|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroško kolo - katero ??
25.3.2010 11:26:51   
mojca*
ali kdo ve, katera otroška kolesa so ok, po možnosti LAHKA ?user posted image
gledali smo Kawasaki in Schwinn, pa so to taka težka kolesa, madona, komaj ga dvignem, ne vem kako je tako težko kolo gonit?
A obstaja kakšno lažje?
Rabimo 14 col kolesa, do sedaj smo imeli poganjalca-kolo brez pedalov in je ultra lahko... user posted image

hvala za vsak nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroško kolo - katero ??
25.3.2010 11:43:05   
kristinaj
naša bo naslednji vikend tri leta stara in ji bomo kupili 16 col od douglasa. prodajalec je rekel, da med aluminijastim ogrodjem, ki je lažje in navadnim, pri tako malih ni bistvene razlike, ker ne kolesarijo lih v hrib itd... nosiš ga pa itak ti...  :=))

kakšno si pa ti imela ko si bila mala??? je šlo? si zmogla? srečni smo bili če smo lahko imeli kolo :=)))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroško kolo - katero ??
25.3.2010 11:54:35   
livia
Mi imamo tudi poganjalca like a bike in schwinna 12 colskega. Res je, da je težek, samo nima problemov s poganjanjem. Je pa kvaliteten.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroško kolo - katero ??
25.3.2010 12:01:51   
Adelina
Najbolje, da otrok sproba kolo. Mi smo imeli 12 colskega Schwinna, pa ni nikoli preveč rad "kolesaril". Lani pa smo sprobal v trgovini Orbeo in se je peljal po trgovini kot general, pol smo pa šli še v Pikapolonico in tam sprobali isto veliko (po colah) kolo Spiderman (takrat je bil nor na Spidermana). In se sploh ni vozil tako dobro kot na prejšnjem. Ko sem ga vprašala, katero kolo bi imel (in bila prepričana da bo rekel Spidermana), pa mi je odgovoril, da unga rdečga iz prejšnje trgovine (Orbeo). Aja pa po teži sta bila približno enaka, se mi tudi Orbea ni zdela ravno lahka, ampak je očitno drugače pozicionirana.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroško kolo - katero ??
12.4.2010 12:48:12   
Brinčika
Ravno študiram kakšno in kje , da je dobro in ne predrago bi kupila naši 6- letnici. Kakšna imajo vaše hčerkice in kje ste jih kupili? Hvala.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroško kolo - katero ??
12.4.2010 13:12:57   
škratek
Naša ima Schwinna (14 col) - stara je 4. leta in se vozi kot za stavo. Je imela prej eno drugo 12 colsko kolo in sem mislila, da se sploh ne bo nikoli vozila s kolesom. Od kar pa ima tega non stop prosi,če gre lahko kolesarit. Če boš kupovala ti priporočam, da malce pobrskaš med ponudniki. Mi smo ga kupili preko ene kolesarske trgovine na Bledu - poglej na net; so ga poslali po pošti - brez poštnine in za cca 20 eur nižji ceni kot je npr. v Baby centru.
Mislim, da imajo tudi 16 colske.
LP

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?