|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zemlja za malico
9.4.2010 10:10:17   
tanja1980
ČAu,


mene pa zanima če vaši 10-mesecniki tudi hočejo jest zemljo. ( ne žemljo, ampak prst) moja jo je pogruntala zdej pa roze umikamo, pa na vrtu je sploh veselo...

se sicer ne sekiram preveč, včasih ji celo dam mir, ampak me zanima, če je to pogosto, ker nikjer nisem nič zasledila...

hvala,
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 10:13:46   
TuBoLina_86
nekje sem slišala, da če otrok hoče jest zemljo, da mu neki vitamin manjka.... nisem pa sigurna če je to res user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 16:42:16   
PC Baby
Zemljo lih ne, ampak zdaj pri 11-tih mu je fora da liže tla po stanovanju.

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 16:58:59   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: TuBoLina_86

nekje sem slišala, da če otrok hoče jest zemljo, da mu neki vitamin manjka.... nisem pa sigurna če je to res user posted image user posted image user posted image


minerali menda, predvsem žveplo, fosfor in železo.
ampak bolj verjetno da gre za fazo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 17:20:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: TuBoLina_86

nekje sem slišala, da če otrok hoče jest zemljo, da mu neki vitamin manjka.... nisem pa sigurna če je to res user posted image user posted image user posted image


minerali menda, predvsem žveplo, fosfor in železo.
ampak bolj verjetno da gre za fazo.



To sem tud jaz slišala. Je pa lahko tud faza.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 17:32:50   
marjetica8

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Zemljo lih ne, ampak zdaj pri 11-tih mu je fora da liže tla po stanovanju.



Naš tudiuser posted image ! Me veseli da ni edini - sem že mislna da se preveč druži z mačkomuser posted image !

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 19:10:37   
*miska.mcc*
ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 19:19:17   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: tanja1980

ČAu,


mene pa zanima če vaši 10-mesecniki tudi hočejo jest zemljo. ( ne žemljo, ampak prst) moja jo je pogruntala zdej pa roze umikamo, pa na vrtu je sploh veselo...

se sicer ne sekiram preveč, včasih ji celo dam mir, ampak me zanima, če je to pogosto, ker nikjer nisem nič zasledila...

hvala,
lp

S tavečjim glede tega ni bilo problemov,je probal,ugotovil,da je "bljek" in je to bilo to.Ta mali pa očitno fali cel spekter vitaminov in mineralov,saj poleg zemlje malica tudi pesek,barvice,voščenke,liže kamenčke,tak dauser posted image user posted image

(odgovor članu tanja1980)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 20:53:14   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image



HAHAHAHAH user posted image
To pa je stres !

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zemlja za malico
9.4.2010 20:55:38   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image



HAHAHAHAH user posted image
To pa je stres !

ja predstavljaj si, da jo po vsaki uporabi dezifenciras....user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zemlja za malico
10.4.2010 8:58:19   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image



Joj, moj je tudi čisto nor na wc školjko. user posted image Moram paziti, da so vrata od kopalnice vedno zaprta, ker če niso, gasa do školjke, pokrov gor in potem z roko noter v školjko. Ker uporabljam tisti gel (FreshDisc ali kaj je že), ki se ga "prilepi" na školjko, mi ga je enkrat z roko razmazal in ker je bil takrat še manjši, je seveda še v usta nesel. user posted image Jaz sploh nisem takoj skapirala, videla sem ga pri školjki in sem ga takoj stran spravila, sploh nisem vedela, da je z roko po notranjosti školjke šaril, potem pa sva se šla igrat in jaz se čudim kaj za vraga po stanovanju nekaj na limono diši. In gruntam in gruntam in potem ugotovim da Nik na limono diši - njegove roke, usta, cel obraz. user posted image Od takrat so vrata od kopalnice pri nas obvezno zaprte.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zemlja za malico
10.4.2010 9:00:40   
Katy78
Aja, glede zemlje. Mi je mami pripovedovala, kako sem se enkrat na balkonu igrala (stara sem bila kakšne 2 leti) in da je naenkrat ratala popolna tišina. Ko je šla pogledat, me je dobila s podstavkom od tegelca, v katerega sem si naštimala zemljo, noter nadrobila žemljico, ki mi jo je prej dala, in to lepo jedla. user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zemlja za malico
10.4.2010 20:02:21   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: tanja1980

