|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Eduscho - naročilo preko spleta
22.6.2010 22:16:32   
Metuljček Cekinček
Je katera že naročala kakšen izdelek preko spletne strani eduscho.at? V Slovenijo se očitno ne da naročiti, zato sem mislila naročiti poštno ležeče v Celovec, ampak očitno tudi to ni opcija, ker me spletna stran ne spusti naprej, ker ne prepozna slovenske poštne številke (tam, kjer moraš vpisati svoje osebne podatke).

Pri navodilih nisem našla nič uporabnega, res pa je, da moja nemščina ni več najboljša.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Eduscho - naročilo preko spleta
22.6.2010 23:02:32   
dddd4
zdravo,

jaz sem jih enkrat spraševala, kako bi lahko kaj naročla prek njihove strani eduscho.at. Njihov odgovor je bil, da to ni možno, lahko pa naročim prek tchibo.eu (ista firma, drugo ime), kjer pa je poštnina zelooooo draga - za slovenijo 12,95 eur.

http://www.tchibo.eu/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/eu/-/EUR/TdEuShowTemplate-ShowIt;sid=di45zGcvM4s5xysOV0gzqGS7HYi0bMpObkc=?TemplateId=eu_en_euro_info&source=ABE

upam, da je aktiven link.

Se ti bolj splača it v avstrijo v njihovo trgovino, ali pa pri nas v interspar, kjer pa na žalost ne dobijo vsega.

lp



(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Eduscho - naročilo preko spleta
23.6.2010 11:09:28   
Metuljček Cekinček
Hvala za odgovor. Bomo v petek šli na izlet do Celovca.

(odgovor članu dddd4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Eduscho - naročilo preko spleta
23.6.2010 21:20:57   
Ana009

IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Hvala za odgovor. Bomo v petek šli na izlet do Celovca.


Ce ne potrebujes takoj, lahko jaz narocim k nam ali pa pri nas pogledam v trgovini...
sem pa v DE doma in pridemo najkasneje 20.7. v SLO....



(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Eduscho - naročilo preko spleta
24.6.2010 10:05:40   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Ana009


IZVIRNO SPOROČILO: Metuljček Cekinček

Hvala za odgovor. Bomo v petek šli na izlet do Celovca.


Ce ne potrebujes takoj, lahko jaz narocim k nam ali pa pri nas pogledam v trgovini...
sem pa v DE doma in pridemo najkasneje 20.7. v SLO....





to je varianta, ja, ker Educhovi partnerji nimajo robe v trgovinah. Jaz sem na tak način dobila polletno zalogo leč+tekočine za 40€ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Eduscho - naročilo preko spleta
24.6.2010 12:55:53   
Metuljček Cekinček
Hvala, Ana009. Zelo prijazno od tebe. Ti sporočim, če jutri ne dobim peskovnika.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?