|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozna katera to naselje?
2.7.2010 10:29:47   
pety78
http://www.belmondo.si/turisticna-ponudba/pocitnice/podrobnosticene?isd=0&id=5234&cid=HR&izhid=999&od=24-07-2010&do=31-07-2010&trajanjeid=7&oskrbaid=HPH-&kategorijaid=3&ooseb=2&otrok=2&lasten=1&rid=1-1

Sem že pisala v eni drugi temi, da ima sin meningitis (no, ga je prebolel). Danes nam je pediatrinja rekla, da naj se zaradi tega ne odpovemo morju (zgleda da ni imel najhujše oblike, hvala bogu) in da nam morje celo svetuje, ker je bil maja na operaciji mandljev in žrelnice (ja, letošnje leto mu res ni naklonjeno).
Je pa res, da kampiranje odpade, prav tako 14 dni morja, se pa odločamo med hotelom, da imamo klimo v sobi in se v najhujši vročini poskrijemo. Bi pa bilo super, da ima hotel tudi notranji bazen, kot ga ima tale.

Ali poznate to naselje, mogoče hotel? Prosim za mnenja in mogoče kak drug predlog.


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 10:39:14   
Nika v službi
Pety, lepo slišat, da je Vid ok in da se morje priporoča. Tega konkretnega hotela ne poznam, ampak za kak nasvet mi povej, kaj poleg klime in notranjega bazena je za vas pomembno? A to Hrvaško gledate - Istra ali nižje? Še kakšna druga destinacija pride v poštev?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 10:52:20   
pety78
Destinacija ni važna. Važno, da je plaža blizu, da je borov gozdiček, torej dosti sence, da imamo klimo v hotelu, da mamici ni potrebno kuhati, seveda user posted image , pa da je notranji bazen, torej ob hudih sončnih urah, ko bosta verjetno Kaja in očka spala, lahko z Vidom varno čofotava. 

_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 11:28:33   
Nika v službi
A potem tudi letalske variante pridejo v poštev?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 11:41:51   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

A potem tudi letalske variante pridejo v poštev?


Ne, bi sedaj nekaj bolj ugodnega, ker mogoče mahnemo v Turčijo novembra. :)


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 11:57:48   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

http://www.belmondo.si/turisticna-ponudba/pocitnice/podrobnosticene?isd=0&id=5234&cid=HR&izhid=999&od=24-07-2010&do=31-07-2010&trajanjeid=7&oskrbaid=HPH-&kategorijaid=3&ooseb=2&otrok=2&lasten=1&rid=1-1


Ali poznate to naselje, mogoče hotel? Prosim za mnenja in mogoče kak drug predlog.



V banjolih sem letovala 3 leta nazaj (sicer v kampu). Sam kraj je majhen. Takrat ni bilo niti sladoledarja na kepice, ena majhna trgovinica, je pa ta hotel na zunaj lep in urejen.
Edino plaža je meni bolj ali manj tako. Najbolje sem se počutila v enem zalivčku levo od hotela. Edini problem je bil v tem, da je bil ta zalivček hitro polno zaseden. Tako sem na plažo nosila brisače že ob 7 uri zjutraj.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 11:59:25   
Nika v službi
Aha, lepo. Turčijo ti raje svetujem oktobra, se boste še fino lahko kopali, november pa zna biti že malce "mrzel"....

Jaz bi rekla, da preguglaj razne Sončke, LastMinute Centre ipd. Za Sonček vem, da je imel kar nekaj ugodnih ponudb, ki pa praviloma izginejo čez noč.

Sicer je bilo meni luštno v Sol Garden Istri v Umagu, ima vse našteto in še več, le notranji bazen ni ne vem kako velik. Tudi ostali iz verige Sol so ok.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 13:29:58   
pety78
Sicer je bilo meni luštno v Sol Garden Istri v Umagu, ima vse našteto in še več, le notranji bazen ni ne vem kako velik. Tudi ostali iz verige Sol so ok.


