|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pitje
27.9.2010 11:30:37   
ninu
user posted image Potrebujem nasvet: Kako naj navadim svojo dojenčico piti in iz česa mi priporočate.
Situacija je taka: Dopolnila je 8M, na GH sva 2M. Flaške ni nikoli marala, tudi dude ne.
Še vedno jo dojim kadarkoli si zaželi, zelo rada ima GH vseh vrst, tako da je dojenje čez dan bolj poredko in tako tudi zaužite tekočine premalo. Nekaj majhnih požirkov naredi med kosilom iz kozarčka (jabolčni kompot).
Kakec je zelo trd, oziroma so bolj bobki.

Kaj mi svetujete, kako naj jo navadim na več tekočine, iz magičnega lončka ne zna povlečt, po slamci tudi ne, iz kozarčka jo pa hitro mine.
Kako pogosto naj ji ponujam da bi se mogoče navadila na več tekočine?
Kako je vam uspelo?

Kakršenkoli nasvet je dobrodošel.
Hvala user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pitje
27.9.2010 11:36:49   
Volga
mogoč eprobaj uno flašo, k je pač voda not, ki ima gor tak nastavek. Taka, kot bidon. Mensezdi, daj naš iz take pil, tudi ni magičnega potegnil ali pa flaše.

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pitje
27.9.2010 11:41:18   
*miska.mcc*
jaz sem tamalo v 5-ih minutah naucila pit po slamici pri 7-ih mesecih.
in sicer tako, da sem nalila poln kozarec čaja, v njega pomocila slamico, jo zaprla s prstom, da je caj obstal v slamici, ji dala v usta in "odprla" slamico.
v tretje je ze sama vlekla. probaj.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pitje
27.9.2010 12:11:13   
m_o_i
tole je pa posledica teh novodobnih nasvetov-NIKAR dude in steklenicke, samo ziza...
tiste, ki malo bolj vnaprej razmisljajo, ti tak recejo, da naj spozna tudi flasko, da ne bo potem tocno teh tezav. 

sicer kaj pametnega nisem povedala, ker s tem nimam tezav, sem pa mogla iz sebe spravit to jezo glede soljenja pametiuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pitje
27.9.2010 12:28:59   
sanosan
Otroci se lahko tudi pri tej starost hitro naučijo pit samo iz kozarčka ali pa na slamico, kot je že ena napisala. Zato dejansko ni potrebe po nobeni dudi ali flaši, ker da bi potem znali vlečt. Saj, če se dojijo, tudi morajo vlečt!

Tudi moja hčerka ni imela flaške in dude, pa smo jo naučili pit po slamici in pa iz magičnega lončka, kaj hitro pa je obvladala tudi kozarec. Glede na to, da je tvoja hčerka še vedno dojena, dobi s tem dovolj tekočine in tudi zato ne pije preko dneva (tudi pri nas je bilo isto).

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pitje
27.9.2010 14:24:45   
ninu
Hvala! user posted image Če je vam ratalo bo tudi meni.

Spoštujem tudi tvoje mnenje m_o_i, bom pa vseeno povedala, da se nisem šla novodobnih prijemov, ampak dojenčica enostavno ni sprejela dude, flaška je bila aktualna prvi mesec, ko sem ji parkrat dodala formulo, potem nisem rabila, že takrat kaj drugega kot mleko iz flaše sploh ni hotla. Sploh čzz poletje sem ji ogromnokrat ponujala stekleničko, od vode do sladkih pijač, kupila sem od 4 različnih firm tako dude kot flaše, pa ni palilo, usta zaprta ali pa jok.
Deklica je moj drugi otrok, prva se je dojila 15M, pa poleg vsega oboževala dudo in se dodatno nacejala s čajčki iz flaške, tako da mi res ni bilo jasno, saj je duda vendar zakon.user posted image  

Pozdravčke in naj sijejo od sreče vaši sončki!!

(odgovor članu sanosan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pitje
27.9.2010 14:33:18   
m_o_i
joj, napacno razumljeno(oz. "napacna tema za moj prejsnji prispevekuser posted image )
ni letelo na tebe, res ne - tak nasploh sem pisala...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ninu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?