|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašelj
3.10.2010 14:41:26   
Mami26
Pozdravljene,

mene zanima naslendnja zadeva: doma imamo 16m starega malčka in nam kr naprej kašlja (čez dan ne kašlja skoraj nič, sam ko pa gre spat, naj bo to podnevi ali ponoči), nikakor se ne moremo znebit tega zopernega kašlja. Res j, da sedaj ima mal nahod, ampak, to je že noro, to se dogaja že skoraj 2m, zdravniki na pljučkih nič ne opazijo, vse je o.k., našega pa ta kašelj muči pogostokrat ko spi in začne kašlja in to po pol ure včasih in se zbudi. Dam mu čaj, namažem dudo s sirupom,... pa nič.
Kaj menite, a je to normalno, da tako dolgo kašlja; kako naj mu pomagam?
Hvala

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 3.10.2010 21:27:16 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAŠELJ!!!!!
3.10.2010 14:57:09   
eva1
mogoče kakšna alergija?
Kakšen pa je čkašelj(se odkašlja, ali zgolj nabija), sih, dražeč, sočen?

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAŠELJ!!!!!
3.10.2010 15:05:08   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

mogoče kakšna alergija?
Kakšen pa je čkašelj(se odkašlja, ali zgolj nabija), sih, dražeč, sočen?



tut jest sm to pomislila, mogoče kaka pršica, prah ali pa perje, glede na to da se pojavlja, ko gre spat. poskusi z menjavo posteljnine?

p.s.: če namažeš dudo s sirupom to ni nič, to je cca 1ml sirupa, kar ni efektivno. če že daješ sirup ga dajej po navodilih ali ga ne dajej.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAŠELJ!!!!!
3.10.2010 17:41:19   
ledenaa
je normalno. So na pohodu viroze,prehladi itd. kašelj pa lahko traja tudi več mesecev

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
3.10.2010 18:21:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.10.2010 18:30:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAŠELJ!!!!!
3.10.2010 18:46:18   
pupika
Jaz bi mu dajala sirup iz smrekovih vršičkov, če se ne motim lahko to jedo otroci od 1 leta dalje. Pa verjetno ga draži sluz iz nosa. Baby vac pri tem zelo pomaga, ker se posesa vso sluz in potem mirno spijo otroci.Pa kremica materina dušica od justa. Pri nam to pomaga.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAŠELJ!!!!!
3.10.2010 20:15:29   
Lantea
Moja hči je nekje pri letu in pol tudi kašljala...js mislim da od novembra do februarja (prvo leto v vrtcu). Sem že tud misnla, da ne bo konca. Res pa je, da je ponoči nikoli ni pretirano mučil. Februarja pa je potem dobila (sicer ne prvega) AB zaradi (mislim da) vnetja ušesa, potem pa se je tudi kašelj uredil. Tudi jaz bi priporočala sirup iz smrekovih vršičkov, pa justovo kremo in čiščenje noska.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAŠELJ!!!!!
3.10.2010 20:36:13   
Dadi
Mi smo imeli tudi non stop teave s kašljem. Sicer sta moja dva že mal starejša (5 in 6 let). Od lani, ko sem kupila vlažilec in ionizator in pa domači sirup iz borovih storžkov je zadeva precej drugačna.
Ob prvem kašlju jima začnem dajati ta sirup in v enem dnevu se jima kašelj osluzi in tako fino izkašljata.

Pa seveda ponoči vklopim ionizator. Če je potreba jima dam pa čez dan in pred spanjem inhalacije fiziološke raztopine. Pa seveda redno izpiranje sluzi iz nosu...jaz jima kar s šprico v nos našpricam fiziološko.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kašelj
4.10.2010 9:12:23   
kristinaj
ne vem če je za tako male, vpraši za sinecod kapljice in če so zanj, mu jih daš zvečer pred spanjem, da ne bo kašljal...


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Takoj po menstruaciji?
qloq

Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

Da (60%)

Ne (9%)

Mogoče (12%)

Nevem (5%)

Obstaja (13%)

Ali je sploh ni (1%)


Število vseh glasov: 108

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!