|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Današnji taletni
10.5.2010 20:58:38   
Taddy78
http://www.youtube.com/watch?v=twvr2aBq9zA

Če je to za finale user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Današnji taletni
10.5.2010 21:52:20   
valči
Ma saj je kar luštno pel,vendar zas moje pojme bi na njegovem mestu mogel bit Boštjan Bračič.
Za Sanjo sem pa ful vesela,najraje bi jo videla skupaj z zvončkarjemuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Današnji taletni
10.5.2010 23:10:19   
ely*
meni pa bračič sploh ne potegne

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 7:10:32   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

mogoče imata največ talenta Vid in Peter

ja absolutno ,oddajo gledam predvsem zaradi njiju,zmagala sta pa zadnjič z lutkamiuser posted image ali je mogoče kak posnetek kje?


Samo to nedeljo je Vid še bolj raztural, ker z boki pa res miga tak da lahko samo gledaš.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 8:11:25   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
http://www.youtube.com/watch?v=twvr2aBq9zA

Če je to za finale user posted image user posted image user posted image

uh se podpišem pod tole!!

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 8:51:12   
alda
jao, jao....user posted image user posted image

mogoče pa bo to finale Antitalentov?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 9:59:15   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
http://www.youtube.com/watch?v=twvr2aBq9zA

Če je to za finale user posted image user posted image user posted image

uh se podpišem pod tole!!


A ta mulček?
Meni je pa ful ful originalen oz. izvirenuser posted image user posted image user posted image  poustvarjalec, pa težki komadi...user posted image

Za Sanjo - skoraj sosedo - pa itak navijam!user posted image

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 10:14:36   
alda
¸HuAnita: odličen podpis imaš  user posted image user posted image .

Men pa ta fantič res ni nič posebnega, ampak kot smo že rekli: o okusih ne bomo raspravljali user posted image

< Sporočilo je popravil alda -- 11.5.2010 10:15:50 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 10:49:16   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
http://www.youtube.com/watch?v=twvr2aBq9zA

Če je to za finale user posted image user posted image user posted image

uh se podpišem pod tole!!


A ta mulček?
Meni je pa ful ful originalen oz. izvirenuser posted image user posted image user posted image  poustvarjalec, pa težki komadi...user posted image

Za Sanjo - skoraj sosedo - pa itak navijam!user posted image




Tako je tudi moje mnenje.

Z branjem predhodnjih postov pa ugotavljam, da je na forumu očitno zelo veliko izkušenih in šolanih glasbenih umetnikov.

lp





(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 11:29:25   
alda
Ksenja nisem ne šolana in ne glasbena umetnica, ampak imam svoj okus in me ni strah tega tudi izrazit.
Glede na to kakšna merila pa imate-jo nekateri za to kar je dobro in izvirno, pa
me sploh ne čudi da je v Sloveniji lahko vsak ki ima 5min časa / in nekoga ki ga bodisi finančno al pa "fizično podpira/  pevec.
zato pa imamo glasbenike ala Urška, Čepin , pa Fašnik, Lendero,. Dremeljce.in pa razne Murkote, Sebastjane, Game over, pa Kumre...
da o naših multipraktičnih in vsestransko nadarjenih misicah sploh ne govorim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..saj neveš če bi se smejal ali jokaluser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 12:26:13   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: loremi

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
http://www.youtube.com/watch?v=twvr2aBq9zA

Če je to za finale user posted image user posted image user posted image

uh se podpišem pod tole!!


A ta mulček?
Meni je pa ful ful originalen oz. izvirenuser posted image user posted image user posted image  poustvarjalec, pa težki komadi...user posted image

Za Sanjo - skoraj sosedo - pa itak navijam!user posted image




Tako je tudi moje mnenje.

Z branjem predhodnjih postov pa ugotavljam, da je na forumu očitno zelo veliko izkušenih in šolanih glasbenih umetnikov.

lp







Da je pesem kar konkretno sfušal (glasovno), pa res ne rabiš bit izšolan user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 12:32:04   
ksenjak
Pa že.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 14:05:38   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Da je pesem kar konkretno sfušal (glasovno), pa res ne rabiš bit izšolan user posted image