Super, hvala. Saj ni nujno, da je velik notranji bazen. Je itak bolj back up varianta. Bom šla mal po agencijah. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 13:30:10   
bubu_bibi
Glede na opisano, bi ti priporočala Baltsko morje. Imam eno konkretno destinacijo v mislih, samo povej, če ti ni predaleč. Je tudi res, da tam ni tako vroče in voda ima do 23-25 stopinj...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 20:53:36   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Sicer je bilo meni luštno v Sol Garden Istri v Umagu, ima vse našteto in še več, le notranji bazen ni ne vem kako velik. Tudi ostali iz verige Sol so ok.


Super, hvala. Saj ni nujno, da je velik notranji bazen. Je itak bolj back up varianta. Bom šla mal po agencijah. user posted image



Moraš upoštevat, da so notranji bazeni čez poletje zaprti. Bi skoraj rekla, da brez izjeme. Se posebej prepričaj okoli tega.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 21:10:14   
Anonimen
Kaj pa če bi šli v Strunjan v Salinero? Ni daleč, hotel je čisto ob morju oz. je med njim in morjem park z veliko sence, notranji bazen itd.

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 21:36:38   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kaj pa če bi šli v Strunjan v Salinero? Ni daleč, hotel je čisto ob morju oz. je med njim in morjem park z veliko sence, notranji bazen itd.



Super. Hvala vsem za ideje. Bom preverila na agencijah vse variante. Upam, da vsaj nekje dobim, ker je verjetno že precej zasedeno.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 21:37:03   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

Glede na opisano, bi ti priporočala Baltsko morje. Imam eno konkretno destinacijo v mislih, samo povej, če ti ni predaleč. Je tudi res, da tam ni tako vroče in voda ima do 23-25 stopinj...


O kakšni ceni pa je govora? user posted image


_____________________________



(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozna katera to naselje?
2.7.2010 21:43:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

Glede na opisano, bi ti priporočala Baltsko morje. Imam eno konkretno destinacijo v mislih, samo povej, če ti ni predaleč. Je tudi res, da tam ni tako vroče in voda ima do 23-25 stopinj...


O kakšni ceni pa je govora? user posted image


Še meni tole informacijo prosim (o ceni in o sami destinaciji  ... lahko na ZS)!

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozna katera to naselje?
3.7.2010 11:38:06   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

Glede na opisano, bi ti priporočala Baltsko morje. Imam eno konkretno destinacijo v mislih, samo povej, če ti ni predaleč. Je tudi res, da tam ni tako vroče in voda ima do 23-25 stopinj...


O kakšni ceni pa je govora? user posted image


Še meni tole informacijo prosim (o ceni in o sami destinaciji  ... lahko na ZS)!



Odvisno, kakšno vrsto nastanitve želite - hotelsko sobo, apartma, ali sobo pri zasebnikih. Napišem ZS.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozna katera to naselje?
3.7.2010 22:34:55   
lucika
zf, še dobro da sem pogledala tole temo: katastrofa! pri hotelu je ena tini mini trgovinca, kantina spodaj s pijačo in ena gostilna malo stran, kjer pečejo burgerje. in to je tam VSE. do pule je daleč, ne moreš peš, niti na sprehod ne moreš, jker je cesta lokalna, ozka in ovinkasta. ne moreš pravzaprav nikamor, ker nimaš tam okoli nič. kamp je blizu, po kampu se pa verjetno ne boš sprehajala...

mi smo bili takrat s 7 mesečnikom. 40 stopnic je iz hotela do jedilnice, ta pa v prvem nadstropju, z okroglimi štengami. smo prenosli vozek gor in dol ko idioti...na zajtrku in večerji pa gledali, da smo dobili enega od treh stolčkov, pe ne niti jest ne bi mogli.

najbolj od vsega mi je bilo grozno, da mi je baba v agenciji to predlagala, kot super za otroke. še bolj grozno pa to, da sem ji jaz osebno nasedla. ne v pogovoru in dogovoru z možem, ampak sama. brrr, ko se spomnim, mi je res bilo škoda denarja.



(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Punkcija IVF
Vitaebella

Ali je bila punkcija v postopku IVFa boleča?

Da (12%)

Ne (4%)

Zelo (2%)

Ne, ker sem bila uspavana (4%)

Ne, ker sem pred postopkom vzela protibolečinsko zdravilo (2%)

Nisem bila na umetni oploditvi (76%)


Število vseh glasov: 318

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!