|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babi, tako močno te pogrešam...
8.9.2010 9:06:22   
smeška83
Moji babici se je izpolnila velika želja: videla me je v poročni obleki. In borila se je z neusmiljenim rakom do konca najinega poročnega potovanja. Zjutraj, ko sva se vrnila, pa je za vedno zatisnila oči… Čutim jo ob sebi in vem, da je srečna.
Verjamem, da se bova spet srečali nekje na drugi strani mavrice. Tam, kjer ni solza, le veselje in sreča... Vem, da je sedaj na lepšem in da je še vedno na nek način med nami. In vedno bo. Če ne drugače v nasmehih ob misli na njeno dobro voljo in spominih na njene tople objeme.
Jo pa že sedaj močno pogrešam...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
8.9.2010 9:08:52   
*pepelka*
iskreno sožalje. Bodi močna, babi je vedno ob tebi in naj te vežejo nanjo lepi spomini. 

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
8.9.2010 9:16:19   
Tejči
user posted image

Iskrene sožalje! Več besed ne spravim skupaj...

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
8.9.2010 9:21:34   
uškinamama
Kako te razumem. Od smrti moje ljubljene none je že dve leti in pol in še vedno...

Moje sožalje, naj te njena moč in spomini na njene objeme spremljajo vse življenje.

Ko sem bila sama na tvojem mestu, mi je ena lepa rr-jevka napisala eno najlepših sporočil tolažbe in upanja. In ravno prejšnji teden, ko sem imela krizo, sem ga spet prebrala. Mislim, da ne bo imela nič proti , če ga delim s tabo.

"Tvoja nona ti ni pustila "samo" karte. Pustila ti je karte s katerimi se igra zivljenje. V njeni igri zivljenja ti je dala mnogo. Dano ni, da bi se izgubilo. Dano je, da das naprej - svojim otrokom, vnukom, pravnukom... in da bi vsak od teh, ki jim je bilo dano, dal naprej. Dala ti je seme, znanje kako in dobre karte za tvojo igro zivljenja. Tvoja nona zivi in bo zivela vse dokler bo zivelo naprej tisto, kar je bilo dano - ljubezen, cas, razumevanje, modrost.... Pa ce bo to cez 1000 let - tvoja nona bo se zivela - v srcih tistih, ki so imeli to sreco, da im je bilo dano in ki bodo partijo kart svojega zivljenja umeli odigrati tako, da bodo dali naprej."

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
8.9.2010 13:25:27   
emica2008
sožalje

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
8.9.2010 16:10:42   
tasa_m
user posted image iskreno sožalje. user posted image user posted image

Poznam bolečino ob izgubi naših om/ babic /non. Tudi jaz imam vsak mesec veliko "krizo" ko cel dan samo jočem, gledam najine slike in se spominjam, pa čeprav je od tega že skoraj 9. let.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
9.9.2010 18:52:34   
smeška83
Hvalauser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
14.3.2011 17:36:56   
xena@alex
ojla  tudi jest te razumem moja babi je umrla pred 1tednom in mi je zelo hudouser posted image sem pa trenutno v 26t user posted image tako da zelo težko to prenašam...

sožalje tudi od mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babi, tako močno te pogrešam...
14.3.2011 21:33:37   
titanik
Sožalje

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu xena@alex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?