|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hrana
4.8.2010 21:27:49   
veternica4
pozdravljeni
zanima me za mojega skoraj 8mesečnika
že od malega je bolj na spodnji meji s težo amaok pri hranjenju se nič ne izbolša
do sedaj mu je bilo všeč le če je bilo kaj "slanega"(zadnje dni še to bolj slabo)...meso, krompir, zelenjava,,,,sadja sploh ne mara...mlečno zelo slabo
problem je tudi v tem da noče sedeti da bi jedel...v stolčku se takoj premetava in sili ven, v vozičku tudi, naročju fa sploh ne morm zadržat
kaj mi svetujete?
ali se kej dobi kakšni jedilnik kaj mu še lahko ponudim?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hrana
5.8.2010 8:25:12   
naja78
kuhaj normalno in začini (sol,česenček,peteršiljček,drobnjak,....ne pa vegeta).
dodaj k omakcam kislo smetano,sladko.kuhaj kot za vas odrasle.pazi le da ne bo pekoče,drugače pa normalno slano.
se pa okus spreminja.
pa pazi da izgleda lepo.ne zmiksaj vse v en šmoren,to jih privlači.naredi kak obraz iz sadja zelenjave.naj bo zanimivo.user posted image

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hrana
5.8.2010 10:24:11   
smejčica

Poskusi mu sadje zmešat z mlekom, tak kar redno mogoče, če ga drugače ne mara. Ali pa mu daj jaboljko v roko, pa naj ga gricka, kuhan korenček recimo.

Moj je star 9 mesecev in že kak mesec letim za njim, ko papa. Enostavno mi je najlažje, da ga dam na tla, in sedi pa mu dajem, pa se malo vstane, pa mu dajem, pa malo hodi, pa mu spet dam, .. ampak moj lepo je. Ne vem, poskusi.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hrana
5.8.2010 21:33:50   
marjetica8
Naš je bil isti dokler se nisem uklonila in začela začinjat hrano - sol, česen, čebula...od začetka po malo, potem pa kmalu kr tko kot nam (razen soli malo manj). Od takrat je kot volk, šele ustavlat ga mormouser posted image

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hrana
5.8.2010 22:29:58   
rozilu
Tudi pri nas najbolj laufa "normalna" hrana - torej začinjena z zelišči, čebulo in malo soljena. Ampak vidim, da to vam še gre... kaj pa če mu namesto sadja pripraviš še kak zelenjaven obrok? Ali pa kruhek s kakim dobrim namazom - to ima moja zelo rada - npr. z domačo marmelado ali pa s kislo smetano ali sirom... domačo paštetko (npr. lahko z avokadom, čičeriko, mesom, ribami...).

Jaz marsikdaj ne vem kaj bi ji še dala, pa pol pomislim kaj bi jaz jedla, malo priredim, pa je... ponavadi manj kot je dojenčkasta hrana, bojše je user posted image No, ne mislim da mu dajaj klobase al pa čevape... ma sej razumeš, ne? Ja, pa to da lahko kaj sam je... pač bo vse malo bolj svinjsko user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hrana
6.8.2010 20:52:01   
Blazz
Moj tudi dolgo ne zdrži v stolčku oz. nikjer. Pri hranjenju ga ponavadi zamotim tako,da
mu zapojem kaj, ali pa mu glasbo zavrtim, ponavadi tako uspe, da vsaj do konca poje
obrok. Včasih pa tudi to ne pomaga, tako da res ne vem, kako to da niti pri hranjenju nima mira.
Tisto da bi pa za njim hodila in mu ponujala hrano, pa nam je P odsvetovala.



_____________________________

26.07.2009 sem postala mamica malega Blaža :)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hrana
6.8.2010 21:11:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smejčica

Moj je star 9 mesecev in že kak mesec letim za njim, ko papa. Enostavno mi je najlažje, da ga dam na tla, in sedi pa mu dajem, pa se malo vstane, pa mu dajem, pa malo hodi, pa mu spet dam, .. ampak moj lepo je. Ne vem, poskusi.



če lepo je, zakaj mu pa pol daješ tako, da mal hodi okol pa mal stoji...user posted image  Tko ga boš navadila, pol boš pa jamrala, da morš za njim letat. Je se za mizo.

(odgovor članu smejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Gosta hrana
the laura

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane

4 mesec (41%)

5 mesec (21%)

6 mesec (30%)

drugo (8%)


Število vseh glasov: 549

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!