|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj v košari?
18.5.2010 11:13:47   
vaney
Kako dolgo ste uporabljale košaro? Naša user posted image je stara dobre 3 mesece (ima okrog 6kg in dobrih nekaj čez 60cm), pa se mi zdi, da ji ni več udobno v njej. Na obeh straneh z rokami "tolče" po stenah košare in potem ne more zaspat, kar do nedavnega sploh ni bil problem. Spi pa tako, da da vse 4 od sebe (kraljevski spanec).  V dolžino ima pa še nekje 5-10cm fraj. Košara je drugače super (Jane), se dvigne vzglavje, je lepo v zavetrju, ampak občutek imam, da ji postaja neudobna. Vseeno pa je stara šele dobre 3 mesece in sem slišala, da ponavadi so dojenčki notri vsaj 5, 6 mesecev. A ve ste jih vozile v njej, dokler ni bilo v dolžino in širino na knap, ali ste jih prej prestavile v športni del?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 11:29:20   
eva1
Hm..sej športni del vozička ni vrjetno nič širši in bo isto udarjala ob strani če bo krilila z rokami! Moj je bil v košarido 4.5 meseca, pa bi vrjetno še bil kakšen mesec, če nebi kolesa začela ful štekat, tko da smo potem novi voziček kupili pač kr športni del!
Zdej če je joka ko se vozi, bi jo jaz še imela v košari, ker so men košare zakon(trde, dobro zaščitene proti vetru/soncu)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 12:28:13   
smej
Jaz sem ga vozila v košari do 5 meseca in pol, ker mu je potem postala košara premajhna. Ampak ko sem ga prestavila v športni del, ni nikoli več tako dolgo spal v vozičku kot prej. Pa še to je res, da je bolj zaščiten pred soncem in vetrom. Jaz bi še uporabljala košaro v tvojem primeru.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 12:40:06   
kristinaj
ta velika je bila do dopolnjenega 3m ker je bilo potem vroče poletje, mali pa tam nekje skoraj do 5m, ker je bila zima in je prijetneje v košari.. sem imela pa to srečo, da sta bila pridna in vedno zaspala ko smo šli ven...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 13:10:52   
tasa_m
do 5.meseca nekje. Ko je bil sonček, sem jo dala v športni del, katerega sem minimalno dvignila da je lahko opazovala okolico. Če pa je kdaj bilo ful mrzlo in deževno pa sem jo dala nazaj v košaro, ker se mi je zdelo da je v košari dost bolj zaščitena..

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 14:19:06   
aprilčica07
Tavečjega sem imela v košari do 3 mesecev in pol,je blo pol poletje in vroče.. Tamalo pa celih 6 mesecev, je pač zima bila in je blo tako bolj komot.. 

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 14:21:18   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: smej

Ampak ko sem ga prestavila v športni del, ni nikoli več tako dolgo spal v vozičku kot prej.


Pri nas isto..redko spi v vozičku(mogoče za pol ure), prej v košari je spal 3-4 ure k top!

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 14:40:50   
malažabica
Moja je bila tudi v košari nekje do 3 mesecev, je imela podobno težo in se je tudi kregala v košari. Potem pa smo jo prestavili v športni del pa je bilo vse ok. Pa ni bilo poletje ampak zima. Dobro jo zadekaj, ali pa zimsko dekico za voziček pa je.

_____________________________

pa ga končno imamo! čisto pravi forum o pralnih pleničkah namreč...
http://pepentke.forumotion.com/forum.htm

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 14:51:02   
ellie
Jaz sem mojega prestavila v športni del pri 3eh mesecih. V košari je bil od roba do roba...in začel je jokat. Pomoje zato, ker ni nič ven videl. Čeprav bi ga raje imela v košari...ker se mi še zdaj zdi, da ni zrel za športni del. Pa tud ful neudoben je. V hauckovi mareli, ki jo imamo za vse izlete in šopinge, pa je dosti boljše.

(odgovor članu malažabica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 20:23:12   
metka_zone
Hja,naš je še vedno v košari,ima 69cm in 7,3kg...Ne morem se je rešit,še ponoči včasih spi v njej user posted image ...Imam pa PP Pliko in zaradi hipotonije je bilo na začetku fajn,da je rad notri,sedaj pa ko v njej leži mora imeti že malo pokrčena kolena,v športnem delu pa ni srečen.Prav hecen je user posted image ...

_____________________________

Mamica sem postala:
-Nik: 18.01.2007
-Žan: 21.09.2009

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 20:27:39   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Kako dolgo ste uporabljale košaro?

Do 4,5 mesecev. S tem, da nam je P v posvetovalnici pri 3. mesecih rekla, da lahko presedlamo v športni voziček pod pogojem, da ima hrbtenico še vedno podprto.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Do kdaj v košari?
18.5.2010 21:13:06   
somic
skoraj 5 mesecev je star in še vedno v košari. eno kratko obdobje, kakšnih 10 dni sem ga imela v športnem delu, pa sem vidla da to ni to. v košari ima še kar nekaj prostora, tako, da ne mislim forsirat po nepotrebnem. imam pa celo občutek da je v našem primeru športni del nekoliko ožji kot košara.

ja, pa tudi bolj zanimivo mu je v košari user posted image  v tistem športnem delu je deloval rahlo zgubljen.

čez kakšen mesec, mesec in pol se selimo dokončno v športni del, če ne zaradi drugega, zaradi poletja...

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Baby taxi


Ali bi uporabljali storitve taxija, ki bi imel tudi otroški sedež?

Pogosto (16%)

Včasih (46%)

Nikoli (37%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!