odgovorjaš, ker bi ti morala poskrbeti , da jo odstraniš.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtopralnica
10.10.2010 20:27:35   
enea
Po moje si čisto sama kriva, ker tam lepo vse piše, in ti si pozabila dat dol,žal. user posted image user posted image
Jaz s tem nimam problemov, ker jo imam na zadnji šipi.. user posted image user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtopralnica
10.10.2010 20:30:44   
valerija77
saj se mi je zdelo ja, vem da sem si sama kriva, ampak vseeno bom pa šla pogledat kaj mi bodo povedali. Jst pa res ne smem met kerj viška dnarja pr seb...user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtopralnica
10.10.2010 20:37:44   
Bizibee
Povedali ti bodo, baba furjasta drugič odstrani anteno preden greš v avtopralnico.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtopralnica
10.10.2010 20:43:39   
Anonimen
v petek sem prala avto in šele včeraj opazila, da mi je dobesedno vtrgalo anteno ven (z žicami vred)user posted image   


Hodim v tri pralnice in vedno sami odstranijo anteno.

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtopralnica
11.10.2010 8:52:46   
kalbo
Tud men se je že zgodilo, da sem pozabil anteno snet, pa so jo sneli namesto mene.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtopralnica
11.10.2010 9:19:00   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tud men se je že zgodilo, da sem pozabil anteno snet, pa so jo sneli namesto mene.


A z žicami vred user posted image ?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtopralnica
13.10.2010 16:16:00   
valerija77
vam sporočam, da smo zadevo uredili user posted image ker sem njihova redna stranka, mi je rekel, da naj grem kupit anteno, mu prinesem račun in mi vrne denar pa mi ga je resuser posted image user posted image je pa baje še dvema to storilo v pralniciuser posted image . bom pa zdaj vsekakor bolj pazljiva. user posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtopralnica
13.10.2010 16:46:40   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

vam sporočam, da smo zadevo uredili user posted image ker sem njihova redna stranka, mi je rekel, da naj grem kupit anteno, mu prinesem račun in mi vrne denar pa mi ga je resuser posted image user posted image je pa baje še dvema to storilo v pralniciuser posted image . bom pa zdaj vsekakor bolj pazljiva. user posted image

user posted image dober poslovni odnos.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtopralnica
13.10.2010 21:23:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman


IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

vam sporočam, da smo zadevo uredili user posted image ker sem njihova redna stranka, mi je rekel, da naj grem kupit anteno, mu prinesem račun in mi vrne denar pa mi ga je resuser posted image user posted image je pa baje še dvema to storilo v pralniciuser posted image . bom pa zdaj vsekakor bolj pazljiva. user posted image

user posted image dober poslovni odnos.


Ja, bravo user posted image .

Saj je logika enostavna - zadevo reši, in bo njegova stranka še dolgo.
Je ne reši, in več ne bo.

V bistvu iz reklamacij, za katere niti nismo odgovorni, pa jih rešimo, za sebe potegnemo največ.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtopralnica
13.10.2010 22:32:15   
valerija77
ja res je.in sigurno ostanem njihova stranka še naprej user posted image pa še kr ugodno je pranje tam (5 eur). sam ne vem kk bo drug let z kombijem, upam da bo šel notruser posted image ker res ne bi rada menjavala pralnice...če ne ga bomo pa stišal notr...ima da gre!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtopralnica
13.10.2010 22:33:15   
Anonimen
sam ne vem kk bo drug let z kombijem, upam da bo šel notruser posted image ker res ne bi rada menjavala pralnice...


Boš pa streho na kombiju, zdaj ste že v praksi user posted image -.

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Folna kislina
Michonne RR

Ali ste med nosečnostjo jemale/jemljete folno kislino?

Da (95%)

Ne (5%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!