|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   banda pro*****!!!
22.7.2010 9:04:03   
J.L.
za tabletke za prestavljanje menstre, je treba plačat, saj so na beli recept, ok to je razumljivo, da pa je treba plačat storitev pri ginekologu, pošiziš!!! user posted image gremo na dopust in zadnji dan dopusta pričakujem M. nevem če naj grem po tabletke, da me ne preseneti slučajno še kaj prej ali naj razkiram. user posted image so me sedaj razkurili s tem, da mi zaračuna to, da mi napiše en recept:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 9:08:09   
benika
Če je to tvoj G in če si bila naročena, potem ti ne bi smeli računati pregleda. Če pa nisi bila naročena in če ni bilo nujno, potem ti pa lahko računajo. V naši P visi prav listek, na katerem je to napisano.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 9:08:32   
uškinamama
A to obstajajo kakšne posebne tablete?
Ker sama , ko želim prestaviti krvavitev, jemljem neprekinjeno kont. tabletke naprej . Če mi jih zmanjka (čeprav je enoletni recept) si grem "sposodit" v lekarno . Daš 5 eur, ki ti jih potem vrnejo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 10:23:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Če pa nisi bila naročena in če ni bilo nujno, potem ti pa lahko računajo.

Čemu je pa potem namenjeno dodatno zdravstveno zavarovanje? user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 10:39:27   
Anonimen
zadnji dan dopusta pričakujem M. nevem če naj grem po tabletke,


Zaradi enega dneva jaz ziher ne bi jedla tablet.

No, tudi zaradi celega tedna ne user posted image , se vedno kopam v morju, ker mi takrat še bolj paše. Edina omejitev je ta, da je WC v bližini, da menjam tampon.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:26:50   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

A to obstajajo kakšne posebne tablete?
Ker sama , ko želim prestaviti krvavitev, jemljem neprekinjeno kont. tabletke naprej . Če mi jih zmanjka (čeprav je enoletni recept) si grem "sposodit" v lekarno . Daš 5 eur, ki ti jih potem vrnejo.
KT ne jem, tako da ta varjanta odpade. bom pač riskirala in ne jemala, pa upala, da ne pride v času dopustovanja.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:27:17   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: benika
Če pa nisi bila naročena in če ni bilo nujno, potem ti pa lahko računajo.

Čemu je pa potem namenjeno dodatno zdravstveno zavarovanje? user posted image
to se tudi jaz sprašujem...user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:28:18   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

zadnji dan dopusta pričakujem M. nevem če naj grem po tabletke,


Zaradi enega dneva jaz ziher ne bi jedla tablet.

No, tudi zaradi celega tedna ne user posted image , se vedno kopam v morju, ker mi takrat še bolj paše. Edina omejitev je ta, da je WC v bližini, da menjam tampon.
tamponov še nisem uporabljala in me je kar malo strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:33:33   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Če je to tvoj G in če si bila naročena, potem ti ne bi smeli računati pregleda. Če pa nisi bila naročena in če ni bilo nujno, potem ti pa lahko računajo. V naši P visi prav listek, na katerem je to napisano.

nisem bila tam, sem jih samo klicala, da rabim recept in me je sestrab želela naročiti za ponedeljek, vendar  smo takrat mi že doli.
si jih bom že zrihtala,samo res nevem katere so najbolj primerne??? sem v dvomih če jih vzeti ali ne, ker res nikoli ne jemljem tabletk. po drugi strani pa bom nenehno v skrbeh kaj če me poliije na sredi plažeuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:36:33   
benika
sem v dvomih če jih vzeti ali ne, ker res nikoli ne jemljem tabletk. po drugi strani pa bom nenehno v skrbeh kaj če me poliije na sredi plaže


Ja ne vem, takrat se pač umakneš v stranišče ali v apartma, se preoblečeš, daš v hlačke vložek in je stvar rešena.

Res ne razumem teh vaših traum, povezanih z M. Jaz naredim tako kot miljonarka...vstavim si tampon in je problem rešen.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:41:40   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: benika

sem v dvomih če jih vzeti ali ne, ker res nikoli ne jemljem tabletk. po drugi strani pa bom nenehno v skrbeh kaj če me poliije na sredi plaže


Ja ne vem, takrat se pač umakneš v stranišče ali v apartma, se preoblečeš, daš v hlačke vložek in je stvar rešena.

Res ne razumem teh vaših traum, povezanih z M. Jaz naredim tako kot miljonarka...vstavim si tampon in je problem rešen.



vem da se zdi čudno, vendar tampona še nisem uporabljala. bi se bala da je nepravilno vstaljen pa da mi pricuri mimo. imam še par dni časa pa malce moram prespati, da se končno odločim kaj in kako. torej katere so takšne tabletke ki jih jemlješ samo 2-3 dni pred M in ne že 1 teden prej?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: banda pro*****!!!
22.7.2010 11:48:40   
benika
Ma lej, nič ni čudno in najbrž nisi edina, ki tampona še ni uporabila. Ampak lahko pa poizkusiš, nič ti ne bo mimo teklo.
Sem pa mnenja, da tamponi naredijo telesu manj škode kot pa raznorazne tabletke.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?