ČAu,


mene pa zanima če vaši 10-mesecniki tudi hočejo jest zemljo. ( ne žemljo, ampak prst) moja jo je pogruntala zdej pa roze umikamo, pa na vrtu je sploh veselo...

se sicer ne sekiram preveč, včasih ji celo dam mir, ampak me zanima, če je to pogosto, ker nikjer nisem nič zasledila...

hvala,
lp

S tavečjim glede tega ni bilo problemov,je probal,ugotovil,da je "bljek" in je to bilo to.Ta mali pa očitno fali cel spekter vitaminov in mineralov,saj poleg zemlje malica tudi pesek,barvice,voščenke,liže kamenčke,tak dauser posted image user posted image



Jst sem tut že parkrat brala, da takim otrokom manjkajo vitamini oz. minerali.
Tole bi mene že rahlo skrbelo, kar dela tvoja tamala, tako da bi jst na tvojem mestu mal P vprašala, kaj ona meni o tem. Če ji res manjka vitaminov in mineralov, to niti ni glih najbolj fajn za njen razvoj.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zemlja za malico
10.4.2010 20:26:39   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image



Joj, moj je tudi čisto nor na wc školjko. user posted image Moram paziti, da so vrata od kopalnice vedno zaprta, ker če niso, gasa do školjke, pokrov gor in potem z roko noter v školjko. Ker uporabljam tisti gel (FreshDisc ali kaj je že), ki se ga "prilepi" na školjko, mi ga je enkrat z roko razmazal in ker je bil takrat še manjši, je seveda še v usta nesel. user posted image Jaz sploh nisem takoj skapirala, videla sem ga pri školjki in sem ga takoj stran spravila, sploh nisem vedela, da je z roko po notranjosti školjke šaril, potem pa sva se šla igrat in jaz se čudim kaj za vraga po stanovanju nekaj na limono diši. In gruntam in gruntam in potem ugotovim da Nik na limono diši - njegove roke, usta, cel obraz. user posted image Od takrat so vrata od kopalnice pri nas obvezno zaprte.


Pri nas isto.Naš ta prvi je imel en mesec fazo v kateri je poizkusil popolnoma vse.Začelo se je s straniščno školjko in osvežilcem v njej, je tudi ves rozast prišel ven.Me je skor kap.Kličem v ZD pa me vpraša koliko , da je spil.Sem rekla, da ne vem ampak, da manjka pol.Pa me je napadla, da kako da ne vem koliko je spil.Ja valda sem vsakodnevno hodila cahnat na osvežil kolk smo splakniluser posted image .No v glavnem ga peljem v ZD in ni bilo panike.
Evo nekaj dni kasneje, pa pride iz kopalnice ves od pralnega praška okoli ust, pa še bruhal je.In jaz zopet ponovi vajo z ZD jem.Pralni prašek umaknem, da ne bi spet imel kake pomisleke.Ne mine dva dni, evo mali zopet iz kopalnice ves namazan od pralnega praška.Pa še v očke si ga je nanesel, je bil cel hudič.Postregel si ga je pa kar iz dozirne posodice, od takrat sem še njo umikala.In seveda ponovila vajo z ZD.So me že kar malo čudno tam gledali in naju celo poslali v špital in od tam takoj domov.
Da skrajšam, probal je še tabasco in še nekaj zadev, pa nisem več klicala v ZD.Saj sem imela občutek, da sem svoj bonus koristilauser posted image in če prideva tja še za kako zadevo, da mi ga bo še socialna vzelauser posted image .

