|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glivice po ritki
22.4.2010 9:35:01   
zaspančka
Moj user posted image ima v roku meseca in pol že tretjič glivice. user posted image Ga mažem s Canestenom, gre vse lepo stran, čez čas se pa spet pojavi. Ko jih je imel ta prvič, so že dva dni po tistem, ko so zginle, se spet pojavile. Pa ga mažem s Canestenom tudi po tistem, ko izpuščajčki zginejo. Men ni res nič jasno, kaj nej naredim. Pa ni videt, da bi ga motilo. P mi je svetovalo samo Canesten, nič drugega. user posted image

Zdaj ta tretjič, ko jih je dobil, ima pa še okrog ritke polno drobnih belih mozoljčkov. Mi lahko svetujete, kako naj se znebimo tega "hudiča". user posted image Je možno, da je to kako dedno, ker jih imam tudi jaz zelo pogostokrat?

Hvala vsem za nasvete. user posted image


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 10:06:50   
Katy78
Hm, verjetno je najboljša preventiva, da je ritka res dobro posušena, preden daš gor pleničko, kar pa verjetno že itak počneš. Mogoče bi ritko s kakšnim otroškim pudrom malo poštupala, da se res vsa odvečna vlaga vpije in je manj dobrih pogojev za glivice.

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 10:09:12   
zaspančka
Ja, sušimo fejst. Al res dobro obrišem, al pa celo s fenom mal popiham, tko da mi res ni jasno. Previjam ga pa na 2 uri, ker tolk pije, da je drugače itak ves moker. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.4.2010 11:13:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zaspančka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 11:28:22   
Menta
Jaz ga tudi z otroškim pudrom našopam in je kmalu zelo lepa ritka. Takoj, ko opazim, da je malo rdeča, mu ga natrosim in je kmalu bolje. Se mu še ni razvilo v kaj hujšega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 16:16:37   
katka111
Alo...Jaz san mlada mamica 4,5 m punčke....ze dva tedne uvajame gostu hranu (nedojiva se več)....ze vceraj san opazila ka tamala pogosto kaka...user posted image Neven ci dobro mislin ka mislin ampak kako spije napr:100ml mleka ze se malo pokaka....ritka je ze tak rdča in boleča....blato je enouk gorčičaste barve te pa zelenoale takšo temno skoraj črno.....nej trdo...kašasto.....jaz več neven ka bi lahko tou bilou.....user posted image ...bojin sa ka je to moj prvi otrok pa na drugej strane nehčen bite pa panična....prosin vas za nasve oziroma svoje iskušnje.....aja pa še to ka dozaj smo se neprevijali ponoči ampak zaj ze dve noči se je pokakala pa teše vgojno kda sme vstanoli....vače je dobre volje...se smeje pa vse normalno....user posted image Hvala ze naprej ...pa še za tiste ka me se nepoznajo se opravicojen kako pisen ka bokse se neven ka san nej domačauser posted image .....pappa

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.4.2010 16:20:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katka111)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 16:29:54   
TaMaSa
samo resuser posted image Ceprav sem se pa nasmejalauser posted image user posted image user posted image

Katka,sicer nisem dobro razumela,ampak mislim,da bi bilo vseeno dobro ce malo P poklices,ker crno blato,pa zeleno,plus rdeca pekoca ritka...nekaj ni v redu.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 19:31:37   
s{an}a
Tudi mi smo imeli glivice, pa smo ritko najprej z vodo oprali, potem jo dobro posušili in namazali s Canestenom (na tanko) in čez Canesten še Praška pasto. Deluje 100%

_____________________________

Našemu sončku je ime NIK 30.11.2007
Lunici pa Pia 18.8.2009

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 20:00:04   
benika
Praška pasta dela čudeže.

(odgovor članu s{an}a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Glivice po ritki
22.4.2010 20:08:33   
Bubacka
mi smo imeli glivice en mesec, pa canesten nič ne pomagal.. potem pa P ugotovila, vzela je bris grla, da ima streptokokovo angino... po antibiotikih je bilo vse mimo.

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Glivice po ritki
25.4.2010 22:41:52   
katka111
.....no pa res si nej rozumela?user posted image Vejpa iden ze na tečaj pa te de znankar ze bokšeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?