No poleg nas idiotov brez posluha, ki nam je bil Peter všeč, potem po vaše tudi komisija in voditelja, ki so bili nad njim navdušeni, nimajo pojma od pojma o glasbi. user posted image Je pa tale posnetek na youtubu tehnično zelo slab.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 11.5.2010 14:08:18 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 14:16:30   
ivao1
bravo Sanja, sem pa pričakovala da bo poleg Sanje v finalu še un repar, že zadnič me je ganu, zdej v nedeljo spet, bi mu privoščila da gre naprej.
Aja glede petra, sej je mali simpatičen, ampak ko je zapel prvih nekaj verzev v nedeljo mi je kr mal hecn ratal, je blo težko poslušat.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 14:21:12   
ivao1
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
Da je pesem kar konkretno sfušal (glasovno), pa res ne rabiš bit izšolan user posted image

No poleg nas idiotov brez posluha, ki nam je bil Peter všeč, potem po vaše tudi komisija in voditelja, ki so bili nad njim navdušeni, nimajo pojma od pojma o glasbi. user posted image Je pa tale posnetek na youtubu tehnično zelo slab.


Sej nerabiš met posluh da ti Peter je ali ni všeč, vsakemu svoj ton v uho paše, glede komisije pa vem da se z glasbo profesionalno ukvarja samo Luciene, Brane k in Branko Č. pa mislim da tud nista glasbeno nevem kolk eksperta. Tko da glede na to da  če nekdo komisiji pač osgovarja ni nujno da pa je res ful dober pevec...moje mennje!!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 15:27:09   
ninocka
Jst sem pa v nedeljo prvic gledala tele talente, pa se to od Damiana naprej.
Men so bli vsec Oktet 9, ker je blo res neki posebnega, sploh vsa muzka z glasovi user posted image user posted image user posted image user posted image .
A pesem je bla njihova, al od kaksnega drugega izvajalca?

Sanja je tud lepo zapela, ampak ozvocenje je blo pa slabo. Vsaj men se je zdelo, da je  muzka preglasila njeno petje in isto je blo pri tistih zvonckih, tko da sploh nisem dojela kaj je fora njaprej.
Un Peter mi pa ni bil kaj prevec vsec, se manj pa interpretacija fuul lepe pesmi.  Ta pesem je za pet tko kot jo poje Clapton, pa sploh, ce ves zakaj in komu je namenjena...user posted image user posted image

Edino na  koncu mi je blo ful smesno, ko so vsi tko nestrpno cakali, kdo bo sel v finale...men je blo logicno, da gresta Peter in Sanja...ne vem, neki irski plesi, kuza, uciteljice...to noben ne bo glasoval...

Ampak Vid in Peter sta me pa nasmejala do konca...sploh z unim jodlarjem, se mi je zdel, da je zirijo kar kap zadela, ko so vidli, koga mata v gostih...uh pa sejkala sta tud dobr user posted image
Men je pa Peter sploh ful dobr, pa prav sexy je bil oblecen...simpl, ampak dobr...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 22:23:28   
valči
Dajte mi napisat,prosim,ker me res zanima od kod izvira Lucienne??Mož trdi,da je rusinjauser posted image ,jaz menim,da je nizozenka.Kje je bija,preden je prišla v Slovenijo in koliko časa je že tukaj?Bi lahko še danes to zvedla?

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 22:24:30   
poli*
Ma kaj ni iz Anglije? user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 22:25:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Dajte mi napisat,prosim,ker me res zanima od kod izvira Lucienne??Mož trdi,da je rusinjauser posted image ,jaz menim,da je nizozenka.Kje je bija,preden je prišla v Slovenijo in koliko časa je že tukaj?Bi lahko še danes to zvedla?

Tule ti vse piše: http://www.dogaja.se/znani-slovenci/33027/lucienne-loncina/


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 22:27:22   
poli*
Lucienne Lončina; vrhunska pianistka in vokalistka, ki je nastopala tudi na številnih prestižnih odrih po celem svetu. Angležinja, ki že 18 let živi in dela v Sloveniji. Komponira, piše besedila za slovenske popevke, predvsem pa kot pianistka in pevka nastopa na različnih koncertih in dogodkih. Občinstvo zapeljuje s karizmo, zapeljivim glasom in prepričljivim muziciranjem.
Lucienne se je z glasbo začela ukvarjati že pri štirih letih, v rodnem Portisheadu v južni Angliji, kjer je obiskovala zasebno šolo za klavir, prepevala v zborih ter igrala v ansamblu flavt. Po končani glasbeni akademiji v Londonu se je razvila v ganljivo in dovršeno pianistko ter pevko v klasičnem 'piano bar' stilu in nastopala na številnih prestižnih odrih po celem svetu.

vir:24ur

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Današnji taletni
11.5.2010 22:41:54   
valči
Hvala vsemuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?