|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   visoke frekvence trme :(
31.7.2005 10:50:24   
bini
Hej hej...spet jaz s težavami..
pa smo se vrnili iz čudovito hladnega dopusta na 1100 m :)...
no, bilo je vse krasno, razen tega, da se je naša mala sedaj odločila za posebno obliko trmarjenja - če nečesa ne doseže (razne preusmeritve ne funkcionirajo več), se dere tako glasno in cvileče, da dobesedno reže v možgane :(.. isto je sedaj doma, ko zopet noče spat sama ponoči in ko jo pustiva jokat, cvili tako da je joj...
zanima me, če imate še kje podobne izkušnje?? in predvsem me zanima - ALI TO MINE??? ker je frekvenca res skoraj nevzdržna :zmeden2:
lepe in malo hladnejše dni vam želim :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   visoke frekvence trme :(
31.7.2005 10:59:44   
ZARA
Ja,tko je to ...
Nimam pojma,nimam recepta,niti nasveta...men so punce rekle,nej jo ignoriram...OK,sam problem je v tem,ker hodi za mano po stanovanju in me najeda...
Zara pa dobesedno rjove...sploh ne vem več a je to trma al izsiljevanje ??
Če mine?? UPAM!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   visoke frekvence trme :(
31.7.2005 11:02:37   
bini
A Zara že hodi?? bravo :bravo:.. naša pa leze in se dviguje in stalno nekam buta v robove :(( ...
ignoranca - ja, sej kadar ni ful folka okol točno to počnemo, ampak če je pa to sred trgovine, bi se pa najrajš nekam vdrla - tako da zadnje čase večino nakupov opravljamo brez naraščaja :zmeden2:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   visoke frekvence trme :(
31.7.2005 11:24:08   
Primoza
To o tem da bi se najraje vdrla zna biti nevarno, ker so otroci odlični opazovalci. Potem počno stvari, pri katerih opazijo, da nam je nerodno, še raje.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   visoke frekvence trme :(
31.7.2005 11:28:31   
Anonimen
Moj:duda:je začel pred par tedni z trmo..začne cepetati in cviliti, ne cviliti...nekaj vmes, vglavnem ušesa mi trga, ko slišim kako dela.
Sam ignoriram ali pa mu dam kaj drugega, večkrat mu rečem, kaj bi imel, kaj bi rad?
on pa meni nazaj...daj daj daj...kaj je, kaj bi?????
:zmeden::zmeden::zmeden:
Nah pa imam:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   visoke frekvence trme :(
1.8.2005 9:19:13   
Amoss
Naša tamala (moja nečakinja s katero živim) je stara 3 leta, in je :hudicek:.Naj povem da sem jo imela skoraj skozi jaz, jo previjala ko je bila še dojenček, hranila, podirala kupčka, z njo hodila ko je bila večja,...Za njo sem kot druga mama.
Pa da povem da smo tudi mi imeli takšno obdobje nevzdržnega drenja.In kaj sem naredila, najprej smo ji v vsem ustregli, pa je postajalo vedno huje, pa smo jo ignorirali,....NIČ NI ZALEGLO, pol pa mi je enkrat dobesedno spila živce ko se je tako drla cel dan na koncu me je že bolela glava in mi je šlo na jok.In kaj sem naredila drla sem se z njo in to fullll, v stanovanju seveda.Pa je še nekaj časa me poslušala pol pa se začela smejat, ker ji je bilo ful všeč da se derem kot ona, parkrat je še potem cvilila in mi z njo, pa je nehala!:)-:)-:)-:)-
Ne vem kako je pri vas ampak pri nas je palilo.
No zdaj ima drugo tehniko, zdaj pa ona nas ignorira:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




služba po porodniški
Michonne RR

Ali ste/boste po končani porodniški odšle v službo?

Da (96%)

Ne, ostala sem/bom doma (4%)


Število vseh glasov: 28

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!