|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 8:11:26   
alena*
Sedaj imamo avtosedež od 9 do 18 kg. Otrok ima 13 kg (star bo 2 leti), manjši ima 9 mesecev in sedaj mislim njega dati v ta avtosedež, večjega otroka pa v večji avtosedež. Katerega naj vzamemo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 8:15:49   
zmajaz
Mi imamo Römer Britax Evolvo 9-36 in pa Cybex Pallas, tudi 9-36, in sta oba v redu - ta drugi je sedež z mizico, ima nekoliko boljše rezultate na testih kot evolva, prednost je tudi ta, da se mu da naklon spreminjati med vožnjo, pri evolvi je pa to treba narediti, preden sedež privežeš, samo meni je še vedno ljubša evolva - morda zato, ker sem je pač bolj navajena. user posted image  Pa pallasa je dosti lažje prestavljati iz avta v avto, ker se zaradi mizice veže otroka in sedež oba skupaj tritočkovno.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 8:48:38   
zaspancek1
Mi imamo pa Recaro Young Sport in Britax Evolvo. Oba sedeza sta sicer cisto ok, boljsi in bolj "user friendly" pa je Evolva. Otroka lazje pripnes notri (Recaro je bolj zaprt, pa se tista zascita pri ramenskih pasovih se pogosto zareze v vrat), otrok pa tudi bolje vidi ven. Material pa je definitivno najboljsi pri Recaru (Britaxov trendline je bolj ena zalost, pa se otroci se precej potijo na njem) - imamo sicer tudi letno prevleko za Recaro, vendar je se nismo uporabili.
Kar se varnosti tice, pa sta zaenkrat najbolje ocenjena Kiddy in Cybex Pallas, ki imata mizici. - Konkretnih izkusenj z njima nimam, sem pa brala na enem forumu, kjer so jih primerjali in vecina je bila mnenja, da je Pallas boljsi (z mizico lahko bolje prilagajas visino in sirino).

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 15.9.2010 8:51:19 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 12:54:26   
alena*
Gledala sem Evolvo. Ma kako potem, ko odraste otrok, uporabljaš ta sedež? Se kaj odstrani ali kako?

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 13:25:20   
zmajaz
5-točkovni pas se odstrani in se sedež veže skupaj z otrokom 3-točkovno (kot je to sicer običajno pri sedežih 15-36 kg), vzglavje pa celo pomikaš pač vedno višje, ko otrok raste.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 21:35:35   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: alena*

Gledala sem Evolvo. Ma kako potem, ko odraste otrok, uporabljaš ta sedež? Se kaj odstrani ali kako?


user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
15.9.2010 22:27:14   
alena*
hvala, super ste, verjetno bomo kar evolvo kupili. v tujini je cenejši, ali katera ve, koliko približno plačaš poštnino?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
16.9.2010 9:54:37   
agataema
Mi imamo Kiddya 9-36, s katerim smo zadovoljni. Je pa danes pecej znižan na http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=209408

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
16.9.2010 9:56:10   
zmajaz
Iz Anglije (pramworld) je poštnina 40 eur, iz Nemčija pa menda okoli 10 eur - samo je pa tam sam sedež dražji.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
16.9.2010 12:11:00   
zaspancek1
Jaz sem narocila prek strani www.kidsroom.de Cena za Evolvo Plus in postnino znasa 181,28 EUR. Na pramworldu bi enak sedez stal vec (ce upostevamo se postnino), poleg tega pa, ce bi bilo kar koli narobe, dobis povrnjen znesek sedeza (in ne postnine, ki je iz Anglije ogromna).

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
16.9.2010 12:18:38   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
Jaz sem narocila prek strani www.kidsroom.de Cena za Evolvo Plus in postnino znasa 181,28 EUR. Na pramworldu bi enak sedez stal vec (ce upostevamo se postnino), poleg tega pa, ce bi bilo kar koli narobe, dobis povrnjen znesek sedeza (in ne postnine, ki je iz Anglije ogromna).


Mene je prišla evolva plus pri pramworldu s poštnino vred 170 eur - nisem pa gledala aktualnih cen zdajle.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
16.9.2010 12:45:03   
zaspancek1
Trenutna cena na pramworldu je 119,95 GBP, kar znaša dobrih 143 EUR. Ce temu pristejem se postnino, je cena kar nekje tam oz. kaksen evro drazje kot iz Nemcije. So pa obcasno kaksne akcije, ko pa se definitivno bolj splaca kupiti na tej strani.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri avtosedež od 9 do 36 kg?
16.9.2010 13:21:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
Jaz sem narocila prek strani www.kidsroom.de Cena za Evolvo Plus in postnino znasa 181,28 EUR. Na pramworldu bi enak sedez stal vec (ce upostevamo se postnino), poleg tega pa, ce bi bilo kar koli narobe, dobis povrnjen znesek sedeza (in ne postnine, ki je iz Anglije ogromna).


Mene je prišla evolva plus pri pramworldu s poštnino vred 170 eur - nisem pa gledala aktualnih cen zdajle.


Men je pa evolva 123 plus prišla s poštnino vred (pramworld) 150€

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?