|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost in kilogramčki
10.9.2010 18:46:46   
Anonimen
V prvi nosečnosti sem pridelala celih 30kg, ki se jih nikakor nisem mogla znebiti. Julija sem se pa odločila za ločevalno dieto in v enem mesecu izgubila celih 5kg.
Nakar pa izvem, da sem zanosila. Zdej pa moj problem: zelo se namreč bojim, da se bom zopet v nosečnosti zelo zredila in se zaradi tega zelo sekiram.
Zdej me pa zanima ali je v nosečnosti kateri uspelo zaderžat isto težo ali celo shujšat.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost in kilogramčki
10.9.2010 22:27:11   
ninkica
jaz sem se v nosečnosti zredila 23kg user posted image pa se jih moram znebit še 7kg!
Čimbolj se trudi jesti zdravo prehrano in več obrokov na dan po malem.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost in kilogramčki
10.9.2010 22:40:21   
benika
http://www.ringaraja.net/forum/kilogrami-%C5%BEe_stoti%C4%8D_%3A-%29/m_5346518/tm.htm

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost in kilogramčki
11.9.2010 12:43:17   
tinna25
Jaz sem se zredila 20 kg, sem 3 tedne po porodu, pa imam še 5 kg viška.....Ne vem, kile kar grejo, kljub temu, da ne dojim.....res pa je, da dosti manj jem kot pa sem v nosečnosti.

Zlato pravilo: Ne jej  za dva, kar sem pač jaz počela :( . Če se boš prehranjevala enako kot si se do sedaj, ni šans, da bi se veliko zredila, druga je pač voda, ki lahko zastaja, vendar tudi ta gre nato ven....

Pušenjak je napisal na forumu, da bi dejansko bilo super za vsako nosečnico, da bi se prehranjevala kot da ima nosečniški diabetis, saj vnašanje različne težke hrane in sladkorjev pač ni zaželjeno tudi za otročka. Če lahko upoštevaš daj, jaz žal nisem mogla in sem pojedla vse, kar je le bilo možno user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




buče
Lelly28 RR

Ali ste za noč čarovnic izrezali bučo?

da (33%)

ne (67%)


Število vseh glasov: 21

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!