|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fenilketonurija
4.10.2010 13:03:25   
anadami
Pozdravljene,

sem mamica 4,5 mesečnega fantka s fenilketonurijo. Ker je forum društva PKU neaktiven bi zelo zelo rada navezala stik s kakšno mamico, ki bi mi pomagala z nasveti pri pripravi hrane (kmalu bomo namreč pričeli z uvajanjem GH), njenem nakupovanju (kje, kako) in seveda z izkušnjami nasploh, ki so za pri nas"ta novih" zelo dobrodošle.

Hvala!!!!!!!!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fenilketonurija
4.10.2010 13:37:30   
mini86
js sier osebnih izkušenj nimam sem pa delala raziskovalno nalogo na temo alergije na hrano pri otroch in sem se tam srečala s to omenjeno boleznijo..
obstaja knjiga kako živeti s fenilketonurijo ki je namenjena otrokom in mladostnikom

pa še nekaj povezav če jih nisi že prebrala
http://www.ringaraja.net/forum/m_3138111/mpage_1/tm.htm#4660144   -mogoče tukaj kontaktiraš kako mamico

http://kroncek.mojforum.si/kroncek-post-94.html

http://www.pku.si/Publikacije/Clanki/Zasavc%20-%20predstavitev%20drustva.pdf

http://med.over.net/forum5/read.php?11,117194,117739




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fenilketonurija
4.10.2010 13:40:24   
anadami
hvala za posredovano, sem sicer že vse videla (itak sem pregledalal pol interneta o tem:)), ampak hvala vseeno!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fenilketonurija
4.10.2010 13:42:38   
mini86
seveda si že vse prbrala-kaj sm mislnauser posted image

a si kontaktirala mamice iz foruma zgoraj..

drugače pa lahko za nasvet uprašaš tudi pediatrinjo tanč na mon-u..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fenilketonurija
4.10.2010 14:34:32   
anadami
sem kontaktirala, pa ni odziva:(

z medicinskega stališča vem vse, zanima me bolj praksa:))

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fenilketonurija
4.10.2010 16:23:42   
ana b
anadami imaš zs

(odgovor članu anadami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Družinski zakonik
Paštetka

Kako boste glasovali? Če kdo želi, lahko napiše tudi zakaj, se je tako odločil. Hvala

za (57%)

proti (29%)

me ne zanima (14%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!