|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.7.2005 7:54:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj ponuditi tamalim zgodaj zjutraj (mislim n...
15.7.2005 8:47:30   
TanjaK
Pozdravljena!

Tudi naša pikica ni več dojena in če ji dam flašo takoj ko se zbudi je niti pod razno ne bo pojedla. Ponavadi popije malo mleka okoli tretje ure ponoči, ko pa se med 6-7 uro prebuja pa ji dam dudo in jo malo preobrnem pa zaspi še za kakšno urico do dve. Ko se zbudi okoli 8-9 ure se najprej pol ure sama pogovarja in igra v posteljici, nato se vstaneva in se previjeva in oblečeva in šele nato sledi zajtrk.
Hočem povedati, da po moje ni lačna, ker če bi bila , bi verjetno, kaj pojokala.
LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj ponuditi tamalim zgodaj zjutraj (mislim n...
15.7.2005 8:48:03   
lucky 111
Kaj pa kakšna žitna kašica na žličko?
Pri nas ni vedno takoj zjutraj lačen, če pa zelo "cuza" palček je pa znak, da moramo flaško takoj pripravit.

lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj ponuditi tamalim zgodaj zjutraj (mislim n...
15.7.2005 11:52:54   
ZARA
Zara se zbuja od 7 do 8ih...čez 10 min hoče takoj flašo,pol pa čez kakšne pol ure še zajtrk (real food)!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj ponuditi tamalim zgodaj zjutraj (mislim n...
15.7.2005 11:59:17   
malika
Jaz dam mojemu sok, ker žal nimam druge ideje. celo flašo dobesedno zeksa, zaspi nazaj, ampak je čez pol ure ponovitev vaje. SEm že spraševala isto na forumu prehrana, pa tudi nisem dobila nobene ideje.

edino sama sem prišla na idejo, da mu zmešam gosti sok in rižolino(ki je itak brez okusa), ampak mu gosti sokni dober, tako da spet ni bilo nič. Mogoče bom poskusila še s jabolčnim sokom.

No moj je star 18 mesecev, zbudi se pa že ob 5 zjutraj in potem tako s sokcem zavlačujemo do nekje 8 zjutraj, potem pa akcija :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj ponuditi tamalim zgodaj zjutraj (mislim n...
15.7.2005 15:00:48   
ursk@
Moji dve primadoni sta stari 7,5 mesecev in se zjutraj zbujata nekje okrog 7 ure v svoji sobi. Jaz jih sicer slišim vendar še brez skrbi malo poležim. Ko pa je mož doma, pa si jih prineseva v posteljo in se malo cartamo (kotalimo in vriskamo) do cca 8 ure, potem pa jima pripravim mleko, okrog 220 ml, pa vedno ne spijeta vsega, naslednji obrok pa imata okrog 11 30 sadje. Zdržita brez problemov saj imata 9 in 8 kg.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?