|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rab
6.7.2010 12:02:42   
nina166
Zanima me, če je bil kdo na Rabu ali mi lahko malo pove, kako je tam in kako dolgo se voziš?

Tole imamo malo ogledano: http://www.enjoy-rab.com/?domov,1

Če je že bil kdo tu, bi bila zelo vesela, če malo napišete kako je bilo.

Hvala!

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rab
6.7.2010 15:54:50   
K_a_t_i
Pomagat ti ne znam (no, do trajekta je enih 4-5 ur vožnje, pa 20min s trajektom). A plaža pa ni nikjer slikana? Ker 50m od morja ne pomeni nujno tudi 50m od plaže. Previdno...

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 6.7.2010 15:56:05 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rab
6.7.2010 16:48:40   
kajajaka
Mi smo bili lani na Barbatu in letos gremo spet... Nam je super, mirna vasica ob morju je večina naselja. Nekaj hiš je res tudi v hribu Najbolje, da se pozanimaš kje točno je vaša (naj ti pošljejo zemljevid) .Naš app je bil 10m od morja - vmes le cestica, ki pa ni prometna, posebnih plaž ni, so pa mali peščeni zalivčki ob celi obali. Do mesta Rab je 3-4 km. Nekega družabnega življenja v vasi ni, je pa MIR. Nam je to odgovarjalo. če želiš, se pa do mesta odpelješ, kjer "se dogaja". Od Rijeke je še skoraj dve uri do trajekta, 15-20 minut trajekta in še 10 minut do Barbata. Ker  ne vem od kod si, ti težko povem koliko točno je vožnje do tam. Je pa to prvi otok za Krkom, če si že bila...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rab
6.7.2010 17:59:08   
nina166
Hvala obema!

Kati mi je poslal sliko plaže, ki naj bi bila 50m stran od apartmaja.

kajajaka so mi poslali skilice. Je druga vrsta ob plaži, 50m do plaže. po slikah je stanovanje zelo lepo, upam, da bo tudi v resnici tako. Iščemo pa mir in nimamo radi neke gužve na plaži, po diskotih pa tudi ne hodimo user posted image  Rabimo samo eno malo trgovino, pa malo plaže primerne za otroke in da je ćimbolj mirno in čimmanj folka. edino malo me skrbi vožnja, tja bomo tako šli ponoči, ko bosta otroka spala, nazaj pa bomo že nekako.






_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?