Aja zemlja, naš ni konzumiral zemljo , mu je bolj pasala mivkauser posted image .

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zemlja za malico
10.4.2010 22:17:35   
lola_J
Sem se prav nasmejala ob branju zgornjih postov. Kaj vse naši malčki ne probajo. user posted image

Naš 11 mesečnik, zemlje zaenkrat še ni poskusil (tudi še ni imel prilike), obožuje pa karton in papir. V glavnem vse si vtakne v usta in začne počasi grizljat. Ne vem kaj sicer je v kartonu in papirju tako doberga, ampak njemu očitno je. user posted image

Drugače pa mislim, da otroci pač poskusijo vse vtaknit v usta, ker je pač to ena izmed razvojnih faz. Tako, da menim, da teorije o pomanjkanju vitaminov, mineralov..., so le še en ljudski rek naših babic.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zemlja za malico
10.4.2010 22:42:20   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: tanja1980

ČAu,


mene pa zanima če vaši 10-mesecniki tudi hočejo jest zemljo. ( ne žemljo, ampak prst) moja jo je pogruntala zdej pa roze umikamo, pa na vrtu je sploh veselo...

se sicer ne sekiram preveč, včasih ji celo dam mir, ampak me zanima, če je to pogosto, ker nikjer nisem nič zasledila...

hvala,
lp

S tavečjim glede tega ni bilo problemov,je probal,ugotovil,da je "bljek" in je to bilo to.Ta mali pa očitno fali cel spekter vitaminov in mineralov,saj poleg zemlje malica tudi pesek,barvice,voščenke,liže kamenčke,tak dauser posted image user posted image



Jst sem tut že parkrat brala, da takim otrokom manjkajo vitamini oz. minerali.
Tole bi mene že rahlo skrbelo, kar dela tvoja tamala, tako da bi jst na tvojem mestu mal P vprašala, kaj ona meni o tem. Če ji res manjka vitaminov in mineralov, to niti ni glih najbolj fajn za njen razvoj.


Nič bat,omenjene stvari so samo za posladek,ji ne pustim vsak danuser posted image .Drugače pa sem mnenja kot lola,da so to več ali manj vraže...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zemlja za malico
11.4.2010 15:07:56   
picola1
Potem si pa preberi tole pa boš mogoče videla, da tole ni glih neka vraža in da zna bit tut celo nevarno, ker se lahko otrok zastrupi s snovmi, ki so v teh stvareh, ki jih zaužije (sploh železo zna bit nevarno pa tut gliste, trakulja, itd.)...sploh, če je to bolj pogosto.
Se mi je zdelo, da se temu reče pica, nisem pa bila prepričana. In brala sem o tem v reviji Moj malček oz. eni izmed teh revij za starše.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pica_(disorder)
http://kidshealth.org/parent/emotions/behavior/pica.html
http://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/001538.htm




(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zemlja za malico
11.4.2010 15:12:47   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: luan


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image



Joj, moj je tudi čisto nor na wc školjko. user posted image Moram paziti, da so vrata od kopalnice vedno zaprta, ker če niso, gasa do školjke, pokrov gor in potem z roko noter v školjko. Ker uporabljam tisti gel (FreshDisc ali kaj je že), ki se ga "prilepi" na školjko, mi ga je enkrat z roko razmazal in ker je bil takrat še manjši, je seveda še v usta nesel. user posted image Jaz sploh nisem takoj skapirala, videla sem ga pri školjki in sem ga takoj stran spravila, sploh nisem vedela, da je z roko po notranjosti školjke šaril, potem pa sva se šla igrat in jaz se čudim kaj za vraga po stanovanju nekaj na limono diši. In gruntam in gruntam in potem ugotovim da Nik na limono diši - njegove roke, usta, cel obraz. user posted image Od takrat so vrata od kopalnice pri nas obvezno zaprte.


