|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 11:36:00   
Kimmi
Punce, zelo rada bi šla en dan v Ljubljano do mojih sodelavk z sinkom. Vendar imava samo en avto, ki ga žal potrebuje moj. Pa me zanima, kako se pri vas obnese vozičkanje s trolo in podobno. Saj če so te nove trole, so kar nizko narejene in mislim, da ne bi smelo biti težav, kaj pa če pride stara?
Potem me zanima kje vstopate z vozičkom ali na srednjih vratih ali pri vozniku?

Ter kako je kaj želežniška prijazna vozičkom, če me spomin ne vara so samo stopnice. Sinko pa še ne hodi sam in tudi voziček je kar okoren, pa si ne predstavljam najbolje kako naj izvedeva ta najin izletuser posted image

Aja pa ko sem šla na porodniško še ni bilo tega novega sistema plačevanja trol. Kje v bližini BTC-ja lahko kupim urbano?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 12:09:27   
Tanja55
Zelezniska ima dvigalo, ni problema z vozickom.

Trola...ce pride stara (kolk jih pa sploh se vozi?) pocakas, da pride novauser posted image .

Urbano lahko kupis v vsaki trafiki (naj me kdo popravi, ce ni tko).

Mislim, da ce zastavis stvari na izi bos imela prov lep izlet.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 12:27:50   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Zelezniska ima dvigalo, ni problema z vozickom.
Kaj pa če moram priti na 6,7 ali 8 tir?

Trola...ce pride stara (kolk jih pa sploh se vozi?) pocakas, da pride novauser posted image .
Ko sem se nazadnje vozila je bila vsaka 5 nova, tako, da me veseli če je sedaj obratnouser posted image

Urbano lahko kupis v vsaki trafiki (naj me kdo popravi, ce ni tko).
user posted image user posted image

Mislim, da ce zastavis stvari na izi bos imela prov lep izlet.
To je res, samo vseeno raje vprašam, ker včasih vidim samo v eno smer in rešitve oz. enostavnejše poti zraven sploh ne opazimuser posted image
 
No samo še nekaj: Kako je pa takle čas v tivoliju? Se pravi, če je vroče kot danes a, je dovolj sence, ker pri nas je zdajle prevroče, da bi ga po soncu vozila, v lj bo pa ob takem času verjetno še bolj neprijetno za oba, ali...



(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 12:44:54   
Tanja55
jah s perona dol so pa res samo stopnice ja...ampak sej ti pa kdo takrat pomaga pa pridrzi vozicek. A sem prevec optimisticna? Ker kolikor vem je dvigalo samo tam na zacetku postaje, pri prvem peronu...imajo pa sicer na vsakem peronu dvigalo za invalide. ne vem kolk tezek vozicek mas, ker eni niso tolk tezki, se jih da nest, ce je pa precej velik pol pa rabis pomoc verjetno.



(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 13:16:35   
Zanica
Ja res je, pri drugih tirih so samo stopnice user posted image , sramota.

Z vozičkom na tastari bus je težko, posebej če je voziček velik. Meni je nekajkrat uspelo, vedno se pač najde nekdo ki bo pomagal, če je res kriza da ne moreš počakat drugi bus, ali če bi tudi naslednji bus bil stari :( Na nove avtobuse sploh ni problem.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 14:13:16   
petea
Če niso kaj spreminjali, se da do tirov 6,7,8 še vedno priti tudi po površju preko tirov.
Greš skozi glavno stavbo, nato pa namesto desno proti stopnicam v podhod zaviješ levo mimo čakalnice in greš preko tirov do želenega perona.

Oziroma: če prideš z vlakom, se na peronu obrneš proti Tivoliju in greš tako daleč, da je na tvoji levi že skoraj konec glavne zgradbe, se obrneš levo in prečkaš tire.

< Sporočilo je popravil petea -- 7.6.2010 14:15:06 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 22:59:07   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Če niso kaj spreminjali, se da do tirov 6,7,8 še vedno priti tudi po površju preko tirov.
Greš skozi glavno stavbo, nato pa namesto desno proti stopnicam v podhod zaviješ levo mimo čakalnice in greš preko tirov do želenega perona.

Oziroma: če prideš z vlakom, se na peronu obrneš proti Tivoliju in greš tako daleč, da je na tvoji levi že skoraj konec glavne zgradbe, se obrneš levo in prečkaš tire.


Za to pot vem kje je , vendar če se ne motim (vsaj za tir 7 in 8 sem prepričana), da so kar visoki robniki in z vozičkom ne bi tam čez plezala...

