|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi zobki
21.9.2010 9:47:07   
Žaka
Moja punčka je stara 5 mesecev in že od tretjega meseca in pol opazujem zgornjo čeljust. Na obeh straneh pod učki na dlesni opažam napetost je prav ven izboklinca ( stopnička ) zobkov pa ni in ni ven. Je sitna, malo man je slini se pa ogromno slinčke menjamo po tekočem traku in je zelo nervozna.Včasih me prime za roko prav histerično da bi me ugriznila. Koliko časa hodijo zobki ven ? Mislim,ker ima že tako napeto stopničko....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi zobki
21.9.2010 11:01:24   
kristinaj
moja sta se slinila od 3m do prvega zobka tako, da jima je slina kapljala... enkrat bolj enkrat manj... najprej se morajo dlesni pripravit in tudi to spada zraven...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi zobki
21.9.2010 11:04:22   
Katy78
Pri nas so zobki prebili v parih dneh, edino pri trojkah je trajalo dlje časa. Slinil se ni pa nikoli.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?