|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odpovedani letalski prevozi
19.4.2010 9:06:40   
spela_
A se je kateri zgodilo da ji je vulkan prekrižal načrte?

Midva s fantom imava rezervirani letalski karti za Pariz v petek in nimava pojma a bova šla ali ne. problem je zaradi hostla, ki ga je treba odpovedati vsaj dva dni prej, glede letalskega prevoza pa povejo vsak dan sproti. to pomeni, da lahko midva odpovema hostl v sredo, v četrtek pa povedo da bo letalo peljalo v Pariz (in ne dobiva povrnjene letalske karte!). Zdej pa res ne vema kaj bi naredila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odpovedani letalski prevozi
19.4.2010 13:32:56   
pomar*ANČA*
pri meni ni tako hudo, ampak vseeno se mi zdi kot da bo konec sveta, če kmalu ne sprostijo zračnega prometa....
mene čakajo po celi evropi po letališčih stvari za poroko, med njimi je tudi moja poročna obleka, se mi kar mudi da jo dobim, saj čakam najprej na obleko, da lahko potem skombiniram z ostalimi dodatki, predvsem z čevlji!
pa če slučajno obleka ne bo ok, potem je ne morem vrniti, saj je rok za vračilo že potekel, niti ne dobim denarja nazaj...

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odpovedani letalski prevozi
19.4.2010 14:29:54   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

pa če slučajno obleka ne bo ok, potem je ne morem vrniti, saj je rok za vračilo že potekel, niti ne dobim denarja nazaj...



A si zihr? Preveri in kar lepo v akcijo, ce kaj ne bi stimalo, ker je to visja sila na katero nimas ti nobenega vpliva. Sicer pa, kar rok za vracilo ne zacne teci od dneva vrocitve?

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odpovedani letalski prevozi
20.4.2010 9:01:36   
spela_
Pomojem bi se tudi lahko zmenla glede obleke! men so rekli v hostlu da če jim pošljem dokazilo o odpovedanem letu, mi vrnejo celo tistih 10%, ki sem jih morala plačati ob rezervaciji. user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odpovedani letalski prevozi
20.4.2010 11:02:20   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: spela_

A se je kateri zgodilo da ji je vulkan prekrižal načrte?

Midva s fantom imava rezervirani letalski karti za Pariz v petek in nimava pojma a bova šla ali ne. problem je zaradi hostla, ki ga je treba odpovedati vsaj dva dni prej, glede letalskega prevoza pa povejo vsak dan sproti. to pomeni, da lahko midva odpovema hostl v sredo, v četrtek pa povedo da bo letalo peljalo v Pariz (in ne dobiva povrnjene letalske karte!). Zdej pa res ne vema kaj bi naredila.


Ja meni oz. mojemu. Še zdaj ni doma in bog si ga vedi kdaj bo prišel. Glede na to, da se situacija kar spreminja in da enkrat pravijo, da je nov oblak na poti (sky news) potem spet, da je več lave pa da bojo letališča delno odprli, potem spet obvestilo, da bojo zaprli itd... se jaz ne bi igrala. Čeprav iz Pariza bistveno lažje prideš domov kot npr. iz Anglije. Hudič pri tem je, da je zadeva nepredvidljiva in ne moreš vedeti kaj se bo dogajalo v vulkanu, kam bojo pihali vetrovi itd, itd... Upam samo, da bo vulkan naredil malo pavze, ker baje je v bližini še drug vulkan, ki tudi lahko začne bruhati in potem je dvojno sranje. Odločitev je itak vajina ampak situacija je res nejasna in jaz bi na tvojem mestu počakala, da postanejo napovedi bolj optimistične oz. stabilne.

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odpovedani letalski prevozi
20.4.2010 12:19:59   
pikecpokec
Eh, če bojo letala začela leteti proti Parizu, potem kr pejta. Še vedno se lahk z vlakom vrneta. Drugač je pa Pariz tko zanimiv, da pač podaljšata dopust.
Čeprav dvomim da bojo do petka odprli zračni prostor nad parizom. Kaj pa na Lufthansi pravijo?


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu spela_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odpovedani letalski prevozi
20.4.2010 12:30:17   
Nenya
Midva sva imela namen iti iz Pariza v Slovenjio na 'počitnice'. V petek je bilo vse odpovedano, danes naj bi šlo 30% letov iz Charles de Gaulla. Mene vseen mal skrbi da ne bodo prehitro izsilili preklica zapore. Ali pa da se nam zgodi da ostanemo v Sloveniji. Ker na 14urno vožnjo z vlakom z dvema otrokoma pod 5 let ne verjamem da bi se pripravila iti.
Na milost in nemilost smo prepuščeni vremenu. Kako bojo pa sploh vzpostavili vrstni red potnikov mi ni jasno, HB imamo mi kje biti.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odpovedani letalski prevozi
20.4.2010 13:21:49   
spela_
Če bojo letala letela v petek, bova v vsakem primeru šla. Ker če bo let, midva pa ne bova šla, denarja ne dobiva nazaj. Ampak sm tut js pomislila na to da bojo zdej odpirali letališča bolj na silo. Upam, da ne bomo ravno mi v petek poskusni zajčki:)
Če pa nazaj ne bova mogla takrat ko sva si splanirala se pa tudi ne bova preveč sekirala. Nimava tuki nekih obveznosti ker sva še študenta, bi bla pa dobra zgodba za vnuke, ko jih boma melauser posted image .

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Pomoč med nosečnostjo
AjPu

Ali ste med nosečnostjo kdaj najeli pomoč pri hišnih opravilih?

Da, tedensko (5%)

Da, občasno (5%)

Bi si želela, a nisem (30%)

Nikoli. Ne maram tujih ljudi v stanovanju. (60%)


Število vseh glasov: 483

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!