|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova prevleka za concord trimaxa-kje?
20.7.2010 12:29:50   
heli23
Zanima me če katera ve ali se da kupita nova prevleka za avtosedež concort trimax? Imamo ga že dobri dve leti in je že kr znucan, malo že spran in bi rada novo prevleko kupila ker sedež je drgač super ! Hvala !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova prevleka za concord trimaxa-kje?
20.7.2010 17:49:10   
JaLuca
Jaz sem pred enim mesecem v otroški trgovini kupila že tretji sedež in sem vprašala prodajalko, če se lahko dobi samo ta prevleka (prvi je star že 4 leta). Je rekla, da ni problema, se naroči. Koliko pa stane? Skoraj 50% cene avtosedeža.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova prevleka za concord trimaxa-kje?
20.7.2010 21:16:28   
heli23
O pišuka to je pa mal velik pol cene avtosedeža, a to si v baby centru spraševala ?

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova prevleka za concord trimaxa-kje?
20.7.2010 21:40:06   
tabi
meni je pred mesecem dni v Pikapolonici prodajalka rekla da prevleka stane 70% cene avto sedeža.Tako da mi je predlagala da dam kaki šivilji naredit po meriuser posted image .Ja pajade grem raje nov sedež kupit bom cenej skozi prišla,samo kako akcijo počakaš pa jeuser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu heli23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova prevleka za concord trimaxa-kje?
26.7.2010 18:10:32   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: tabi

meni je pred mesecem dni v Pikapolonici prodajalka rekla da prevleka stane 70% cene avto sedeža.Tako da mi je predlagala da dam kaki šivilji naredit po meriuser posted image .Ja pajade grem raje nov sedež kupit bom cenej skozi prišla,samo kako akcijo počakaš pa jeuser posted image


No, meni je rekla tudi, da barve ne morem izbirat... in moram vzet, kar pač pošljejo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?