|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 8:13:04   
charlyka
Pozdravljene,

moja deklica je danes stara 26 dni. Od začetka ni nič bruhala, tudi zelo redko podrla kupček. Zadnjih nekaj dni pa se mi zdi, da nonstop bruha user posted image user posted image

Prejle se je najedla, podrla kupček tak da je bruhnila nekaj mleka, nato je šla ležat in čez cca. pol ure je spet bruhala mleko ene 4 krat v razmaku nekaj minut - mislim, da je bruhnila vse kar je prej pojedla user posted image user posted image Naj jo dam spet na zizo, če išče?

Je to bruhanje normalno?? Kaj naj naredim - prosim za pomoč user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 9:29:57   
lunka1
a bruha v loku, ali samo poliva? moja skoraj vsakič polije malo mleka po hranjenju in ko podre kupčka, pa je to baje "normalno". meni je pediatrinja rekla, da pač preveč in prehitro poje, potem pa polije... pa če se dobro redi in je drugače zdrava in živahna, sploh ni problema.
če pa bruha v loku, pa je pametno vprašat pediatra.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 10:45:27   
charlyka
ni v loku, bolj poliva, ampak ne samo po hranjenju, tudi čez eno uro še vedno user posted image user posted image zato me skrbi

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 10:53:49   
smokyhawk
moj tamali ni nikoli podrl kupčka ko je bil še tako majhen,še sestre mu v bolnici niso mogle podret kupčka....user posted image pa je tudi bruhnil po eni uri da mu je vse ven prteklo...čez 3 dni bo star 3 meseceuser posted image in lahko končno rečem da mi podira redno kupčke in še sedaj mi čez čas velikoo ven bruhne...user posted image včeri sma se najedla,pa sma šla čez ene 2 uri na klavir mal tipkat,pa mi je 3x bruhno venuser posted image mislim,res mu bom dala slinček gor,ker samo peremuser posted image tko da,če poliva ni po mojem nič skrbi,če pa se ne moreš pomiriti s strahom pa pojdi k pediatrinji.....user posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 19:26:19   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: charlyka

ni v loku, bolj poliva, ampak ne samo po hranjenju, tudi čez eno uro še vedno user posted image user posted image zato me skrbi

Hčera je polivala še po enem letu, kot dojenčica pa pogosto, ne glede na to, kdaj je jedla. Tudi ponoči. Nikoli pa ni bruhala.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 19:35:10   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: charlyka

ni v loku, bolj poliva, ampak ne samo po hranjenju, tudi čez eno uro še vedno user posted image user posted image zato me skrbi


Moj sin je polival tudi po 2, 3 ure po obroku. Je pa res, da je bil požerušček in vedno veliko pojedel, zato je moral presežek pač ven. Polivanje se je potem nehalo z uvedbo goste hrane, praktično skoraj čez noč polivanja ni bilo več.

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bruhanje-na pomoč!
22.6.2010 19:45:31   
kenya
Tudi moja mlajša hči je tako polivala, praktično do naslednjega obroka. Včasih tudi v loku. Čeprav izgleda veliko, ko polije v resnici ni toliko, če bi šla merit. Na žalost je pri nas trajalo tudi z uvedbo GH, ampak je bilo dosti manj.Prej smo še šli na vse možne preiskave, v glavnem ni bilo nobenega haska. Kot ti je že ena mamica rekla, če normalno pridobiva na teži in je normalno živahna, naj te nebi skrbelo. Drugače se pa posvetuj s pediatrom, boš vsaj bolj mirna. Itak ti pa najprej svetujejo vse ukrepe, ki se uporabljalo proti refluksu.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bruhanje-na pomoč!
23.6.2010 8:49:39   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: charlyka

ni v loku, bolj poliva, ampak ne samo po hranjenju, tudi čez eno uro še vedno user posted image user posted image zato me skrbi


Moj sin je polival tudi po 2, 3 ure po obroku. Je pa res, da je bil požerušček in vedno veliko pojedel, zato je moral presežek pač ven. Polivanje se je potem nehalo z uvedbo goste hrane, praktično skoraj čez noč polivanja ni bilo več.


točno tako.

malo si preberi na temo refluks.saj pr te starosti se že vse pokaže.user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bruhanje-na pomoč!
23.6.2010 10:12:08   
charlyka
Najlepša vam hvala za nasvete. Lp user posted image

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!