|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:18:10   
Grascakinja
kdaj greste po tej vročini ven s svojimi sončki? zjutraj? zvečer? ob kateri uri približno?

lp
pupa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:19:15   
baguSka
jst jih srečujem od jutra do večera :zmeden:

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:20:54   
Petra P.
se trudim, da bi bilo to zjutraj, ampak preden odrineva je včasih že 11. :( pol pa samo v senčko, faktor 60 in na 2 minuti pit. sprehod je pa itak kratek...

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:21:22   
CUKRČEK
Kadar je čas, neglede na vročino. Se pač manj oblečemo, pod klobuček damo, flašo v roke in gremo.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:33:12   
lin
Dopoldan okoli 9-12 ma sedržimo bolj sence in pol okoli 16-17 gremo pa na plažo do 20.
To je ponavadi če pa mamo kakšne opravko pa je tudi drugae,samo mamo že 1 leto,lani v tem času smo se pa sprehajali od 8-10 in zvečer po 19(Rojena je 5.7.2004

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:54:10   
SaaS
Zjutraj od 8h do 10h, 11h. Vstajamo ze ob 6.30. Pa zvecer po 6., ko se da spet zadihat.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vročina in sprehodi
29.7.2005 12:56:37   
srki
Mi smo hodili zgodaj zjutraj, takoj po 8. uri, potem v senčko, pa ajčkat :zaspan:, popoldne, tam okrog 18. pa spet na potep. Imamo pa fajn senčko, ker prihajam iz od tam, kjer je veliko gozdov. Pupa25, ti si verjetno tudi blizu doma kot jaz, sem gledala poročne slike (zelo lepe) in sem prepoznala ta grad in matičarja!8)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vročina in sprehodi
29.7.2005 13:31:34   
Pilar
Sploh ne gremo na sprehod. Gremo pod trto( senca), al pa ga namakmo v bazenčku.Niti ena mi ne kapne, da bi se v tej vročini sprehajala.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vročina in sprehodi
29.7.2005 13:48:08   
Lunca1
Jaz bolj dopoldne in zvečer. danes sem šla na primer ob 8.30, nazaj pa ob 11h.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vročina in sprehodi
29.7.2005 14:04:11   
lex
Midva greva ob 9 ven (spimo do 8.30), potem pa po 18 uri. Ni za dihat prej, kaj šele, da bis e sprehajali. Aja kopamo se pa popoldan v senčki - paše!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vročina in sprehodi
29.7.2005 14:18:51   
k1
zjutraj če nama uspe, ker spima do 8, sma zunaj ob 8.30 - nardima krog 1 urco, pol pa v tej vročini po 18.30 zvečer, pa do kake 20.30 do 21. ure. še meni ni za živet zunaj v tej vročini, kaj šele malim. če mamo priliko da smo kje v senčki in bazenčku, potem ni problema tudi čez dan.


(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   vročina in sprehodi
29.7.2005 14:22:05   
Anonimen
Jaz sem pa zjutraj v službi, ob 6h gre pa Ani že spat. :( Tko da kdaj naj jo sprehajam?? :((

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   vročina in sprehodi
29.7.2005 14:27:16   
*maja
Mi na sprehode nič kaj dosti ne hodimo, če pa že gremo po 18-ti uri. Drugače smo pa kar lepo skoraj cel dan na terasi v senčki in uživamo. ;)

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   vročina in sprehodi
29.7.2005 14:52:43   
niki5
Max do 10 ure, potem pa zvečer po 18h. Meni je prevroče v takem na sprehodu pa tudi malega ne bi izpostavljala kljub dežničku na vozičku. Edino v kakšen gozd bi šla.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   vročina in sprehodi
29.7.2005 14:57:15   
ZARA
Samo od 8-10 ih!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   vročina in sprehodi
30.7.2005 9:01:23   
teja
Zjutraj okoli osmih za dobro uro (pelje očka), zvečer pa jaz prej ob petih (ko je bilo pod 30 stopinj), zadnje dni, ko je katastrofalno vroče, pa ob sedmih - osmih za uro in pol.

Meta, moja tudi že ob sedmih ali še prej zaspi. Pa jo pol ure pustim spati, potem pa preložim v voziček. Sem mislila, da bo spala v vozičku ali se jokala, pa se je čisto zbrihtala in nadvse uživala! Ob devetih pa spet spat, bo že podnevi not prinesla.

teja

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!