|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška kuhinja
22.4.2010 9:53:54   
Hope2
Kako se vam je obnesla? Se radi igrajo? Jo katera proda po simbolični ceni?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška kuhinja
22.4.2010 10:01:33   
mml
Moja dva sta si jo zažlela za božično darilo...in sem bila precej skeptična, da bo to še ena navlaka...tako da sem opustila idejo, da bi kupila leseno...

...se pa sem in tja poigrata, bolj tamlček, ki vsak dan kaj skuha, predvsem kavo in čaj user posted image

...sem pa naredila cel pregled in so mi vse plastične precej mimo, ne glede na ceno...tako da jaz sem po tem kupilo ne čisto "no name" za 23€ in se čisto enako dobro obnese kot kakašna "barbie" za 60 in več...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška kuhinja
22.4.2010 10:03:17   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mml

Moja dva sta si jo zažlela za božično darilo...in sem bila precej skeptična, da bo to še ena navlaka...tako da sem opustila idejo, da bi kupila leseno...

...se pa sem in tja poigrata, bolj tamlček, ki vsak dan kaj skuha, predvsem kavo in čaj user posted image

...sem pa naredila cel pregled in so mi vse plastične precej mimo, ne glede na ceno...tako da jaz sem po tem kupilo ne čisto "no name" za 23€ in se čisto enako dobro obnese kot kakašna "barbie" za 60 in več...


Kje pa si kupila tako za 23 evrov, ker jaz vse vidim od 40 naprej in mi je brezveze dajat toliko

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška kuhinja
22.4.2010 10:16:04   
mml
V BTC klet hale A je ena trgovina z igračami, ne vem, kako se ji reče...ampak je precej velika in je ne moreš zgrešiti,... mislim, da je nekaj na principu "čarovnije" "čiračara" ali nekaj takega...

...če pa si prepričana, da bo kuhinja aktualna, bi pa jaz vzela leseno...samo to je vedno tveganje...pri nas hiška za punčke večino služi nabiranju prahu...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška kuhinja
22.4.2010 10:34:48   
kristinaj
pri nas je bolj navlaka kot kej druzga... vsake toliko ta velka skuha mami kavo, včasih si želi kuhat mineštro, stvar 5min, mali pa samo razmetava in tolče s kozičkami....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.4.2010 11:10:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška kuhinja
22.4.2010 11:11:43   
zvesta
naš jo obožuje.... ves čas nekaj packa.... je pa dobil jo za darilo..

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška kuhinja
22.4.2010 11:11:59   
sanasan
naša je dobila smobyjevo pri cca.1 letu. sem pa namenoma kupila plastično, da jo lahko operem pod tušem.
pozimi jo ima v sobi, drugače pa sedaj, ko smo v hiši zunaj....uporablja jo skoraj cela ulica otrokuser posted image , ki so sedaj stari od 3-10 letuser posted image , naša je sedaj 5l
ko smo bili v bloku, si jo je pa pogosto privlekla v kuhinjo in sva skupaj kuhaliuser posted image
je pa res, da je naša tip otroka, ki se zna blazno dobro igrati z vsem: s kamenčki in jogurtovim kozarčkom ali pa s to kuhinjo s celo zvočnim efektomuser posted image
takrat je bila ene 12.000 sit

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška kuhinja
23.4.2010 11:42:58   
Hanuši
Mi imamo Smoby-evo in ravno tako tudi tržnico. Tudi sama sem se nagibala k leseni, a ju je dobila za 2. roj. dan in se je zaradi čiščenja tudi meni zdela plastika bolj primerna. Stari smo 10 let in je še vedno ful aktualno. Pri vseh navlakah in praho zbiralcih, je bil to pri nas eden boljših nakupov.

Ravno tako se tudi pri nas čez poletje na vrtu igra skoraj cela ulica. Punce so v "kuhinji", fantje pa na "tržnici" user posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška kuhinja
23.4.2010 12:33:49   
ninicananica
Jaz sem naši malčici kupila samo štedilnik (doma nimamo ne vem koliko prostora), pa se zelo rada z njim igra. Nekega dne bo verjetno na vrsto prišla še kuhinja.user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?