|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pravljične urice
7.8.2010 20:40:52   
katipi
Vprašanje za mamice, ki imate otroke v vrtcu.

Bi otroka vpisale k pravljičnim uricam v angleščini enkrat tedensko za 60 minut, če bi to bilo organizirano v vrtcu? Otroci bi vsakič poslušali eno krajšo pravljico, se naučili nekaj angleških besed iz te pravljice, risali, barvali, ustvarjali, uprizorili zgodbo...Kaj pa izven vrtca? Pravljična urica enkrat tedensko v jezikovni šoli? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 20:54:13   
Anonimen
Pravljične urice, ki so organizirane v kakšnih knjižnicah se mi zdijo super zadeva.
Tudi v sklopu vrtca (po spanju, npr.) je kar fino, ker staršem ne predstavlja toliko napora pri logistiki.

Se pa spomnim, da sem kot predšolski otrok (v spremstvu starejših, šolskih) hodila na sobotne lutkovne igrice. Neprecenljivo!

Če bi bile v angleščini, tudi prav. Saj zdaj angleščina tako ali tako že povsod postaja "uradni" jezik.

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 21:33:15   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Vprašanje za mamice, ki imate otroke v vrtcu.

Bi otroka vpisale k pravljičnim uricam v angleščini enkrat tedensko za 60 minut, če bi to bilo organizirano v vrtcu? Otroci bi vsakič poslušali eno krajšo pravljico, se naučili nekaj angleških besed iz te pravljice, risali, barvali, ustvarjali, uprizorili zgodbo...Kaj pa izven vrtca? Pravljična urica enkrat tedensko v jezikovni šoli? user posted image


jaz bi...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 21:48:18   
špelin@
Če bi bila cena sprejemljiva, definitivno bi, ker je ideja super user posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:02:22   
katipi
Špelina, katera cena bi bila sprejemljiva? user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:08:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katipi
Špelina, katera cena bi bila sprejemljiva? user posted image

Zdaj si me pa dobila - trenutno ne znam ocenit, bi morala najprej vedet, v kakšnih okvirih se take dodatne dejavnosti v vrtcih sploh sučejo.


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:15:34   
katipi
Od 8-10€ za 60 min.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:19:31   
Anonimen
Otroci bi vsakič poslušali eno krajšo pravljico, se naučili nekaj angleških besed iz te pravljice, risali, barvali, ustvarjali, uprizorili zgodbo...


Celo pravljico? Meni se zdi preveč. Lahko pa podcenjujem otroške sposobnosti.

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:21:24   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katipi
Od 8-10€ za 60 min.

Jaz plačam za starejšo hči za GŠ (2x tedensko 0,5 ure pouka violine, 1x tedensko 1,5 ure nauka o glasbi, 2x tedensko 1,5 ure baleta) dobrih 50 EUR mesečno.

Ne, ne bi dala toliko.
Moraš pa vedet, da sem iz Zasavja in ne npr. iz LJ, torej so cenovne razlike ogromne...

ok, dala bi 20 EUR mesečno - za tovrstno dodatno dejavnost v vrtcu.


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:25:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Od 8-10€ za 60 min.


To je do 500€ za 50€.

Absolutno predrago! Sicer pa so cene tečajev vedno cene za tečaj oziroma stopnjo s pripadajočim številom ur in ne cene na uro - to je za individualno poučevanje. Takle "cenik" je nesramno zavajujoč.

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:26:01   
katipi
Milijonarka, to so znane pravljice, ponavadi Grimmove, ki so prirejene najmlajšim.  Ponavadi so zelo skrajšane in poenostavljene. user posted image



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:26:37   
Anonimen
Aha, hvala za pojasnilo.
Itak mi je tu mač predrago.

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 22:40:16   
katipi
Ja, se strinjam, da ni poceni. user posted image Lahko pa povem, da sem pred štirimi leti vpisala otroka, takrat prvošolčka,  v "njegovi" šoli v krožek angleščine in je stalo 7€ za 45 min.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 23:21:44   
jajula
jaz bi vpisala če bi blo 20e, več kot tolko se mi zdi pa pretiravanje.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 23:33:30   
katipi
Jajula, 20€ mesečno? user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pravljične urice
7.8.2010 23:46:19   
filipina
A krožki tujih jezikov se plačujejo? No morda neumno zveni, ampak na naši šoli imajo to zastonj, že od prvega razreda user posted image

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pravljične urice
8.8.2010 0:23:00   
katipi
Saj ni res...paje! user posted image Za krožek angleščine je potrebno plačati: vsak mesec sem dobila položnico. 

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pravljične urice
8.8.2010 0:28:48   
filipina
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Saj ni res...paje! user posted image Za krožek angleščine je potrebno plačati: vsak mesec sem dobila položnico. 


Madonca to pa me preseneča res. Apa je to bil krožek, ali kak poseben tečaj?


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pravljične urice
8.8.2010 0:40:15   
katipi
Nič posebnega. Če je kateri od staršev želel, da njegov otrok, prvi ali drugi razred, obiskuje enkrat tedensko 45 min angleščine v času podaljšanega bivanja, je bilo potrebno plačati 7€ za vsakič, torej 28€ mesečno. Učila je pa redno zaposlena učiteljica. user posted image Bi razumela, če bi hodila "zunanja" učiteljica iz kakšne jezikovne šole, vendar je bila zaposlena na isti šoli. user posted image

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pravljične urice
8.8.2010 0:53:40   
filipina
IZVIRNO SPOROČILO: katipi

Nič posebnega. Če je kateri od staršev želel, da njegov otrok, prvi ali drugi razred, obiskuje enkrat tedensko 45 min angleščine v času podaljšanega bivanja, je bilo potrebno plačati 7€ za vsakič, torej 28€ mesečno. Učila je pa redno zaposlena učiteljica. user posted image Bi razumela, če bi hodila "zunanja" učiteljica iz kakšne jezikovne šole, vendar je bila zaposlena na isti šoli. user posted image

Tole pa se mi zdi ful tooo much...ne morem verjet kaj si vse ne zmislijo no...tak je treba na naši šolo plačati jutranje varstvo od 5:30 do 6:30user posted image


_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pravljične urice
8.8.2010 0:59:05   
katipi
Plačevanje jutranjega varstva je pa še huje! user posted image   Nezaslišano! Te kar prime, da bi koga user posted image !

(odgovor članu filipina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pravljične urice
8.8.2010 1:06:10   
filipina
Ja tak da tisti starši ki začnejo službo ob 6h, morajo otročka peljati v vtrec in ga gre kasneje iskat hišnikuser posted image . Tisto uro, pa posebej plačajo...ker kao ministrstvo tega ne financirauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?