|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dojenček noče zaspati v posteljici
21.6.2010 9:28:20   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

V vozičku, ko se vozimo, ne joka!!! Ne vem, sej mi ni težko, sam problem je, ko ga je kar dolgo treba nosit, da zaspi, pa joka in joka v posteljici, da je kr plav....user posted image user posted image user posted image   Krčev več nima, četrti in peti teden je blo najhuje. A se znajo še ponoviti al bo zdj dobro???

Pa mi vsi govorijo, ka ga boš mela cel dan in noč na rokah, to ni dobro... hahaha... ka pa nej nardim, da se bo zadušil, če tak joka siromak, nimam srca ga pustit da tak fjst joka...user posted image



divans naš Lan je isti.starejši.mali,čist druga pesem.user posted image
tako je jokal,še sedaj,da zamolkne-obmolkne ob tem pomodri in komaj komaj udahne(vmes rata čist vijolčast),..zgleda grozno,.....temu se reče OTROK JE V AFEKTU-ampak to če je res tako,bo spoznavala pozneje,ko bo strejši in bo trma na vrsti,......
pr LANU SE VEDNO BOJIM DA NE BO PADEL SKUPAJ,...

NO ni rečeno da bo pr tebi tako.temu je krivuser posted image user posted image tudi karakter.user posted image močan temperament.vejo kaj hočejo.user posted image user posted image

krčki lahko še občaso malo ponagajajo,vendar ne tako zelo.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dojenček noče zaspati v posteljici
21.6.2010 9:31:54   
naja78
še to: duda,marsikaj odtehta.se kasnej ukvarješ kako se jo znebit.pač.
enostavno moraš vztrajat,in pa več dud probat.
jaz bi se na tvojem mestu potrudila.

(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
21.6.2010 9:38:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dojenček noče zaspati v posteljici
21.6.2010 9:45:25   
naja78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: naja78

enostavno moraš vztrajat,in pa več dud probat.


nas drugi dude ni sprejel tud pod razno. pa sm vztrajala in se tist mesec, ko je "kao" dudal, je blo to v bistvu eno cudno zvecenje in jo je odvrgel takoj, ko je mogel. jz tud nisem mogla razumet, da eni otroc dejansko ne marajo dude - pa mi je tale moj nazorno pokazal user posted image


ja metulj eni res ne marajo.ampak jaz sem mnenja da morajo tako kot vi vztrajat vsaj kak mesec,dva.ne pa 2 dni.to sem hotela rečt.mi smo se za prvega trudili skoraj 2 meseca,sprejel jo je pr 3 mesecih.
razen če pač mamice ne moti vedno dat zizo ven,ko rabi pač tolažbo,spanjeko so tečni ,......meni to ni všeč da sem mama duda.zize so za jest in malo za pocrkljat in konec.vsake pu ure meni ni za gor bit.
in mali pr nas že točno ve.pojest,še par minut crkljanja in konec,vse skupi 10 min.
in smo vsi hepi-depi.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dojenček noče zaspati v posteljici
21.6.2010 9:54:47   
ledenka
naš tudi nikakor ni sprejel dude. sem se po 4 mesecih nehala trudit.

zaspal pa je do ene 8 mesecev vedno pri dojenju, skupaj sva ležala na veliki postelji in se dojila. nosit ga nisem hotela, je bolj težkokategornik user posted image  

probaj ga uspavat tako, da ležita skupaj, ali pa da si ti udobno zleknjena in ti počiva na trebuhu/prsih. pa morda ga daješ spat pozno, malo poskušaj, če mu bolj ustreza zgodnja ura.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu memole80)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!