Pri nas isto.Naš ta prvi je imel en mesec fazo v kateri je poizkusil popolnoma vse.Začelo se je s straniščno školjko in osvežilcem v njej, je tudi ves rozast prišel ven.Me je skor kap.Kličem v ZD pa me vpraša koliko , da je spil.Sem rekla, da ne vem ampak, da manjka pol.Pa me je napadla, da kako da ne vem koliko je spil.Ja valda sem vsakodnevno hodila cahnat na osvežil kolk smo splakniluser posted image .No v glavnem ga peljem v ZD in ni bilo panike.
Evo nekaj dni kasneje, pa pride iz kopalnice ves od pralnega praška okoli ust, pa še bruhal je.In jaz zopet ponovi vajo z ZD jem.Pralni prašek umaknem, da ne bi spet imel kake pomisleke.Ne mine dva dni, evo mali zopet iz kopalnice ves namazan od pralnega praška.Pa še v očke si ga je nanesel, je bil cel hudič.Postregel si ga je pa kar iz dozirne posodice, od takrat sem še njo umikala.In seveda ponovila vajo z ZD.So me že kar malo čudno tam gledali in naju celo poslali v špital in od tam takoj domov.
Da skrajšam, probal je še tabasco in še nekaj zadev, pa nisem več klicala v ZD.Saj sem imela občutek, da sem svoj bonus koristilauser posted image in če prideva tja še za kako zadevo, da mi ga bo še socialna vzelauser posted image .

Aja zemlja, naš ni konzumiral zemljo , mu je bolj pasala mivkauser posted image .


Zdejle boš užaljena...sam tole pa ni hec. iz kopalnice se umakne vsa čistila, pralne praške, mehčalce, varekino in kar je še teh stvari...Če jih ne moreš zaklenit, odnest iz kopalnice, jih je vsaj treba pospravit na tako mesto, kjer jih otrok ne more dosežt. To so vse snovi, ki vsebujejo ogromno kemije in so lahko celo smrtno nevarna za otroka.
To smo mi nardil še ko je bla čist mali dojenček...sploh pa takrat, ko je začela raziskovat...
Zato mi ni jasno, da ti ni kapnilo niti, ko je pojedel prašek...če ti že ni takrat, ko je pil iz školjke...

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zemlja za malico
12.4.2010 9:40:19   
salcka
naša pri 10-ih mesecih liže tla, stole,... v usta nosi vse, kar najde na tleh, tudi liste od rož, zremljo,... tak da mislim, da je to faza...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zemlja za malico
12.4.2010 10:03:27   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


IZVIRNO SPOROČILO: luan


IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ahhh..... moj ta srednji je imel fetiš na vodo iz skoljke....
non stop je bil na wc im žmrkljal, šprical, umival igrace, pral avtke v školjki...se umival po ličkih...verjetno je vodo tudi pil....

sem imela naaaaaajbolj čisto skoljko v sloveniji.user posted image



Joj, moj je tudi čisto nor na wc školjko. user posted image Moram paziti, da so vrata od kopalnice vedno zaprta, ker če niso, gasa do školjke, pokrov gor in potem z roko noter v školjko. Ker uporabljam tisti gel (FreshDisc ali kaj je že), ki se ga "prilepi" na školjko, mi ga je enkrat z roko razmazal in ker je bil takrat še manjši, je seveda še v usta nesel. user posted image Jaz sploh nisem takoj skapirala, videla sem ga pri školjki in sem ga takoj stran spravila, sploh nisem vedela, da je z roko po notranjosti školjke šaril, potem pa sva se šla igrat in jaz se čudim kaj za vraga po stanovanju nekaj na limono diši. In gruntam in gruntam in potem ugotovim da Nik na limono diši - njegove roke, usta, cel obraz. user posted image Od takrat so vrata od kopalnice pri nas obvezno zaprte.


