|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tobogan
27.8.2010 8:33:03   
ellie
Odločam se med dvema

smoby - http://nakup.pikapolonica.com//smoby--tobogan-z-vodo-srednji-158x70/3101533032163101536

little tikes - http://www.mimovrste.com/artikel/1390559537/q=tobogan/mali-tobogan-little-tikes-170058


In me zanima, če je kdo preveril kvaliteto obeh znamk? Ali pa izkušnje s katerim od teh dveh.. Rabim pa za varstvo otrok starih 1-2 leti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tobogan
27.8.2010 9:11:46   
zmajaz
Mi imamo Smobya in je super kvaliteta (dobra, močna plastika, zelo stabilen), ta drugega pa nisem videla v živo, ampak se mi že po sliki zdi slabše kvalitete (pa glede na izhodiščno ceno). Tale Smoby je pa v Pikapolonici samo še do 31.8. znižan na 59,90 eur, tako da pohiti, če ga želiš kupiti.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 27.8.2010 9:12:40 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tobogan
27.8.2010 9:12:29   
Isabellabina
Jaz bi vzela večjega.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tobogan
27.8.2010 9:14:33   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Isabellabina
Jaz bi vzela večjega.

Smobya smo mi kupili za otroka stara 2l 8m in 16 mesecev - kaj večjega pa za tako majhne otroke (1-2 l)ni primerno - ok za ta starejšo ni problema, za ta malega bi pa že ta znal biti nevaren, če bi padel.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tobogan
27.8.2010 9:19:46   
kajajaka
tudi pri nas so sami dvoletniki...
Mi imamo mali tobogan (sicer druge znamke, neki Big (no ne vem točno)) in je super, ker se mali mulčki lahko sami povzpnejo naj (ni previsok zaradi padcev...) Poleg tega ga uporabljamo še za stopnice pri trampolinu user posted image

Sosedi imajo pa visokega in mora stalno eden poleg stati in paziti, da otroci ne padejo, ker je visoko...

Za tako majhne otroke bi jaz na tvojem mestu kupila manjšega.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.8.2010 9:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tobogan
27.8.2010 9:51:54   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
tudi pri nas so sami dvoletniki...
Mi imamo mali tobogan (sicer druge znamke, neki Big (no ne vem točno)) in je super, ker se mali mulčki lahko sami povzpnejo naj (ni previsok zaradi padcev...) Poleg tega ga uporabljamo še za stopnice pri trampolinu user posted image
Sosedi imajo pa visokega in mora stalno eden poleg stati in paziti, da otroci ne padejo, ker je visoko...

Saj tale Smoby je majhen - na sliki še morda zgleda večji, kot je v resnici. Naš 16-mesečnik se brez težav sam vozi. Še manjši tobogan pa po mojem že nima posebnega smisla.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tobogan
27.8.2010 9:55:51   
*bubi*
Smoby ima na vrhu dobre ročaje, da se otrok lahko prime, hkrati pa nudijo stransko zaščito. Poleg tega je speljan čisto do dna, otrok se že na toboganu ustavi in ga ne vrže na koncu naprej.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tobogan
28.8.2010 10:13:38   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Isabellabina
Jaz bi vzela večjega.

Smobya smo mi kupili za otroka stara 2l 8m in 16 mesecev - kaj večjega pa za tako majhne otroke (1-2 l)ni primerno - ok za ta starejšo ni problema, za ta malega bi pa že ta znal biti nevaren, če bi padel.



Glede nato,da je večji samo 13 cm večji,bi se jaz odločila za večjega.Sicer pa lahko fajn pade otrok tudi pri tistem malo manjšem in itak moraš biti zraven tudi ,če je otrok star že 2 leti in več.Ko pa je otrok star eno leto pa verjetno še ne pleza sam po stopnicah in ga sam posadiš  malo višje in poskušaš ali mi je sploh všeč.Po mojih izkušnjah ,dva od mojih otrok še zdaj ne marata tobogana(od petih).Hodimo pa na igrišče ,kjer je več vrst toboganov(trije)od največjega do čisto majhnega in tudi otroci stari 2 letise vozijo po večjem,tako ,da že plezajo po tisti leseni lestvi.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tobogan
28.8.2010 14:08:27   
Dudica1
Mi imamo smoby-a ampak je fino za našega 16- mesečnika...za večje je že čist premajhen.
Za večje imamo pa hišico z 3m toboganom.

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tobogan
1.9.2010 19:11:26   
nananaja
mi imamo smobija xl, torej malo večjega od tega z linka, pa se 19mesečnica zdaj že dva meseca sama spušča sama. vendar pa za skupino 1-2letnikov bi bil xl že prevelik.
je pa super oblikovan in stabilen

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tobogan
2.9.2010 7:31:24   
barni
Mi imamo tega smoby-ja iz tvojega linka in je za našo 2,9 letnico čisto ok. Ko je bila stara 1,5 let ni bilo šans, da jo samo spustim gor.

Naš stoji na vrtu ves čas in je vsake toliko aktualen. Meni se zdi to dober nakup, nam kar dobro služi. Je fajn, stabilen in zgleda še vedno čisto ok, pa ga imamo že kar dolgo.

Pri kolegici imajo največjega, samo tisti je res ogromen. Jaz sem malo mislila, da bi ga kupila, samo je tale ki ga imamo čisto ok.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tobogan
7.9.2010 8:55:33   
Soncnica Sandra ***
Mi smo za našo 2 letnico letos kupili Smobiya, sicer tavečjega in je super user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?