|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj se vam zdi???
9.10.2010 9:23:59   
Lilu23
je v naši državi kaotično stanje??? plačilna nedisciplina, stavke, laganje, zavajanje,... vsakič ko gledam poročila sem slabe volje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 9:31:11   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

je v naši državi kaotično stanje??? plačilna nedisciplina, stavke, laganje, zavajanje,... vsakič ko gledam poročila sem slabe volje!

zato jih jaz pa že dolgo ne gledamuser posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa ja, res je KATASTROFA od te naše države, samo pobirala bi, dajala pa ničuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 9:43:19   
donat
katastrofa je naša država.

vsi se delajo da so pošteni a prodali bi lastno dušo, če jo še imajo!!!


(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 9:44:29   
Anonimen
Nič, nehaj poročila gledat. Tudi delavci v medijih morajo zaslužiti svojo plačo, in na slabih, senzacionalističnih, napihnjenih novicah, to naredijo po liniji najmanjšega odpora.

Zato pa poslušam Val 202 user posted image , ki ima sam po sebi hudomušno distanco do vsega in prefinjen humor, ki me nasmeji že zjutraj. Dobri so, ni kaj.

(odgovor članu Lilu23)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 10:10:38   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zato pa poslušam Val 202 user posted image , ki ima sam po sebi hudomušno distanco do vsega in prefinjen humor, ki me nasmeji že zjutraj. Dobri so, ni kaj.


Dobra izbira!user posted image
Tudi na radiu City ali pa Center včasih vržejo kak komentar na trenutne dogodke, da ti od smeha v hlače uide... hvala Bogu, da kdo v teh časih še premore ljudi nasmejat... dnevnik, če že pogledam, oz., bolj poslušam, ker takrat ponavadi posodo pomivam in je tv za ozadje, je na slo1, ker na pop mi gredo že rahlo na nekaj, pa Preverjeno... no comment, Slaka in njegove živčne izpade v raznih oddajah, ki jih seli iz ene tv hiše na drugo, bi pa jaz z zakonom prepovedala. Ne zdržim ga 5 minut gledat, kaj šele poslušat.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 10:18:00   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

je v naši državi kaotično stanje??? plačilna nedisciplina, stavke, laganje, zavajanje,... vsakič ko gledam poročila sem slabe volje!


a si ti mene slišala slučajno, ko sem zadnjič to mojemu pravila. Jz že skoraj eno leto ne gledam več ne poročil, ne pogovornih oddaj, ne Sveta, ama ništa, pa sem vseeno dovolj na tekočem. Še preveč. Ja točno tako sem mojemu rekla zadnjič: "V naši državi vlada kaos!"

Da bi kdo imel jajca, ki bi podtaknil bombo v parlament, da bi se končno naredila popolna čistka, bi postal narodni heroj....

mah...evo, imam že visok pritisk...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.10.2010 10:40:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lilu23)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 12:14:10   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ah, ja. Je preveč za pisat.
Čisto na kratko - V RITI SMO.


ja, še Elektro začne štrajkat, bo pa tudi tema tko kot v riti.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 12:47:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ah, ja. Je preveč za pisat.
Čisto na kratko - V RITI SMO.


ja, še Elektro začne štrajkat, bo pa tudi tema tko kot v riti.




user posted image  ravno včeraj mi je moj povedal, da bodo menda v torek ( in še sredo baje)štrajkali. seveda to ne pomeni, da bodo štrom kar izklopili. kje pa si upajo. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 13:11:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ah, ja. Je preveč za pisat.
Čisto na kratko - V RITI SMO.


Gay-em to čist paše.
Vsaka nadaljnja asociacija je naključna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 16:42:22   
SmInCa
Slabo je sedaj .......................... in še samo slabše bo!

_____________________________

Nothing takes the past away, like the future...Nothing makes the darkness go, like the light...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj se vam zdi???
9.10.2010 16:54:14   
dory
ravno zato ne gledam več poročil...tonemo ja, medtem ko so vodilni vedno bolj slišat prehlajeni (nekako jim nos ne služi več)

(odgovor članu SmInCa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?