|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hotel Milenij v Opatiji
16.5.2010 21:59:51   
Pupa1
JE katera že bila? Zadovoljna? Je ok za majhne otroke (3 leta)??
Hvala za odgovore...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hotel Milenij v Opatiji
17.5.2010 13:21:19   
rija
Ja, midva sva nekaj let hodila v Milenij.
Meni je krasen, Opatija je krasna, vendar po moje neprimerna za otroke. Vsaj za tekega, kot ga imam jaz.
Šetnica je polna stopnic in kot taka neprimerna za voziček, kolo ali skiro. In preveč je vse na cesti in preveč naparkirano
To ni neki družinski hotel....je pa drugače krasna lokacija, hrana vrhunska...pa sicer mora biti za teh 5 zvezdic.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hotel Milenij v Opatiji
19.5.2010 8:21:37   
Pupa1
Hvala, Rija, za odgovor.
JA, saj lokacija tega hotela je tudi mene pritegnila... Pa še baje je nekaj prenovljen..
Samo zdaj pa gledam hotel Ambasador, ki ima tudi 5 zvezdic,  je pa vseeno precej cenejši, ker imajo posebno ponudbo. Milenij mi je kar malo drag, pride 100 € na noč na osebo...Samo Ambasador pa ni v strogem centru, kajne? Si že bila mogoče? Sem dobila občutek, da poznaš Opatijo kot lastni žep..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hotel Milenij v Opatiji
20.5.2010 12:58:03   
rija
Ambasador ni v centru. Nisem pa še bila. No, enkrat na pijači....samo me ni prav potegnil.
Smo bili pa ravno včeraj v Opatiji in še enkrat....mogoče si je boljše zbrati kakšen kraj zraven...Medvejo, Moščeniško drago in se potem iti sprehajat v Opatijo. Opatija niti nima neke plaže...medtem ko je recimo Medveja zakon. Sploh, če si z otroci. Se je pa fajn potem zapeljati z avtobusom, ker tudi včeraj, pa je bila Opatija prazna, je bil totalni kaos za parkiranjeuser posted image

Opatija pa je moj prvi počitniški kraj....že od malega...ker mamo pač pol familije spodajuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?