|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana za zajtrk
17.8.2010 15:33:12   
a982
Oj oj,
mene pa zanima kaj dajete za zajtrk enoletnikom?? Počasi ukinjava aptamil pa me zanima kakšno hrano naj poje za zajtrk, ker ponavadi kakšne kašice in čokolino ali podobno dobi zvečer pa ne bi rada, da bi preveč tega pojedel, ker je kar nasitno in redilno?
Hvala za vaše ideje, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana za zajtrk
17.8.2010 15:54:10   
Katy78
Okoli enega leta je imel razne žitno mlečne kaše s sadjem za večerjo, za zajtrk pa kruh s sirnim namazom, kruh in jajčni namaz ali pa umešan jajček, jajček na oko, kruh in maslo, kruh+maslo+marmelada, palačinke z marmelado ali skutinim nadevom ipd. Še danes je isto, le da ima zdaj kruh in razne namaze za večerjo, mlečno-žitne kaše s sadjem pa za zajtrk. Aja, pa ribe iz konzerve sem mu probala dati zraven kruha in jih ima zelo rad (nekje okoli leta in pol sem mu jih prvič dala, ker se prej nanje niti nisem spomnila), sem mu pa probala dati tudi salamo, npr. piščančja prsa ali pa kuhan pršut, pa mu ne gre preveč v rito, tako da mu zdaj sploh ne ponujam več. Isto mu ne gre v rito pašteta. Najraje ima za večerjo h kruhu sirni namaz, kislo smetano, jajček, maslo+marmelado razen tega pa še palačinke, aja, pa tudi slivove (ali marelične, borovničeve) cmoke dobi večkrat za večerjo.

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana za zajtrk
17.8.2010 15:55:00   
Petraa
Pomagaj si z jedliniki v vrtcih :

http://www.oshorjul.si/vrtec/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=65


http://www.o-rogatec.ce.edus.si/vrtec/vrtec.html

http://www.vrtec-smarje.si/sl/jedilniki/jedilnik-za-teden-1608-20082010/

(odgovor članu a982)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana za zajtrk
18.8.2010 8:16:56   
pomar*ANČA*
pa še kakšen toast, umešan jajček, rogljiček+kako, hrenovka....

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana za zajtrk
18.8.2010 8:29:46   
sonček33
polenta/žganci/ misli z mlekom

mlečni riž ali gres

umešana jajca

kruh + maslo/marmelada/topljeni sir

kruh + sir

ajdova ali prosena  kaša s suhimi slivami/rozinami/marelicami

jogurt + kosmiči

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana za zajtrk
18.8.2010 10:39:38   
AnciM
Kakšen jajčni namaz imate to v mislih oz. kako ga naredite?

Sicer pa midva jeva za zajterk (vedno jeva skupaj, ker je samo hrano, ki jo tudi jaz jem. Sicer ni šans da da v usta):

pašteto, marmelado, med, evrokrem namazano na kruh. Včasih salamo in sirček. Rib iz konzerve pa ni šans. Je samo z dedijem. Pri meni še probat noče. user posted image

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana za zajtrk
18.8.2010 11:52:18   
sonček33
anči jajčni namaz pa jaz naredim takole: trdo kuhana jajca+kisle kumrice+maslo/topljeni sir in zmiksam   , sicer se pa da lahko vse tisto, kar imaš rada.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hrana za zajtrk
18.8.2010 12:24:37   
AnciM
To zna bit pa dober! Predvidevam, da imam to lahko tudi kak dan dva v hladilniku.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hrana za zajtrk
18.8.2010 12:27:46   
sonček33
najboljši je svež, načeloma pa kak dan lahko stoji

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Imena za PUNČKO
Janjikaaaa



Neža (19%)

Larisa (13%)

Neja (15%)

Tiana (16%)

Vanesa (5%)

Lana (32%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!