Pri nas isto.Naš ta prvi je imel en mesec fazo v kateri je poizkusil popolnoma vse.Začelo se je s straniščno školjko in osvežilcem v njej, je tudi ves rozast prišel ven.Me je skor kap.Kličem v ZD pa me vpraša koliko , da je spil.Sem rekla, da ne vem ampak, da manjka pol.Pa me je napadla, da kako da ne vem koliko je spil.Ja valda sem vsakodnevno hodila cahnat na osvežil kolk smo splakniluser posted image .No v glavnem ga peljem v ZD in ni bilo panike.
Evo nekaj dni kasneje, pa pride iz kopalnice ves od pralnega praška okoli ust, pa še bruhal je.In jaz zopet ponovi vajo z ZD jem.Pralni prašek umaknem, da ne bi spet imel kake pomisleke.Ne mine dva dni, evo mali zopet iz kopalnice ves namazan od pralnega praška.Pa še v očke si ga je nanesel, je bil cel hudič.Postregel si ga je pa kar iz dozirne posodice, od takrat sem še njo umikala.In seveda ponovila vajo z ZD.So me že kar malo čudno tam gledali in naju celo poslali v špital in od tam takoj domov.
Da skrajšam, probal je še tabasco in še nekaj zadev, pa nisem več klicala v ZD.Saj sem imela občutek, da sem svoj bonus koristilauser posted image in če prideva tja še za kako zadevo, da mi ga bo še socialna vzelauser posted image .

Aja zemlja, naš ni konzumiral zemljo , mu je bolj pasala mivkauser posted image .


Zdejle boš užaljena...sam tole pa ni hec. iz kopalnice se umakne vsa čistila, pralne praške, mehčalce, varekino in kar je še teh stvari...Če jih ne moreš zaklenit, odnest iz kopalnice, jih je vsaj treba pospravit na tako mesto, kjer jih otrok ne more dosežt. To so vse snovi, ki vsebujejo ogromno kemije in so lahko celo smrtno nevarna za otroka.
To smo mi nardil še ko je bla čist mali dojenček...sploh pa takrat, ko je začela raziskovat...
Zato mi ni jasno, da ti ni kapnilo niti, ko je pojedel prašek...če ti že ni takrat, ko je pil iz školjke...



Ja ja draga moja, pa saj je bilo vse umaknjeno, no razen osvežilca v wc ju s tem me je presenetil.Pralni prašek pa sem imela 150 cm visoko na polici pa ga je dosegeluser posted image , saj je kar splezal po radiatorju gor pa z roko segel not.
Vse ostale stvari pa je jemal iz hladilnika ven, sem takrat imela še tanizkega.Le tega pa nisem mogla umaknit pod strop, ker potem tudi jaz ne bi dosegla.Sem bolj malauser posted image .Varovala za zaklenit hladilnik pa nisem dobila.Omarce so pa tako bile zaščitene.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zemlja za malico
12.4.2010 11:14:34   
picola1
Aha...tole se pa malo drugače bere...Nisem vedla, da imaš doma bodočega Humarja...user posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zemlja za malico
12.4.2010 16:16:11   
tanja1980
no smo prisli iz zemlje na drugo temo,

to za vitamine sem tut jaz ze slisala, samo se mi zdi bolj lari fari, ne vem če je glih kaka znanstvena podlaga glede tega...ker daje vse v usta...pač proba..

imamo pa doma velik vrt in je pač zoprno ko se zapodi v zemljo in jo je. Pravzaprav jo probav, tut kamne lize, travo trga,...

je pa tut prah, če ga najde, stare drobtine, pač vse...

mi pa gre malo na živce, ker je ne morem same pustit tut sekundo ne, zadnjič je jedla motovilc kr tak , da si ga je sama natrgala...skratka akcija skoz...

me je bolj zanimalo, če ni edina...pa vidim, da me lahko čaka še kaj hujšega..

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zemlja za malico
12.4.2010 17:28:55   
luan

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Aha...tole se pa malo drugače bere...Nisem vedla, da imaš doma bodočega Humarja...user posted image


Pa veš, da verjetno resuser posted image .Letos je bil star 6 let in že pleza ko nor na mali plezalni steni v dvorani.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?