|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   britax evolva123 ali 123 plus
27.8.2010 22:15:59   
emica2008
če mi bo ratal ga bom naročila iz tujine, ker je bistveno cenejši, vendar imajo nekje evolvo 123 plus, nekje pa samo 123.

v čem je razlika???  v ceni je okol 20 eur (123 je cenejši)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
27.8.2010 22:23:28   
zmajaz
Pri plus se da neko malenkost še širina nastavljat, pa ko zapenjaš se kao naj bi slišal nek "klik", da veš, da je v redu zapeto. Mi imamo obe - plus in "navadno", pa jaz ne opazim neke posebne razlike. Bi rekla, da je skor vseeno, katero vzameš. Sem pa obe naročila na spletnem mestu Pramworld - iz Anglije.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.8.2010 22:24:08 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
27.8.2010 22:34:19   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Pri plus se da neko malenkost še širina nastavljat, pa ko zapenjaš se kao naj bi slišal nek "klik", da veš, da je v redu zapeto. Mi imamo obe - plus in "navadno", pa jaz ne opazim neke posebne razlike. Bi rekla, da je skor vseeno, katero vzameš. Sem pa obe naročila na spletnem mestu Pramworld - iz Anglije.


kolko si dala za poštnino?
Pa koliko dni si čakala na sedeže?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
27.8.2010 22:46:33   
zmajaz
Poštnina je bila okoli 40 eur - pa me je vseeno ta 1. sedež stal 90 eur manj kot bi me pri nas, ta drugi pa 70 eur manj kot pri nas. Čakali smo cca. 2 tedna ali morda še manj - nisem več čisto zihr.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
27.8.2010 22:49:19   
Anonimen
Mi imamo bri dediju in babi v avtu evolvo 123 plus, ki ima ta sistem da zaslišiš klik ko je kao dovolj zategnjeno ... samo jaz ti rečem, da ko nam naredi klik, pasovi tut slučajno če niso dovolj zategnjeni, saj dam brez problema lahko še roko spodaj ... tako da se na ta klik niti ne oziram več.
Mi smo jo naročili prek iste spletne strani iz Anglije, s poštnino vred plačali 150€, doma je bila pa v slabem tednu od zadnjega potrdila naročila.

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
7.9.2010 8:57:27   
Soncnica Sandra ***
MI imamo Evolvo 123 ultra in nebi tega sedeža menjali za nič..pa tudi denarja zanj mi ni bilo škoda

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
9.9.2010 15:34:49   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

MI imamo Evolvo 123 ultra in nebi tega sedeža menjali za nič..pa tudi denarja zanj mi ni bilo škoda


kaj pa ima ultra drugače od prej omenjenih modelov?

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
10.9.2010 7:28:04   
barni
Mi imamo 123 PLUS in tudi nisem vedela kaj je razlika. Mislim, da je tudi novejši model, pa sem potem že zato vzela PLUS, pa barva je bila mislim, da tut druga. RAzlika v ceni pa minimalna.

Mi je ok za drugi sedež, ne bi pa je imela za prvi. Naša dečva ne sedi notri tko fajn, kot v DUo plus 9-18. BLazno jo moti tisto varovalo okoli glave, ker se stalno naprej nagiba, da pri strani ven vidi.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.9.2010 9:52:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barni)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: britax evolva123 ali 123 plus
10.9.2010 10:06:42   
zmajaz
Ja - evolva se da v ležeč položaj, samo ne med vožnjo - je treba sedež odvezat, da lahko to narediš. S tem da jaz se s tem ne obremenjujem - jih imam kar ves čas v ležečem položaju, pa se noben nič ne buni - jima je lepo udobno notri. Imamo pa v drugem avtu še cybex pallas, tudi 9-36 - to je sedež z mizico in tudi z zelo dobrimi rezultati na testu (boljšimi od evolve - čeprav se meni osebno zdi v avtu manj stabilen od evolve) - temu se pa da spreminjati naklon tudi med vožnjo. Kupili smo ga pa, ker če bi dala v drug avto sedež 9-18, bi ga ta večja kmalu prerasla, za 15-36 je pa spet še premajhna. Pa še ta prednost je, da je primeren tako za ta večjo kot za ta malega.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?