Sicer pa verjetno nisem edina ki bo šla z vozičkom na vlak, pa tudi na peronu verjetno ne bom ostalauser posted image user posted image user posted image
Nekaj se bo že našlo, upam, da vsaj kak prijazen kondukter, ki mi bo pomagal voziček nesti po stopnicah.... no če pa se izkaže drugače, pa sin itak z zanimanjem opazuje vlake in bova na peronu ostala do odhoda naslednjega vlaka nazaj domov, hihihi

Sem pa samo na nekaj še ob tu pomislila (sicer te opcije sedaj verjetno ne bom potrebovala) ampak ali obstaja v LJ taksi, ki ima otroški sedež? Si mislim sicer, da ga ni... kako pa potem ljubljanske mamice, če nimate avta in potrebujete taksi prevoz to izpeljete?
 
lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
7.6.2010 23:48:57   
mateyka
Sem pa samo na nekaj še ob tu pomislila (sicer te opcije sedaj verjetno ne bom potrebovala) ampak ali obstaja v LJ taksi, ki ima otroški sedež? Si mislim sicer, da ga ni... kako pa potem ljubljanske mamice, če nimate avta in potrebujete taksi prevoz to izpeljete?


seveda obstaja tak taxi. samo moraš vnaprej naročit tak taxi in mal dalj časa čakaš.

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
7.6.2010 23:49:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kimmi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
8.6.2010 9:22:07   
Ribi Bibi
Se strinajm, če greš samo v center ali kje okrog železniške se še najbolje obnesejo noge. Po zgornji poti čez tire lahko prideš le na peron 6, na 7 in 8 ne gre. Sicer imajo ob vsakih stopnicah na peron tisto dvigalo za invalide, ki se samo dviga ob stopnicah, ampak ne vem kje dobiš koga, ki ti ga aktivira. Najbolje je res dobit koga, da ti pomaga voziček nest.
Se da pa tudi z Lpp-jem kar znosno kam prit, samo več potrpežljivosti rabiš. Jaz ne bi komplicirala s taksijem. Je res precej malo starih trol ostalo, še posebej na bolj "zasedenih progah" jih redko še vidiš: 1, 3, 6, 9, ...

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
8.6.2010 10:47:23   
špelin@
Za take "podvige" je najboljša navadna marela (voziček). Jaz sem kljub 12-kilskemu mulčku vseeno kar sama nekajkrat nekako nesla voziček z njim po stopnicah na železniški. Sicer pa se najde kakšen prijazen človek, ki ti pomaga, vsaj z "mojega" vlaka so ponavadi prišli taki user posted image Samo reči je treba user posted image

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
8.6.2010 10:53:40   
norksi
danes imajo vse nove trole dostop z vozičkom - ni pri vozniku, pa še voznik mora ustaviti bus in odpreti polico - skratka, predlagam marelo in morda izlet v čudovit center
evo - ena ideja

http://www.caszadruzino.com/projects/izleti-v-naravo/ljubljana

papa

< Sporočilo je popravil norksi -- 8.6.2010 10:54:07 >

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Z vozičkom po Ljubljani
8.6.2010 12:41:43   
ronja
Ter kako je kaj želežniška prijazna vozičkom, če me spomin ne vara so samo stopnice.

Železniška je zelo prijazna, je prav fajn lift tamuser posted image Komot gresta not dve kolesi (večkrat preverjeno), tako da za en voziček ne bo težav. Za na peron prit ti bo pa ja kdo pomagal nest tisti voziček, malo lepo poglej naokoli, navadno se kaki dijaki in študentje vračajo domov in ti bojo z veseljem nesli voziček. Jaz sem sicer voziček kar sama nesla, dokler je bila not samo ena pupa. Če sta dve, potem moram pa vadit mežikanje z učki, heheuser posted image . Saj ljudje radi pomagajo, sploh če se potem lepo zahvališ.

Za trolanje z vozičkom pa ne vem, jaz grem vse kar peške po Lj. Tudi v taksi jaz malih še nisem dala - ravno iz razloga, da navadno nimajo sedežev za otroke. Zato mi tudi trola ne diši in rajši hodim. Ker po pravici povedano, predno pride tak taksi, sem jaz že tudi vsaj na pol poti, potem pa da me še tja pripelje, naredim pa še druge poluser posted image . Res, Ljubljana je majhnauser posted image .

Urbano imajo po moje v vseh trafikah.

V Tivoliju imaš pod Rožnikom cel gozd, tako da sence kolikor hočešuser posted image . Pa še na trolo ti ni treba, prideš lahko direkt iz železniške, maš čisto lep sprehod, če greš čez center, kjer ni avtov, pa skozi podhod dol.

aja, pa nekateri vlaki ustavijo tudi v tivoliju! Preveri, ker potem ti niti ni treba na bus ali karkoli, si takoj v tivolijuuser posted image .

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?