|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrana v bolnici
16.8.2010 23:16:03   
valerija77
Imam eno mal čudno prošnjo oz bolj vprašanje... kadarkoli sem bila v bolnici mi je ful pasala njihova juha, pa mi ni jasn kak jo nardijo, ker bi jo pa res pojedla še in šeuser posted image Morda katera ve kako jo nardijo... čudna ja.. itakuser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 6:58:03   
TDTP
To je tako kot v vrtcu, enolončnica doma ni nikoli tako dobra, kot v vrtcu ali v bolnici, kjer se kuha še večja kolčina!Sm prosila v vrtcu, če mi lahko dajo recepte, ker moji dragi otroci v vrtcu vse pojejo še dvakrat včasih, doma pa niti haše omaka ni podobna tisti v vrtcu in ne me vprašat na koliko načinov sem jo probala nardit. Pa so mi rekli, da bi lahko dobila recepte, ampak prvo bi ji mogla vse razdelit na mini količino, ker pri njih je sestavina npr.:50 kg mesa itd, ampak tudi če bi delala čisto po istem receptu nikoli nebi dobila istega rezultata in to ravno zaradi količine! V bolnicah pa je isto, tam se vse kuka v ogromnih kotlih! Žal! meni je tudi njihova hrana zelo dobra!lp

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 8:04:24   
Hope2
jap, to so skrivnosti velikih kotlovuser posted image user posted image


(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 9:00:22   
anabanana
Meni je pa juha v bolnicah grozna! user posted image   Pobarvana voda user posted image

Meni je dobro, da je juha močna, narjena iz dosti mesa in ful začinjena, pa v dalmaciji mi je dobro, ker dodajo paradaj in vleče malo na rdeče. Mlask user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 14:45:20   
hubi
V bolnici je najboljša bela kava. user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 15:04:56   
hmm...
Meni pa je najboljši carski praženec.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 15:40:45   
TomTaylor
jz v bolnici vedno postanem neznansko požrešna. Meni je vse tako dobro mmmm...Sem pa enkrat imela v bolnici "cimro", ki ji je bila bolnišnična hrana tko obupna, da so ji obroke nosili od doma.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 16:44:04   
Felicita
ja, pomoje so veliki kotli pa mal je tut stvar okusa - enako je tut s šolsko/vrtčevsko hrano, jest sem tam vse oboževala - golaž, krompirjev golaž, pražen krompir, juhe, solato, čaj, belo kavo... ma vse. večina sošolcev pa komi da je kej po grlu dol spravla... in ne, doma nikol ne skuhaš tko dobro.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 16:52:27   
Čebel@
jaz tudi obožujem belo kavo iz porodnišnice(je istega okusa kot je bila v vrtcu),zato komaj čakam da grem spet rodituser posted image ......sem pa tudi jaz imela cimro,ki ji je mogel mož nositi sendvičeuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hrana v bolnici
17.8.2010 23:07:44   
ronja
.Sem pa enkrat imela v bolnici "cimro", ki ji je bila bolnišnična hrana tko obupna, da so ji obroke nosili od doma.

Ti si mela mene za cimrouser posted image . no, saj v p. sem vse pojedla, sem bila tako lačna, da mi je bilo vseeno, kakšno je, kakega okusa, kako izgleda, ali je že mrzlo, ker sem dojila vmes (Ronja me ni pustila enega obroka v pojestuser posted image )...

Ampak ko sem bila na traumi pa... No, sem shujšala, pa najedla sem se sadja in čokoladic, ki so mi jih nosili obiski, hehe. Na koncu so mi čokolade ven gledale in jih sploh nisem več mogla - ne vem a zato, ker nisem rabila toliko energije, sploh mi niso pasale. Sadje pa ful. Mogoče zato edina v sobi nikoli nisem imela problemov z zaprtjemuser posted image .
je pa enkrat prišla na obisk prijateljica, ki je z veseljem pojedla kosilo, ki so mi ga prinesli, ki sem ga poizkusila, pa ga nekak nisem mogla pojest prav dosti. meni se je prav zasmilila - kaj je morala sicer jest, da ji je bilo tisto dobro?user posted image Zdaj pa vidim, da vas je več takih...user posted image   Meni je domača kuhinja precej bolj všeč - večinoma tudi boljše kot v gostilni, isto pravi lubi, pa je zaradi terenov večkrat v gostilni kot jaz. Do zdaj je bilo samo nekaj gostiln oz. obrokov tam za moj okus boljših, eden ravno nedavno na morju, tako mehkih kalamarov jaz niti približno ne znam naredit!!! Ampak v sosednji gostilni so bili pa obupno trdi (po spletu srečnih naključij smo bili 2x povabljeni ven, hehe).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hrana v bolnici
18.8.2010 6:14:13   
Felicita
ronja, jest sem tut opazla da ni povsod v okviru KC (in drugih bolnic menda, ker sem tut iz Mb slišala podobne zgodbe) enaka hrana.... Sem bla na gastro, tam je bla ogabna (s tem da sploh nisem mela dietne) - pusta, suha, neslana,... juck. na OI po drugi strani sem pa skor za repete prosila, tok je blo dobr vse...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hrana v bolnici
18.8.2010 9:42:36   
anabanana
Ja, to je res. V Izolski bolnici je hrana praktično neužitna. Medtem ko v postojnski bolnice je pa super, kot domača in sem skoraj vse z veseljem pojedla. Edino mož mi je moral sol prinest od doma, ker je za moj okus popolnoma neslano. user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?