|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje,driska in nespanje
20.9.2010 21:21:42   
nincy29
Doma ima 4,5 mesečnika..prejšno noč je slabo spat in danes zjutraj mi je 2x  se fanj zdriskal.ko sva se podojila je čez par minut vse zbruhal,le ko sva vodo pila je bilo ok.popoldne se je po dojenje spet driskal,začel je zavračat vodo.potem sva le prišla na par požirkov vode po katerih je tudi malo bruhal.zdaj sva hvala bogu se mal podojila in vode spila pa ni nič ven prišlo.čez dan mi je vse skupaj spal 1 uro.zaspi za cca 5 min in se zbudi.zaspan je bil tak da je joj.ima pa vsako toliko tako fanj ledene rokice pa nosek,potem kar naenkrat spet tople.vročine zaenkrat nimamo.v obraz je tak mal bled,pa podočnjake ima(verjetno zaradi nespanja).razpoloženje..so trenutki ko se ful smeje,ampak ni tak kot ponavadi.me zanima če je imela katera podobne težave??če ne bo bolje bom jutri dok. poklicala ampak vsaj toliko da mal lažje zaspim če vem kaj bi lahko bilo. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhanje,driska in nespanje
20.9.2010 21:26:59   
katy83
Nincy, meni je patronažna točno te znake opisovala za rast zobkov pri nekaterih dojenčkih.
Upam, da čimprej mine, če pa ne bo boljše ga pa le pelji k zdravniku. Pa probaj mu vodo magari po žličkah dajat, da bo vsaj nekaj dobil. Da ne zdehidrira. user posted image

Čimprejšnje okrevanje in lep pozdravuser posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhanje,driska in nespanje
20.9.2010 21:29:12   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Nincy, meni je patronažna točno te znake opisovala za rast zobkov pri nekaterih dojenčkih.
Upam, da čimprej mine, če pa ne bo boljše ga pa le pelji k zdravniku. Pa probaj mu vodo magari po žličkah dajat, da bo vsaj nekaj dobil. Da ne zdehidrira. user posted image

Čimprejšnje okrevanje in lep pozdravuser posted image



in do kake meje naj se počaka?namreč da ne zaužije dosti hrane in vode pomojem tut ni prav??

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje,driska in nespanje
20.9.2010 21:32:52   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Nincy, meni je patronažna točno te znake opisovala za rast zobkov pri nekaterih dojenčkih.
Upam, da čimprej mine, če pa ne bo boljše ga pa le pelji k zdravniku. Pa probaj mu vodo magari po žličkah dajat, da bo vsaj nekaj dobil. Da ne zdehidrira. user posted image

Čimprejšnje okrevanje in lep pozdravuser posted image



in do kake meje naj se počaka?namreč da ne zaužije dosti hrane in vode pomojem tut ni prav??



pojma nimam.
Jaz bi ga verjetno že danes k dežurnemu peljala, takšna kot sem. user posted image
V vsakem primeru ga pelji zjutraj, če bo ponoči še tak. user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje,driska in nespanje
20.9.2010 21:36:33   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Nincy, meni je patronažna točno te znake opisovala za rast zobkov pri nekaterih dojenčkih.
Upam, da čimprej mine, če pa ne bo boljše ga pa le pelji k zdravniku. Pa probaj mu vodo magari po žličkah dajat, da bo vsaj nekaj dobil. Da ne zdehidrira. user posted image

Čimprejšnje okrevanje in lep pozdravuser posted image



in do kake meje naj se počaka?namreč da ne zaužije dosti hrane in vode pomojem tut ni prav??



pojma nimam.
Jaz bi ga verjetno že danes k dežurnemu peljala, takšna kot sem. user posted image
V vsakem primeru ga pelji zjutraj, če bo ponoči še tak. user posted image



jaja jutri sigurno dohtar če ne bo boljš.ja zdej hvala bogu trenutno spi..v eni uri se je že 4x zbudil..nekaj pač ni ok ker se šla do njega ko je zajokal pa me je tak gledal kot da mi hoče neki povedat da ni ok..tak pogled nevem no..pa fejst se je k men stisnu pa je zaspančkal spet..upal da bo jutri boljšuser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje,driska in nespanje
21.9.2010 16:05:07   
s.
pr nas ful ljudi driska in bruha- in staro in mlado :/
Je v lekarni povedala, da je ogromno tega v zadnjih dneh.

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...





klavdi*

Koliko otrok imate?

2 (77%)

3 (12%)

4 (11%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!