|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kamin
30.8.2010 8:48:36   
FLOWR12
Ker več glav več ve, bi vas rada vprašala za nasvet kaj dati po tleh okrog kamina. Kamin bo v dnevni sobi in mi nekako ni, da bi imela celo dnevno v keramiki. Razmišljala sem, da bi imela karamiko samo pas okrog kamina, pa se mi zopet poraja vprašanje kako skombinirati keramiko in parket.

Če ima katera kakšno idejo prosim na dan z njo. Tudi kakšna slikica dobrodošlauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kamin
30.8.2010 8:52:13   
mamamajča
moja sestra ma parket v dnevni, za kamin so pa naredli kot da je ena stopnička in tak v polkrog. Ne vem, kak ti naj opišem.... Pač dvignjen od tal in talne plošče okrog.
Probam kako sliko piskat

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kamin
30.8.2010 9:06:16   
josephine27
mi imamo tud pred kaminom en pas keramike, potem pa laminat. smo našli tako da se ful dobro sklada oz. paše skupaj. po moje nekaj spredaj moraš imet.

_____________________________



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kamin
30.8.2010 9:21:53   
TomTaylor
granitna plošča debeline 3,5 cm:

user posted image
Aja, pa če bi še enkrat imela šanso delat, bi rajši naredila brez "odra" in spodaj bi dala čez parket samo debelejše kaljeno steklo.


< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 30.8.2010 9:24:13 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kamin
30.8.2010 10:13:30   
FLOWR12
Josephine77 ali imaš mogoče kakšno slikico?

Predlogi niso slabi, samo pri nas je problem, ker bo mimo kamina prehod v jedilnico in kuhinjo in kakšna stopniška absolutno odpade.

Tudi o steklu sem že razmišljala. pa ne vem kako to izgleda v praksi.

V službi imam na parketu pod stolom neko plastično zadevo, ki izgleda kot bi bilo stekleno, ampak meni to fuuuul grdo izgleda, pa še kadar hitro gor stopim se podloga podrsa. Ne vem res kako bi to izgledalo pred kaminom.

Še kakšen ideje?

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kamin
30.8.2010 10:25:46   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12



Tudi o steklu sem že razmišljala. pa ne vem kako to izgleda v praksi.





user posted image

MORA biti kaljeno steklo in ne pleksi.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kamin
30.8.2010 10:41:24   
talika81
mi2 imava tudi kamin na prehodu iz jedilnice v kuhinjo in v dnevno sobo. in sva položila ploščice v obliki pestkotnika tam, kjer bo stal kamin - malo večji radij, kot je širok kamin, nato pa naprej parket. nimava nobene stopničke, ampak je ravno.
se da vse nardit, samo vedet moraš, kak praket npr. bi rada imela, ker ti mora pol keramičar pložiti ploščie (če jih bosta imela) v enaki višini, da nimaš tuakj razlike.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kamin
30.8.2010 10:56:36   
FLOWR12
Talika 81 imaš mogoče kakšno slikico?

Prosim!!!!

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kamin
30.8.2010 11:04:38   
Nika v službi
Kaljeno steklo se super obnese, jaz absolutno to priporočam. 

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kamin
30.8.2010 12:22:16   
mini86
midva imava tak steklen polkrog pod kaminom..ucpodi je laminat..
kupla sva ga v bauhusu in če bi še enkrat to delala b se isto odločila..ne more se razbit, popraskat pa še pepel komot obrišeš..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kamin
30.8.2010 12:49:35   
naomy
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

mi2 imava tudi kamin na prehodu iz jedilnice v kuhinjo in v dnevno sobo. in sva položila ploščice v obliki pestkotnika tam, kjer bo stal kamin - malo večji radij, kot je širok kamin, nato pa naprej parket. nimava nobene stopničke, ampak je ravno.
se da vse nardit, samo vedet moraš, kak praket npr. bi rada imela, ker ti mora pol keramičar pložiti ploščie (če jih bosta imela) v enaki višini, da nimaš tuakj razlike.


mi imamo tudi kamin na prehodu in prav tako pod kaminom in okoli kamina so ploščice, naprej je parket. obnese se super pa tudi lepo zgleda user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kamin
30.8.2010 12:54:26   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: FLOWR12

Talika 81 imaš mogoče kakšno slikico?

