|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež 15-36
24.8.2010 11:43:57   
jagoda80
Kupujemo nov avtosedež in zanima me vaše mnenje o avtosedežih Römer Kidfix ISOFIX in Recaro Monza Seatfix. Sedaj imamo römerja (9-18) in smo zelo zadovoljni. Kaj pa Maxi Cosi Rodi?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež 15-36
24.8.2010 13:50:48   
MAŠKA
Mi smo z MC Rodijem zelo zadovoljni. Je pa res da ni isofix.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež 15-36
25.8.2010 10:11:34   
Errai
Mi imamo Roemer Kidfix in smo zelo zadovoljni. Ravno te dni bomo nabavili še enega za drugega otroka. Ti pa priporočam, da ga nabaviš v kateri od tujih internetnih trgovin, kjer pride okoli 50 EUR manj kot v Baby Centru.

(odgovor članu jagoda80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež 15-36
30.8.2010 19:51:08   
Aja1
jaz sem ga ravno danes naročila tu
http://www.babyprofi.de/Roemer+Kindersitz+KIDFIX+Amanda+Highline+MODELL+2010.htm

_____________________________




(odgovor članu Errai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 7:39:39   
Ella123
Aja1, brez zamere, ampak zakaj naročati v Nemčiji, če te strošek skupaj pride enako kot npr. na soncek.si? Poleg tega imaš pri sončku 5let garancije na sedež, pa še lažje jo uveljavljaš.
Tudi jaz kupujem ta avtosedež, a sem ugotovila, da ni neke bistvene razlike v ceni, le reklamacijo je pri v SLO lažje uveljavljati.



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 8:59:21   
Aja1
Ella - naročila sem tukaj zato, ker na Sončkovi strani nimajo oblazinjenja highline, ki je res najboljše in tega hočem. V BC je pa tak sedež 220 eurov.

_____________________________




(odgovor članu Ella123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 10:29:20   
soncek78
Hello!

Jaz sem pred kratkim kupila  prek spleta v Nemčiji Cybex Solution  x-fix plus. Je odličen stolček... po najboljših standardih. S poštnino vred  sem za njega dala 155 eur. Pri nas se tega ne da dobiti saj je microfibra in je zelo prijeten na otip, pa tudi mala se poti veliko manj kot v romer-jevi Evolvi Highline. Cena navadnega pri nas je 180 eur.

Ima nastavljiv naslon hrbtišča in še posebej nastavljiv naslon glave. Sem zelo zadovoljna s svojim nakupom.

Nameravam pa kupiti še enega za drugi avto in ta bo Recaro Monza Seatfix, ki je tudi zelo dobro ocenjen in kvaliteten stolček.

Mislim, pa da je najboljši stolček Concord Transformer XT, ki pa je precej drag 240 EUR in več.

Upam, da sem kaj pomagala s svojim mnenjem ali sem naredila še večjo zmedo.

LP :)

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 10:40:25   
Aja1
sonchek- pa si prepričana, da je evolva highline?

_____________________________




(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 10:48:00   
soncek78
Hello!

Ja sem preverila. Imam jo že več kot dobro leto.

Saj je super sedež, dobro oblikovan in vse. Ampak mala se mi res veliko poti v njej.

Pa ti pošiljam še en link, kjer je bilo govora o tegu... http://www.mama.si/forum/index.php?topic=73044.0

LP.user posted image


_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 10:57:15   
Aja1
sonchek - kolikor jaz vem, obstaja evolva v samo enem materialu in ta ni highline. No, če pa kje najdeš v highline, daj pa link.
Mi imamo zdaj taveliko v sedežu -9-18 (king plus) highline in ni nikoli mokra. Tamala ima pa lupinico (tudi Römer) trendline, pa je velika razlika.

_____________________________




(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 11:24:15   
soncek78
Aja1 - ja res je, je trendline, sorryuser posted image

Kolegica pa ima King plus Higline- pa vseeno je mala potna, navljub klimi v avtu.user posted image

Tako da ne vem...

_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež 15-36
1.9.2010 13:14:40   
lenca1
soncek78-vidim, da uporabljate tako Cybex x-fix (15-36) kot Evolvo (9-36)-ravna ta dva sedeža imam v ožjem izboru in ne vem katerega kupiti. Bolj se nagibam sicer k Cybexu, ki ima najboljše crash teste. S katerim ste bolj zadovoljni?

Sedanji sedež (9-18) bo dobila mlajša sestrica, za ta večjo pa sploh ne vem kaj naj kupim. Problem je ta, da ima ta starejša že skoraj celo leto enako kilažo (12,5kg) in vprašanje je kdaj bo dosegla magičnih 15kg, velika pa je dovolj, tako da ji je sedež po velikosti prav. Glede na teste bi vsekakor vzela raje Cybexa, Evolva pa se mi bolj dopade, ker bi lahko še nekaj časa uporabljala 5-točkovni varnostni pas in tudi poleže se verjetno bolj kot Cybex.

A lahko prosim še za link, kjer ste kupili Cybexa (ker material, ki ga imajo v BC se tudi meni ne dopade najbolj).

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež 15-36
2.9.2010 9:07:41   
soncek78
Hello!

lenca1 - Evolva ima samo 2 poziciji, ki jih moraš nastaviti preden zavežeš stolček. Sicer sem za njo kupila sedaj isofix belt od concorda in je ni potrebno več zapasat s pasovi abvtomobila in se priklopi na isofix držala v avtu. Se prilega vsem stolčkom. Je kar dobra zadeva. Kupila sem ga v Pikapolonici.user posted image

Cybex pa je isofix in ga lahko lepo nastaviš tudi kasneje. Pa še vzglavnik lahko nastaviš v tri položaje. Moja je prav zadovoljna v njem. V evolvi je nekoliko bolj utesnjena, ga imamo v drugem avtu. user posted image  Ima pa 17,5 kg in je stara 3 leta.
Kupila sem jo preko spletne strani v Nemčiji, je boljši material, dostava je bila v 4 dneh, poštnina 9 eur. Tako da je super.

http://www.babyartikel.de/produkt/isofix_kindersitze/cybex_solution_x_fix_plus_wildlederoptik_navy_kollektion_2010

Upam, da sem ti kaj pomagala...

Lep pozdrav.user posted image



_____________________________

Smile and the world will smile with you!

Najina Sončica Nika je pokukala na svet 03.04.2007.

19. 04.2013 nas je razveselil najin sonček Luka.

Sedaj imava dva čudovita zakladka :D


(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedež 15-36
2.9.2010 9:30:00   
katarinas
Maxi cosi rodi in je super, smo zadovoljni user posted image

(odgovor članu soncek78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?