|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška igra - anketa
13.6.2010 16:12:24   
tanja...
Lep pozdrav!

Sem študentka 2. letnika komunikologije (FDV) in izvajam raziskovalno nalogo o igri otrok, zato vas prosim, da rešite naslednjo kratko anketo. Zaradi lažjega reševanja sem anketo razdelila na dva dela, in sicer starši, ki imate hči ( [FreeOnlineSurveys.com]) in starši, ki imate sina ( [FreeOnlineSurveys.com] ).
Če imate tako sina kot hči, ste več kot dobrodošli, da rešite obe anketi.

Najlepša hvala za sodelovanje, Tanja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška igra - anketa
13.6.2010 21:01:34   
livia
Katastrofa! Običajno vedno pomagam pri anketah, ampak tale je pa višek.

(odgovor članu tanja...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška igra - anketa
15.6.2010 15:20:11   
Anonimen
Ok, tale anketa je pa res kar neki ... kako naj ocenim ali ima mooj otrok preveč knjigic, avtomobičkov itd. Morda so za nekoga še 3je avtomobilčki preveč, za nekoga pa je to skoraj nič user posted image ... oa kako lahko reče kdo, da je igranje otroka z žogo neprimerno ... res mi ni nič jasno ...

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška igra - anketa
15.6.2010 20:20:05   
*bubi*
pa tovornjački posebej.... kaj jaz vem kaj je avtek kaj pa tovornjaček user posted image
nikjer nobenih akcijskih junakov (kar bi pa lahko bila neprimerna igra).
Za punčke raje sploh ne pogledam user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška igra - anketa
15.6.2010 20:37:39   
benika
Žal je tudi mene anketa čisto zgrešena. Poleg vprašanj, ki so ista, se moram obregniti tudi v vrsto šole..veš, med poklicno šolo in dodiplomskih študijem obstaja še srednja šola, pa višja šola, pa...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška igra - anketa
16.6.2010 9:37:20   
koala
Tudi meni se ta anketa ne zdi ravno OK. Napačno napisane besede še nekako spregledam, čeprav jih pomoje v anketi ne bi smelo biti, vprašanja imajo premalo možnosti odgovorov.
Pa tudi neke razlike med anketami za deklice in deček jaz nism našla razlik.

< Sporočilo je popravil koala -- 16.6.2010 9:39:24 >


_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?