Prosim!!!!


bom slikala in ti poslala slikco.

ja, se obnese, ker ima tudi moja kolegica tako in je super.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kamin
30.8.2010 13:28:56   
FLOWR12
Se mi zdi, da bilo res najbolje keramika - parket, in ne steklo na parketu. Ta pot mimo kamina bo zelo frekventna in se bojim, da se bomo na steklu spotikovaliuser posted image

Zanima me kako je zakrit prehod med keramiko in laminatom - okrasne letve ali kakouser posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kamin
30.8.2010 13:56:03   
talika81
ja, med keramiko in parketom je okrasna letva. tako da je narejen en prehod med parketom in ploščicami.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kamin
30.8.2010 14:05:25   
tajtaja
Tudi mi imamo pred kaminsko pečjo kaljeno steklo-kotno. Spodaj je zebrano laminat in pride zelo zelo lepo.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kamin
30.8.2010 14:51:28   
FLOWR12
talika81 in tajtaja ali mi lahko pošljeta slikice.

Prosiiimmmmm!!!!!!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kamin
30.8.2010 17:00:15   
Zamima
jaz nimam keramike, samo parket, edino spodaj en del iz aluminija (al pač neke kovine, da če slučajno kaj ven pade, ne zažge parketa user posted image )

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kamin
30.8.2010 18:07:10   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

jaz nimam keramike, samo parket, edino spodaj en del iz aluminija (al pač neke kovine, da če slučajno kaj ven pade, ne zažge parketa user posted image )


Ja, pri mojih starših je isto. Pač parket. Edino pod kuriščem imata položeno eno marnormo ploščo.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kamin
31.8.2010 7:42:01   
daga79
midva imava zaprt kamin na sredini dnevne sobe in je steklo na obeh straneh - obojestranski in nimava nič pred kaminom keramike samo parket - če kuriš prava drva ti ne bo nič pokalo pri odprtih vratih v 4 letih nisva dobila niti ene pikice , letos pa sva imela neko češnjo in imava dve pikici od ožganin žerjavic in sva vsa tiata drva sosedom dala za centralno peč in se bova lepo držala breze ... drugače pa če pokne žerjavico daleč odnese tak da tistih nekaj cm ti ne bo pomagalo pa še grdo je - za moj okus ...

kaj vem jaz bi še enkrat naredila istega brez keramike ;)

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kamin
31.8.2010 7:46:22   
blaža
Kolko pa stane en tak kos kaljenega stekla? a je ful drago?

Mi bomo v kratkem montirali od Nordice en tak kaminček in moram tudi nekaj dt po tleh, ker mam parket.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu daga79)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kamin
31.8.2010 8:54:54   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Kolko pa stane en tak kos kaljenega stekla? a je ful drago?

Mi bomo v kratkem montirali od Nordice en tak kaminček in moram tudi nekaj dt po tleh, ker mam parket.


1m2 debeline 5 mm od 60 evrov dalje, odvisno od steklarja do steklarja


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kamin
31.8.2010 10:25:01   
FLOWR12
Punce moje, jaz pa še kar čakam na slikiceuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kamin
3.1.2014 17:57:22   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

moja sestra ma parket v dnevni, za kamin so pa naredli kot da je ena stopnička in tak v polkrog. Ne vem, kak ti naj opišem.... Pač dvignjen od tal in talne plošče okrog.
Probam kako sliko piskat




da nisem jz tvoja sestra user posted image No, mi imamo podobno. Kot ena večja polkrožna stopnica, ali manjši oder z veliko granitno ploščo. Če bi danes spet delala stanovanje, bi dala spodaj samo granitno ploščo brez dvignjenega polkroga, oz. mi ful lepo zgleda, če je na parketu položeno debelo kaljeno steklo gor pa peč. Bom probala najdt slike in linke


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kamin
3.1.2014 17:58:36   
TomTaylor
http://www.france-turbo.si/katalog/1356/plosca-steklena-kaljeno-steklo-8mm-za-pod-pec/


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kamin
3.1.2014 17:59:20   
TomTaylor
ojej...ful stara tema, na katero sem pred nekaj časa že odgovorjala..ah..user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!