|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 10:42:44   
mala maja
res jo moram dat vn......matr sem jezna na nekoga in to tko zelo da bi ga kar na ......

mah na jok mi gre ko pomislim na vse skupej, še bolj pa da sem jaz tolk nivna da sem mu verjela user posted image user posted image  ah eni so res nadbogoviuser posted image

tko mal mi je lažje. res nimam nobenmu da bi mal pojamrala ker vsak prav da sem sama kriva user posted image  no sej sem res....al pa ne...jest lahko sam čakam pa prosim....da dobim pošteno zasluženo delo plačano...kdaj pa.....uhhh tacajt bom pa bankrotiralauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 10:51:38   
donat
user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 10:56:30   
kalbo
Žal mi je, da se to dogaja poštenim ljudem.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 11:00:03   
mala maja
me tud kalbo...samo kaj naj....nimam kaj...na izvržbo jih pa ne upam dat, ker potlej pa resnično ne bodo nič več naročil in priznam ne naročijo malo, pa še vedno so plačali. Samo da sva pa plačilo dobila sva pa čakala user posted image  . potlej si pa ti pacek ker ne plačaš materjala, po možnosti ti blokirajo račun, namesto da bi stroške pokril z ostalimi plačili k pridejo plačaš blokado in lepo čakaš na nekoga ki se te bo usmilil. user posted image

ah ja.....zdej bom mogla jaz kredit vzet da bom nekomu spet rit odnašala, to me najbolj jeziuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 11:08:18   
alda
mala maja nažalost je to postala stalnica v našem življenju user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 11:14:16   
**Tinkara78**
Tudi jaz čakam na svoj denar user posted image user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 11:16:18   
m76
user posted image user posted image user posted image user posted image

Mala maja..ne vem kaj naj ti rečem... Poznam to..in lahko samo povem, da pride tako obdobje...ampak veš tud mine..user posted image

Želim ti da čimprej mine..

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 11:22:33   
mala maja
mah sej bo, se moram res samo malo spihat. jezna sem pa najbolj sama nase. najraje bi dala firmo nazaj, pa nej se drugi zaj...., dec pa tud nič ne naredi sam jamra kolk je revež, da bi pa po mizi udaru pa ne upa

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 11:22:42   
mojamura
to pa je zauser posted image prokleti user posted image da jim...user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 12:36:07   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image user posted image

velikoooo user posted image user posted image user posted image , da se zadeva čimprej uredi...

user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 12:54:50   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

mah sej bo, se moram res samo malo spihat. jezna sem pa najbolj sama nase. najraje bi dala firmo nazaj, pa nej se drugi zaj...., dec pa tud nič ne naredi sam jamra kolk je revež, da bi pa po mizi udaru pa ne upa


Popolnoma te razumem...in mi je hudo zate. Najbolj znan mi je tisti del o decu, ki.... Jah, ...bom pa upala s tabo, da se zadeva čimprej "porihta"!user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a lahko mal spiham jezo
3.6.2010 13:09:21   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Uh poznam to ja ... ima moj fermo pa je včasih (no vedno pogosteje) ravno zaradi tega tolk slabe volje ... ferme kar naročajo zadeve pa potem ko so narejene jih pa noben nebi takoj plačal, bi jih po tolko in tolko dneh, če sploh in se zgovarjajo na krizo ... ja bemu boga zakaj pa potem naročajo, če nimajo dnarja ... jz si tut ne grem novih čevljev kupovat, če vem, da jih ne bom mogla plačat user posted image user posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
3.6.2010 23:04:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a lahko mal spiham jezo
4.6.2010 7:51:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse več je tega. Svetujem ti lahko samo, da mogoče postaviš nove pogoje plačila, da ti del plačajo vnaprej, vsaj toliko, da si večino svojih stroškov povrneš. So pač takšni časi, ne moreš poslovati na lepe oči. Pa da si intenzivno iščeš še druge naročnike, da nisi odvisna samo od enega in si poskušat ustvarit čim več finančne rezerve.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a lahko mal spiham jezo
4.6.2010 9:33:19   
mala maja
Ankica sej nisva odvisna samo od enega, problem je da so vsi isti.

še večji problem pa je da danes če ne plačaš računa v roku ti večje firme takoj blokirajo račun. Jaz sem zadnjič klicala eno firmo da bova par dni zamudila s plačilom, se drživa roka ki sva ga povedala in oni naju dajo na izvržbo. In kljub temu da sva plačala še predno je bila izvržba pravnomočna so nama blokirali račun in vse še enkrat lepo pobrali. Pa denarja niso hoteli dat nazaj, ampak lepo napisal dobropis.user posted image In ni šlo za malo denarja, kar precejšno vstoto. In ker bom pri njih rabilamaterijal bog ve kdaj spat, se mi je vse podrlouser posted image user posted image

O neplačnih pa spoh ne biuser posted image user posted image , najhuje pa je ker sem potlej jaz ta grda k ne plačam. Mojih dobaviteljev ne briga da meni ne plačajo. In sva poskušala s predračuni in vse mogoče. Ampak delava v taki smeri, da je rok plačila tudi po 120 dni, pa tudi če ti napišeš 30 dni. Noben se ga ne drži. Rok nabave materjala je pa 30 dni in če zamudiš več kot 10 dni greš lepo na izvržbouser posted image Če pa ti katerega tožiš, si pa še v večji riti.
Sva pred časom nekoga dala na izvržbo. Ne vzdigne pošte, ni pravi naslov(čeprav je na ajpesu naveden naslov), ni nikogar ki bi podpisal....ko končno dosežeš izvržbo.....pa sodišče paca in paca....da se ti vse zagabi. pa taka taksa, pa una taksa, pa odvetnik...in na koncu potegneš čtro in ugotoviš da še v zgubi ker si mel tolk stroškov.

Ah ja....sej vsaj malo sem se spihalauser posted image user posted image , bolje tako in tako ni nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a lahko mal spiham jezo
4.6.2010 12:18:49   
poli*
joj, mala maja user posted image
Baje je tale plačilna nedisciplina kar velika. Pri možu so zamujali s plačo, ker jim nekateri kupci niso plačali tudi za pol leta nazaj.
Tukaj bi moralo biti mal več strogosti.
Kako bi bilo, pa če bi zahtevala pol plačila preden dobijo končni izdelek? verjetno ne gre, ane, ker je konkurenca huda in moraš biti najbolj ugoden v vseh pogledih. user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?