|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problem:brez mamice nikamor
23.7.2005 22:24:58   
nanav
Zdravo!

Imam velik problem...moja hcerkica je stara 4 mesece in je ne morem dat nebenemu v varstvo, ker se ze ko mene 10 min ni, zacne strasansko jokat in ne neha. Ko pa jaz pridem in jo vzamem v roke, pa neha jokat v sekundi.:(

Je pri vasih otrocih tudi tako?

Imate mogoce kaksen nasvet?

Vem, da bi bilo mogoce dobro, da jo kljub temu pustim pri nekomu, ampak mi je tezko, da bi ta nekdo moral dve ure derocega se otroka po rokah nosit!:zmeden:

Pa pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   problem:brez mamice nikamor
24.7.2005 9:36:52   
TanjaK
Ja tudi pri nas je bilo tako. Pa saj čez kakšen mesec ali dva mine.

LP

(odgovor članu nanav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   problem:brez mamice nikamor
24.7.2005 9:37:59   
tascha
Kaj pa če bi jo enkrat za probo nekdo odpeljal na sprehod ali kam, da ji bo zanimivo in bo pozabla nate?:zmeden:

Tudi jaz imam skoraj 4 mesečnika - 1 teden manjka in g občasno pustim pri mojih starših - zaenkrat ni problema.
To da ga pa večkrat tašča pelje na sprehod, ni pa nič čudnega - živimo v isti hiši:bravo:

Probaj, ti pa bodi v bližini, če bo res hudo.

(odgovor članu nanav)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   problem:brez mamice nikamor
24.7.2005 9:56:46   
špelica
Pri nas je brez očka nikamor, če jaz kam grem sploh ne opazi!A je to tudi faza?

(odgovor članu nanav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   problem:brez mamice nikamor
24.7.2005 11:37:11   
Anonimen
Pri nas pa tega ne poznamo. Je pa star že 6 mesecev. Res pa je, da je pomagalo to, da imamo vedno veliko obiskov, velikokrat vidi babici in ostale. In vsem ga dam v roke, ker njega to nič ne moti.

(odgovor članu nanav)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   problem:brez mamice nikamor
24.7.2005 13:14:53   
aleksandra 78
Jaz sem imela vaje na fakulteti 3 krat na teden po 4 ure. Mala je imela 3 mesece ko se je to zacelo. Res je tudi jokala, potem pe jo je moz zmeraj ko grem v vozicku peljal in se z njo sprehajal in igral. Kmalu ni bilo vec problema. Zajoka ko izginem, po eni minuti pa neha, ko ji pozornost privlece kaj drugega. Cakala sem par krat pred vrati da vidim koliko bo jokala, ker mi je bilo hudo. Res je cez minuto nehala vsakic.
Zdaj ima 11 mesecev, in jaz komot grem na par ur.

(odgovor članu nanav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   problem:brez mamice nikamor
24.7.2005 15:14:38   
Carmen
nanav, isto je bilo pri nas. Od 6. meseca dalje je vse OK, pustim jo pri fantu, babicah... tudi za celo dopoldne ali popoldne.

(odgovor članu nanav)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   problem:brez mamice nikamor
25.7.2005 6:40:46   
Nataša R.
To ni še nič. Midva sva čez teden dosti sama ko ima ati takšno službo da smo bolj skupaj čez vikende. Tako, sva sva res sama. Moji so predaleč, njegovih no več. Tako, da res nimam nobenega. Če se odmaknem samo za mester je kriza. Ponoči če hočem iti na wc pa vem da spi se bo 100% zbudil in prišel za mano na wc in jokal.Za tuširat je isto za spat je isto. Zvečer ko gremo spat če je ati doma se ga sloh ne sme prijet in nič. Tako, da je kriza. Pri sosedi je že ostal če pa ve da sem v bljižini pa samo mama, mama.

(odgovor članu nanav)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?